Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

'Trooper' je u pravu. Produkcija BNW je losa. Bubanj i vokal prenaglaseni, gitare mutne jedva se cuju, a bass i da ne pominjem. Produkcija je jedino sto zameram na BNW, tako da mi jedino zbog toga taj album nelezi. Ali te pesme treba poslusati uzivo i mnogo mocnije zvuce (nemislim na Rock in Rio DVD i CD jer je tu zvuk takodje "peglan"). Ali zato Powerslave Ubija od dobre produkcije.

potpisujem

samo mi je BNW previshe uradjen na silu, ali to je subjektivna stvar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne slazemo se nikako bolje da se ne raspravljamo, samo cu ti reci da obratis paznju na bubnjeve na Dance Of Death-u i videces koliko su ocajni, ja ti kazem oni su se zesce ustekali za DOD.Meni je BNW savrsenstvo sto se produkcije tice, njima je tada trebao dobar album sa odlicnom produkcijom za povratak Dickinsona tako da kompromisa sigurno nije bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne slazemo se nikako bolje da se ne raspravljamo, samo cu ti reci da obratis paznju na bubnjeve na Dance Of Death-u i videces koliko su ocajni, ja ti kazem oni su se zesce ustekali za DOD.Meni je BNW savrsenstvo sto se produkcije tice, njima je tada trebao dobar album sa odlicnom produkcijom za povratak Dickinsona tako da kompromisa sigurno nije bilo.

po meni su BNW uradili po principu bolje ista nego nista, bash zato sto im je trebao neki album na brzaka

 

a sto se tiche bubnjeva na DoD.. mislim da nisu loshi, al pogledaj nisu to pesme kojima trebaju bubnjevi i pogledaj ovako.. na no more lies je bubanj uradjen odlichno zato sto to je takva pesma... meni BNW ima previshe shuma, dok je na DOD-u zvuk chistiji, a AMOLAD ima perfektnu produkciju...

 

JAOJ sad mi je ishao gates of tomorrow u playeru i samo sto se nisam pojeo, ja smishljam riff nedeljama u glavi, da bih posle pronasho to na maidenima... solo sa gates of tomorrow je trebao da bude moj riff... samo da plachem... dobro moj nije sasvim isti, trebao je da ima distorziju jachu i da bude malo brzi, i razlikuje se u nekim polustepenima i sitnim detaljima ali lichi majku mu... :udri:

 

inache DoD po meni ima mnogo dobrih heavy stvari evo krenimo od wildest dreams, rainmakera, montsegur, gates of tomorrow, NEW FRONTIER, ... jebote pa meni se ovaj album svidja.. kako sam mogao toliko dugo da ga drzim zabachenog... ccc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi koji vam je!Pa Brave New World i Dance of Death su odlicni albumi.Cekajte da prezivimo koncert pa cemo da pricamo.I sami znate da ce te te iste pesme koje sad "pljujete"(nemislim bukvalno) i sami pevati na sajmu.Cek da prezivimo koncert pa onda da se svadjajte.

Inace se slazem Killing Floor-om.Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

@enclave: pa pazi... naravno da ce ljudi koji idu da pevaju.. maiden je to. Ali ipak imaju i loshije i bolje pesme... Samo AMOLAD mnogo bolje zvuchi uzivo, sad ne znam kakvo ce vam biti ozvuchenje, ali mislim da ce maideni doneti svoje i da nece biti problema..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi koji vam je!Pa Brave New World i Dance of Death su odlicni albumi.Cekajte da prezivimo koncert pa cemo da pricamo.I sami znate da ce te te iste pesme koje sad "pljujete"(nemislim bukvalno) i sami pevati na sajmu.Cek da prezivimo koncert pa onda da se svadjajte.

Inace se slazem Killing Floor-om.Pozz

 

Pevaće one pesme koje budu svirali. Ne verujem da će sa BNW i DOD biti više od po jedne pesme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako serete za medalju pehar i orden zajedno.

Da nemate mozda sluh sismisa,pa da cujete taj famozni sum.

Oni bre imaju para ko blata,sto bi ih stekali na produkciji i opremi,za koju verujem da je profi 100%.

Taj sum koji inace postoji je toliko smanjen da ljudsko uho ne moze da ga registruje (ispod je praga cujnosti).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi koji vam je!Pa Brave New World i Dance of Death su odlicni albumi.Cekajte da prezivimo koncert pa cemo da pricamo.I sami znate da ce te te iste pesme koje sad "pljujete"(nemislim bukvalno) i sami pevati na sajmu.Cek da prezivimo koncert pa onda da se svadjajte.

Inace se slazem Killing Floor-om.Pozz

 

Ja nisam osporavao kvalitet ni jedne pesme sa BNW. Sve su one odlicne. Vec sam govorio o finalnom mix-u instrumenata i vokala.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni BNW ima previshe shuma, dok je na DOD-u zvuk chistiji, a AMOLAD ima perfektnu produkciju...

 

Covece poslusaj npr. bubnjeve na "The Thin Line Between Love And Hate" a posle pusti na "No More Lies" i pogledaj kako je jadno.

Joj bre kao da me namerno zezas ali dobro :pivopije: , postujem tvoje misljenje necemo dalje slazem se da je AMOLD ima dobru produkciju.

Inace meni je Wildest Dreams jedna od najgorih pesama Maidena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covece poslusaj npr. bubnjeve na "The Thin Line Between Love And Hate" a posle pusti na "No More Lies" i pogledaj kako je jadno.

Joj bre kao da me namerno zezas ali dobro :pivopije: , postujem tvoje misljenje necemo dalje slazem se da je AMOLD ima dobru produkciju.

Inace meni je Wildest Dreams jedna od najgorih pesama Maidena.

meni je wildest dreams simpatichan

 

a sto se tiche produkcije, jeste to za bubnjeve tachno, ali mislim da na dod i nije potreban tako naglashen bubanj i meni odgovara za te stvari sa dod-a to sto je nekako gitara i vokal upijaju bubanj... to mi je bash super..

 

ali dobro to je sad pitanje ukusa, ali smo se slozili oko objektivnih detalja produkcije ^^

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad bre oni izdaju Golden Years DVD?

 

Na sajtu već stoji 7th Son artwork! :confused:

 

To bi trebalo da izadje posle early days al izgleda nije, Pa bilo je reč i o golden years turneji

ili će da ide posle ovog ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Novembru-Decembru eventualno januar izlazi Iron Maiden History: Golden Years.

Turneja posvecena ovome od maja 2008

postavka bine kako pricaju ce da bude kao na life after death kombinovano sa 7th son, somewhere in time.

:rockdevil: Up The IRONS!

 

A posto sada dolaze kod nas, a na leto i u Sloveniju ne treba ih ocekivati ovde mada postoji velika verovatnoca da ce nastupiti u Hrvatskoj na toj turneji.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel neko zna sajt sa kog mogu skinuti tekstove pesama od maidena onako kao programcic, tj. otvori se prozorcic i mogu da biram pesme po albumima, itd...naravno offline...jednom sam skinuo ali se ne secam gde, ako neko zna, ako moze samo da napise. HVALA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Maxa je nešto trabunjao da je Komuna planirala Maiden za 2008, bilo bi fenomenalno da navrate na toj turneji! Hajde da sačekamo listu na ovom 'certu, mada bi ja menjao ovaj za Golden Years turneju! :da:

 

Veliki koncert na Marakani (beogradskoj ;) ), jul 2008, gomila stvari sa PS, SIT, SSOASS... uh! :rockdevil:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Maxa je nešto trabunjao da je Komuna planirala Maiden za 2008, bilo bi fenomenalno da navrate na toj turneji! Hajde da sačekamo listu na ovom 'certu, mada bi ja menjao ovaj za Golden Years turneju! :da:

 

Veliki koncert na Marakani (beogradskoj ;) ), jul 2008, gomila stvari sa PS, SIT, SSOASS... uh! :rockdevil:

PS?

SIT?

SSOASS?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Maxa je nešto trabunjao da je Komuna planirala Maiden za 2008, bilo bi fenomenalno da navrate na toj turneji! Hajde da sačekamo listu na ovom 'certu, mada bi ja menjao ovaj za Golden Years turneju! :da:

 

Veliki koncert na Marakani (beogradskoj ;) ), jul 2008, gomila stvari sa PS, SIT, SSOASS... uh! :rockdevil:

 

 

To bi bilo lepo....mada ne znam da li bi izdrzao jos godinu dana !!

 

U svakom slucaju....bilo bi super da nalete i sledece godine !!

 

 

@The Trooper.....ako te bune te skrecenice....nazivi albuma !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...