Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Hahaha, :P,nema vise video koncerata od mene,jbg,razocarao me je :D!

Ali ima lepu kolekciju nema sta,sigurno ima pretarano para,moze mu se,a pare nisu obelezje fana maidena,siguran sam da bi svi ovo voleli i kupili da zive u Nemackoj :),mislim na nase fanove naravno!

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije on skupio sve to za jedan dan nego polako godinama. Za ovako nešto ne treba biti milioner kao što neko napisao gore al zato treba dosta truda i vremena.

 

Japanska izanja sa obijem su najskuplji u svetu takodje i picture disk albumi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ovaj spisak mi je veoma tesko da poverujem. Ma ko ce ga znati da li taj Svaba govori istinu ili ne... A i to sto neko rece, to sto ima sve ovo (ako stvarno ima) ne mora da znaci da je najveci fan. Znas kako to ide, on ako je milijarder, njemu nije tesko da da pare za sve to, a neko ko ima mnogo manje u stvari daje mnogo vise. Jer sta je to za nekog milijardera, ko da ga je komarac ujeo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ovaj spisak mi je veoma tesko da poverujem. Ma ko ce ga znati da li taj Svaba govori istinu ili ne... A i to sto neko rece, to sto ima sve ovo (ako stvarno ima) ne mora da znaci da je najveci fan. Znas kako to ide, on ako je milijarder, njemu nije tesko da da pare za sve to, a neko ko ima mnogo manje u stvari daje mnogo vise. Jer sta je to za nekog milijardera, ko da ga je komarac ujeo...

pa sad sta znam

jasno je da takva kolekcija postoji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi li siguran da postoji? Trazi mu slike, neka slika taj deo kuce 'de drzi sve ove albume pa cu da mu verujem. Ovako moze da prica sta 'oce.

ne razumes ti sta sam ja hteo da kazem,

samo je jasno je da ta izdanja postoje, a nisam rekao da on to ima...

 

ustvari cemu svrha kupovati jedan album u 7 razlichitih verzija, ja ne vidim svrhu, ja bih lepo kupio svaki album ponaosob(nazalost nemam sve na originalu, al jbg.)

 

ovde postoje cd-berze gde diskovi mogu da se nadju za 5 evrova, jer su polovni, sad par stotina ili pak hiljada evra je sigurno ulozeno,

 

pare koje bi svako od nas radije propijo ili kupio nekoliko "0815"-obicnih kolekcija

Share this post


Link to post
Share on other sites

ustvari cemu svrha kupovati jedan album u 7 razlichitih verzija, ja ne vidim svrhu, ja bih lepo kupio svaki album ponaosob(nazalost nemam sve na originalu, al jbg.)

Po meni je to nacisto bezveze... Imas jednu verziju i gotovo. Mozda je lik pomislio da ce biti veci fan ako kupi sve ovo... :) Al' se malo zejeb'o, nista to ne znaci... :evotigana:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad ovako...Kada smo davali intervju za FOX na aerodromu (BruceBruce sa foruma, neki decko iz Crne Gore, neki moj ortak i ja) Irena nas je pitala "Koliko puta su Maideni bili u Beogradu?" ja onako na keca krenem "pa 86, 84..." kada sam rekao 84 oni me pogledase poreko "ne nisu bili 84" ja sam samo ucutao i pitao se da li sam ja lud ili sta...posle koncerta kada sam dosao kuci hteo sam da se pojedem ziv, razmisljam u sebi joj kako sam se obrukao pa da li sam lud ili ne...joj pa kakav sam ja to fan toliko dugo ih slusam a ne znam koliko su puta bili kod nas...dok nisam nasao dokaz kartu od jednog coveka koji je bio na tom koncertu!Bilo je ovde par ljudi koji su se mangupirali rekli da ovog koncerta nije bilo...

Evo dokaza...

 

IMG_2959.jpg

Edited by Killing Floor

Share this post


Link to post
Share on other sites

To kad su sve bili ovde ja bar lako otkriti, Maideni bar imaju gomilu fan sajtova sa svakakvim mogućim podacima!

Mislim da smo to već više puta apsolvirali na ovom forumu.

 

6. septembar 1981. Hipodrom

18. avgust 1984. Sajam, Hala 1

10. septembar 1986. Hala Pionir

14. mart 2007. Sajam, Hala 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

back.jpg

 

E sad ovako...Kada smo davali intervju za FOX na aerodromu (BruceBruce sa foruma, neki decko iz Crne Gore, neki moj ortak i ja) Irena nas je pitala "Koliko puta su Maideni bili u Beogradu?" ja onako na keca krenem "pa 86, 84..." kada sam rekao 84 oni me pogledase poreko "ne nisu bili 84" ja sam samo ucutao i pitao se da li sam ja lud ili sta...posle koncerta kada sam dosao kuci hteo sam da se pojedem ziv, razmisljam u sebi joj kako sam se obrukao pa da li sam lud ili ne...joj pa kakav sam ja to fan toliko dugo ih slusam a ne znam koliko su puta bili kod nas...dok nisam nasao dokaz kartu od jednog coveka koji je bio na tom koncertu!Bilo je ovde par ljudi koji su se mangupirali rekli da ovog koncerta nije bilo...

Evo dokaza...

 

IMG_2959.jpg

Jebi ga ti si to sve dobro rekao a oni te napravili budalom .

 

Ja sam već pisao nekoliko puta o tom koncertu sa sajma iz 84 da sam bio na tom koncertu

Samo mi je žao da Warriors nisu svirali tada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...