Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Vi ste ludi. To je jedna od jačih stvari na albumu, a definitivno ima najbolju atmosferu. Po meni je najlošija stvar sa tog albuma 'Tailgunner', a ni 'Assassin' nije daleko.
Tailgunner je do jaja stvar... Chini mi se da je Dickinson u jednom intervjuu rekao da je po njemu najslabija Maiden stvar u opste "Run Silent Run Deep"

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

imas na cmar netu, celu pricu, prvo da dolaze, sad smo ipak izgleda ispusili. a te price sa iznenadjenjima mi tako idu na kurac da nemam reci, posle toliko proseravanja, totalno mi je sve jedno sta ce da najave!!!

Edited by djuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doci ce, doci ce... Gde vam je vera ljudi, kako tako lako izgubite nadu zivota vam?!

U ovoj drzavi nada umire prva.

 

Sta ce biti u maju to jet u trecem mesecu jbt nista vas ne razumem! Znaci nece doci, to je siguno.Znaci idemo na Wacken!

Jel ti znas da brojis? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovoga što je Djuk pomenuo...

 

http://www.cmar-net.org/forum/viewtopic.ph...86&start=30

 

Dakle isti onaj lik koji je na Maiden Croatia rekao da dolaze i u Hrvatsku i u Srbiju evo šta je najnovije rekao:

Uglavnom, da prestanu nagađanja, stvari se ovih dana na relaciji managemen-promotor stalno mijenjaju. Za sad jedina sigurna stvar je da će Maidena biti u HR 2008, da ih neće biti u Srbiji, kako je ranije bilo planirano, te da će se grad i datum naknadno utvrditi, jer za datum ima tri verzije, a za grad dvije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala baš...

 

Izmedju ostalog, videh tamo da će taj koncert u Hrvatskoj biti otprilike u vreme polufinalnih utakmica Eura 2008 u fudbalu. Jbt ako već mi ispušimo i Hrvatska bude najbliža, onda postoji opasnost od preklapanja sa našim Castle Festom, pošto su polufinala 25. i 26. juna! :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel nema šanse da Priest dodje ovde ili će Priest ovde u martu a Maideni u Hrvatsku u junu? :mrgreen:

 

Ne znam koje bi drugo iznenadjenje mogli da spremaju za mart, AC/DC? Led Zeppelin? Sa sve Bonzom!? :)

 

Hrvatska i Srbija međusobno se tretiraju kao potpuno odvojena tržišta, za razliku od Slovenije i Hrvatske koji se, kada su u pitanju veća imena, smatraju u međunarodnim promotorskim krugovima kao jedinstveno tržište. Znači da nema veze to gdje će koji bend svirati i kada, a kada su u pitanju pregovori sve je moguće, a HR i SR nisu vezane.

Edited by Pavao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni još ono ne ide u glavu da su otkazali koncert Metallica pre tri godine u Zagrebu navodno zbog slabe prodaje karata.

 

Čitao sam negde na netu da je to bio jedini koncert u istoriji tog benda da otkažu koncert zbog slabog prodaja karata.

 

Uglavnom Metallica koncerti su rasprodani mesecima unapred .

 

 

Nego da ne skrećem sa Mejden teme , sve je to prazno lupetanje da će svirati u ex Yu državama .

Niko ništa još zvanično ne zna ,to neka budala pali narod unapred.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni još ono ne ide u glavu da su otkazali koncert Metallica pre tri godine u Zagrebu navodno zbog slabe prodaje karata.

 

Čitao sam negde na netu da je to bio jedini koncert u istoriji tog benda da otkažu koncert zbog slabog prodaja karata.

 

Uglavnom Metallica koncerti su rasprodani mesecima unapred .

 

 

Nego da ne skrećem sa Mejden teme , sve je to prazno lupetanje da će svirati u ex Yu državama .

Niko ništa još zvanično ne zna ,to neka budala pali narod unapred.

 

OFFTOPIC: Za koncert Meatllice je u trenutku otkazivanja bilo prodano sveukupno oko 4000 ulaznica, a razlog je manjak interesa zbog tadašnjeg katastrofalnog albuma, i općenito zasićenost jer je Metallica bend koji je mnogo ljudi gledalo i u Austriji, Italiji, a hrvatska agencija ih je radila i 1999. u Ljubljani.

I nije baš istina da su im koncerti rasprodani mjesecima.

 

no, glede Maidena, sve zemlje nastale raspadom bivše YU se smatraju pojedinačno jedinstvenim tržištima, izuzev HR i SLO koje su jedinstvene.

 

Iron Maiden su od europskih datuma za sada objavili jedino Trondheim u Norveškoj na proljeće, a od hrvatskih gradova u igri su bili Velika Gorica, Zadar i još neki.

 

Uostalom, direktor Turističke zajednice grada Zadra je upravo danas javno objavio da Zadar sljedeće godine ugošćuje Iron Maiden.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

OFFTOPIC: Za koncert Meatllice je u trenutku otkazivanja bilo prodano sveukupno oko 4000 ulaznica, a razlog je manjak interesa zbog tadašnjeg katastrofalnog albuma, i općenito zasićenost jer je Metallica bend koji je mnogo ljudi gledalo i u Austriji, Italiji, a hrvatska agencija ih je radila i 1999. u Ljubljani.

I nije baš istina da su im koncerti rasprodani mjesecima.

 

no, glede Maidena, sve zemlje nastale raspadom bivše YU se smatraju pojedinačno jedinstvenim tržištima, izuzev HR i SLO koje su jedinstvene.

 

Iron Maiden su od europskih datuma za sada objavili jedino Trondheim u Norveškoj na proljeće, a od hrvatskih gradova u igri su bili Velika Gorica, Zadar i još neki.

 

Uostalom, direktor Turističke zajednice grada Zadra je upravo danas javno objavio da Zadar sljedeće godine ugošćuje Iron Maiden.

 

Opusti se čoveče i pogledaj kako si napisao Metallica :) 4000 ulaznica prodatih pa U tome je i bio blam .Nije bitno ko koliko puta je gledao Metaliku uživo ,Znači ako sam ih ja gledao 3 puta ne moram više.

 

dobro otišli smo daleko ,

 

Vraćamo se iron maidenu Znači u igri su bili Velika gorica ,Zadar i "još neki " Kako misliš još neki?

 

Da će Majdeni da održe 3 ili 4 koncerta samo u HR ?

 

NA SAJAM LETI???Da li si ti normalan?Sto ne razmisljas logicno???

 

Ja sam gledao Iron maiden na sajmu 84 te bio je leto avgust mesec.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...