Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Сад сам одслушао пар ствари са "Live After Death" док сам клопао и стварно, ову количину енергије, љубави и искрености нико није потукао, до данас.

Верујем да је ово најбољи живи албум икада у рокенролу, једини који му је врло, врло близу (баш за длаку) је "No Sleep till Hammersmith".

Мислим да чак ни "Decade of Aggression" нема оволику силу, ову коју има "Live After Death".

Оцена за ово је не 10 него 20.

Нема боље.

Врх.

Edited by gavrosaurus

Share this post


Link to post
Share on other sites

MORAJU!!!Zagreb mi nista ne znaci, to vec znas, medjutim ovo za Atinu mi je veoma interesantno, tamo su bili kad i kod nas, sto ce reci... yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah!!!!!!!!!!!!

Mora samo da se umre. :bigblue:

 

 

@Hudini - Verovatno je mislio na razliku izmedju LIVE snimka i studijskog sa POWERSLAVE-a.

 

 

Ja idem da na WACKEN da ih gledam a mozda i u Atinu tako mi je svejedno da li dolaze kod nas. :bigblue:

 

@BruceBruce - Kad ti cenis da ce da dodju(ako uopste budu dolazili) kod nas?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Live After Death je savrsenstvo! Najbolje odsviran zivi album, zvuci kao studijski!

Uvodni riff Aces High, ne primecuje se razlika sve dok ne krene brzi deo, tripujem se da su pustili pravi snimak na koncertu!

Koliko ja znam, uvodni deo za Aces High na LAD i jeste sa trake tj. nije odsviran uzivo, valjda da bi se lepo pojavili na sceni i to sve... Mislim da je isti slucaj i sa Caught Somewhere in Time.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate kad budes dolazio zamolio bih te nesto!

KUPI MI JEDNU LIMENKU AMERICKE KOKA KOLE DA POPIJEM LEBA TI :),ovde je ukus dosta opao godinama,tako da mi se pije prava koka kola,pa kad budes dolazio da se nadjemo da popijem to hahaha :)!Ne zezam se :D!

 

U pravu si Killjoy666 :*!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ja znam, uvodni deo za Aces High na LAD i jeste sa trake tj. nije odsviran uzivo, valjda da bi se lepo pojavili na sceni i to sve... Mislim da je isti slucaj i sa Caught Somewhere in Time.

Na uvodnom delu za 'Aces High' ide traka, ali i oni sviraju uz nju. Uvod za 'Caught Somewhere In Time' je obična, suva traka. Zato se toliko i primeti razlika u zvuku kad počnu da sviraju onu brzu temu.

 

Inače, pre par godina su fanovi proglasili 'Caught Somewhere In Time' za najbolji opener ikad. Ja lično mnogo više volim 'Aces High'...

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Phantom of the Opera" је веома, веома добра live изведба!

Можда и најомиљенија са "Live After Death".

Чудовишно колико је оно добро и колико моћно.

To stoji ali ne radi se o tome... Nije mi poznato da je Phantom of the Opera ikad bila opener...

Share this post


Link to post
Share on other sites

covek nije rekao da je bila opener, vec da ubija na "Live After Death", sto stoji, a ubija iz prostog razloga sto je to jedna od najjacih pesama :rockdevil:
oh yeah! Što bi rekao Dickinson: ''If you don't like this song, you dont like Iron Maiden, and if you don't understand this song just fuck off and die!!!'' :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...