Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Evo sad vec mogu da vidim u buducnosti kenjanja: necu pesme sa AMOL&D, hocu Run To The Hills i Wrathchild! :bigblue:

Salu na stranu, drago mi je sto sam uspeo da ih vidim pre drasticne promene setlista. Da analiziram:

Dobar izbor pesama sa BNW, s tim sto bih umesto Blood Brothers stavio ipak nesto sa SIT ili Seventh Son.

Izbor pesama sa DOD nije lose: odlicno za Paschendale, mada bih ja umesto Wildest Dreams i No More Lies stavio Rainmaker i Dance Of Death.

Izbor pesama sa AMOL&D je OK, s tim sto bih ja voleo da cujem Lord Of Light, ta mi je omiljena sa tog albuma. Mogla bi umesto These Colours Don't Run.

Sto se tice ovih 5 pesama sa starih albuma: drago mi je sto ostase FOTD i HBTN i konacno su se opametili i stavili Running Free za poslednju. E sad, ja nisam ljubitelj pesme Iron Maiden jer mislim da je zaista prosek, ali moram da se pomirim sa time da ce je uvek svirati, hteo ja to ili ne. I konacno, mislim da je bolje da prestanu da sviraju TNOTB jer Bruce vise ne moze da je peva kako treba. Tu bih ubacio Troopera. I sad ispada da sam pola setliste promenio. Svejedno, zadovoljan sam poprilicno, mada uvek moze bolje :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da ce na sledecim koncertima odsvirati jos nesto sa novog albuma(ocekivao sam vec danas), pa da i to cujemo, bar na youtube-u. 

 

Set lista samo mesto No more lies - Dance of Death... Mada mi se od poslednjih 5 pesama nista sem Running Free preterano ne slusa. Bice zanimljivo videti rotacije na narednim nastupima.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Set lista je do jaja, odusevljen sam, ALI!

 

Wildest Dreams, Reincarnation, No more lies i These colors bi zamenio sam!

 

Dream of Mirrors (Kada vec sviraju BNW), THE EVIL THAT MAN DO (Koj im Kurac ovo da izbace?), Rainmaker i wasted years!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E svaka ti cast ako ti je od toliko pesama na ta tri albuma najbolja Rainmaker. Dobra pesma, ali ima toliko boljih...

Nego, bilo bi kul da odsviraju Transilvaniu u Transilvaniji :rockdevil:

 

To sam ja razmisljao i to ce uraditi 99%

 

 

Pa zamisli da imaju pesmu Beograd, uvek bi je svirali kod nas! 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rainmaker je najjača pesma koju su snimili od Bruceovog povratka na ovamo, pravi kratak i ubitačan hit kakvih fali u novijem periodu. Šteta što je neće svirati, mada možda je ubace posle, na turneji za novi album.

Rainmaker je remek delo i pravi heavy metal hit. Ja bih još dodao i Out Of The Silent Planet koja je u istom rangu ali mnogo potcenjena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajno zvuci El Dorado uzivo :rockdevil:

 

Treba jos vremena da slegne, ali kao i uvek, jako los izbor prave kad je u pitanju singl. Mada to uopste nije bitno, nece sa tim singlom nikog privuci svakako, a mi verni fanovi cekamo album svakako :))))))))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...