Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Najmanje sto mogu reci je da sam odusevljen,a prosto sam siguran da tome razlog nije sto sam prvi put na Maidenima i znam da kada bih mogao isao bih josh milion puta i svaki put bi mi bilo odlicno.Najbolji su i tu nema dalje price.Cak imam bolji utisak od onog na Metallici iako sam bio u prvom redu i uhvatio nekoliko trzalica a sada sam bio 4-5 metara dalje.Ozvucenje osrednje ali nista ne mari jer se ceo bend trudio maximalno da napravi dobar(kratak) show,i na kraju uspeli.

Jedino sto mi je smetalo a tice se organizacije jesu oni redari na ulazu uzeli su mi i nitne i lanac, samo sam cekao da mi kaze 'daj i novcanik mnogo ti je debeo'. :udri::rolleyes: Posle sam hteo da se vrati i da uzmem ako bi nesto i ostalo ali rekoh za Maidene cu da se odreknem i vecih stvari jer oni to zasluzuju :rockdevil: A sto se ne tice organizacije i sto mi je zasmetalo jesu oni kreteni sto namerno guraju masu,samo sam cekao neko da izgine.Zbog nekolicine takvih ljudi stvaraju lose predrasude o metalu.I nerazumem one glupe ribe hoce da crkne a nece da ode iz guzve,zato ja nista zensko ne vodim na vece koncerte.

Sve u svemu mnogo dobro. :rockdevil::muzicar:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA...da li ste iz ovog clanka u Blicu primetili kako je ovaj nacitani novinar nazvao "The Number Of The Beast"?

 

"Ali, kakvih je to devedeset minuta bilo! Praštalo je na sve strane, Brus Dikinson je pevao za desetku, četvorica gitarista su svojim rifovima doveli publiku do delirijuma, a tek hitovi - "Two Minutes to Midnight", "666", "Fear of the Dark"..."

 

 

Dokle ce vise polupismeni i neinformisani novinari pisati ovakve clanke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi nego jel neko iskopao sta su oni izjavili posle koncerta???

Zivo me interesuje,obzirom da niodkoga nisam cuo da su dali neki intervju???

nesto nisam siguran da su odusevljeni

 

Posebno za ono sa bruce-om i kiseonikom...

Covek je tako pokazao koliko mu je presela organizacija

 

Aj pa ako neko iskopa

ja na oficijalnom sajtu nisam video nista.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA...da li ste iz ovog clanka u Blicu primetili kako je ovaj nacitani novinar nazvao "The Number Of The Beast"?

 

"Ali, kakvih je to devedeset minuta bilo! Praštalo je na sve strane, Brus Dikinson je pevao za desetku, četvorica gitarista su svojim rifovima doveli publiku do delirijuma, a tek hitovi - "Two Minutes to Midnight", "666", "Fear of the Dark"..."

Dokle ce vise polupismeni i neinformisani novinari pisati ovakve clanke?

 

 

Ma nije to nista, blic je to super opisao, verovatno ste procitali novine 24 sata pa kad tamo novinar izvali naziv pesme "watch out"

A evo i link

http://www.24sata.co.yu/vodic.php?id=8072

 

E sad sto se tice kvailteta zvuka koje je navedeno ja to nisam sa svog zipovanog polozaja primetio.

Ma bilo je odlicno samo da dodju opet.

 

E ljudi nego jel neko iskopao sta su oni izjavili posle koncerta???

Zivo me interesuje,obzirom da niodkoga nisam cuo da su dali neki intervju???

nesto nisam siguran da su odusevljeni

 

Posebno za ono sa bruce-om i kiseonikom...

Covek je tako pokazao koliko mu je presela organizacija

 

Aj pa ako neko iskopa

ja na oficijalnom sajtu nisam video nista.

 

To mi je malo cudno, ni TV stanice nisu se puno pretrgle oko izvestavanja a i mejdeni su projurili ko da su engleska burzoazija.

Za razliku od mejdena metalika je ostavila u medijima upecatljiv utisak.

Metalika ole ole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako kome...po meni je Metallica uzivo neuporedivo bolja,i bolji je bio njihov koncert.No,to je vec stvar ukusa.

 

Ma nije to nista, blic je to super opisao, verovatno ste procitali novine 24 sata pa kad tamo novinar izvali naziv pesme "watch out"

A evo i link

http://www.24sata.co.yu/vodic.php?id=8072

 

 

"ŽESTOKO - Kada sam razgovarao s čovekom iz kontrole leta pre nego što smo stigli, rekao mi je da neće da mi da dozvolu za sletanje ako ne obećam da ću večeras pevati „Watch out". Zato, spremite se – rekao je pevač „Iron maidena" Brus Dikinson, koji sa dozvolom pilotira boingom, ovog puta sa oko 250 britanskih fanova.

 

On je pritom podsetio da su spremni i da sviraju stvari koje su pre više od 20 godina izveli u istoj hali. Šestorica starih momaka prošetali su publiku u kojoj je bilo i Srba, Bugara, Hrvata i Mađara, kroz celokupni repertoar. Usledili su „Our road to darkness", „Number of the beast", a kad su svirali „Trooper", neumorni Dikinson se presvukao u vojničku uniformu."

 

 

"Watch Out" je "Wratchild".Ali sta je dodjavola "Our Road To Darkness"????Jebo te zivot!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest The Father Of The Wolf
Koliko ja vidim na tim sajtovima nema nista. Nikakvi izvestaji sa koncerta, nista. Sta je tu zanimljivo?Biografija?

 

E pa Sumi sreco za tvoju informaciju www.maiden-serbia.org je site IM fan cluba iz Srbije i ako nije zanimljiva sama cinjenica sto se neko potrudio da zvanicno registruje udruzenje gradjana pod imenom Iron Maiden Fan Club Serbia, uz uredno dobijene papire od ministarstva za ljudska i manjinska prava ove jebene drzave onda i nema nista zanimljivo. Sem odlicno uradjene biografije, diskografije i ostalh sitnica kojih ima naravno svuda na netu, ali mislim da je entuzijazam ovih ljudi da to urade na srpskom ipak za pohvalu. Bez preterane zelje za raspravom, pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...