Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Junoša...gledaj stvari ovako:

 

Ac/Dc i Iron Maiden ni u kom pogledu nisu precenjeni bendovi.

Kreni od toga da su oba benda u zavisnosti od toga šta sviraju, postavili temelje žanra, odnosno postavili su neke standarde na koje se oslanja x, y bendova, pa primera radi i taj Running Wild koji držiš na avataru.

Iron Maiden-u zadnja 3-4 albuma nisu ništa posebno, ali to je bend koji je toliko toga uradio za scenu, da u principu ništa posle ''Brave new World'' nisu ni morali išta više da snimaju, već samo da idu na turneje kad im prdne, poput Stones-a i da opet žive ko bubreg u loju.

 

Pljuvati Maidene isto je kao da si rekao da je Pele sranje od fudbalera.

 

 

Kad smo već kod Running Wild-a, Running Wild bar u tri četri pesme ima isti rif, šta o tome pričati...

 

sve je ok, osim za poslednje albume...

 

narocito poslednji - to je vrhunac, ima sve sto savrsen IM album treba da ima!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su ta 3 albuma stvarno genijalna,Maideni se mogu podeliti na 4-5 perioda po tome kako je zvuk evulirao i to je ono sto mi se jako svidja kod njih,mislim kad uporedite prvi i poslednji album,koja razlika se oseti u zvuku...najvise me nervira kad neko odvali da sviraju isto stalno,koja je to glupost.!

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovoljne su ove tri stvari pa da se za svaki od ta 3 albuma kaže da su vrhunski. :D

 

 

Sa BNW je tesko izdvojiti neku pjesmu. Slazem se za Paschendale,ali sa zadnjeg albuma je definitivno najbolja ova (iako ima milion puta koriscen drum pattern):

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ns-fQRnm9sk&feature=related

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od poslednja tri albuma meni je AMOLAD ubedljivo najbolji, prosto u pitanju je jako izdanje, jak album u celini, dok je Dance of Death meni ličio na kompilaciju pesama, doduše prokleto dobrih pesama, ali nekako mu je nešto falilo da za njega mogu da kažem da je vrhunski album, 'bem li ga :D

 

 

i šta sad koji moj odbrojavaju? pošto ne pratim novosti, ponadao sam se ko dete da je do albuma, ali posle sam pročitao da je izlazak zakazan tek za kasno leto... možda odbrojavaju do časa kada će album da procuri? :lol:

Edited by Anded zombi lеš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...