Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Album je po meni savrsenstvo, jedina mana sto mislim da se iz 2 pesme mogu lagano napraviti jos po 2...

A to za vrisak se i ja pitam xD I zasto nema onakvog pevanja kao na The Longest Day :D Ali opet svidja mi se nekako ova mracnija strana mejdena, nekako mi je kompleksnija i zanimljivija...

 

EDIT: @ Prometheus 192kb/s

Edited by NoBodyAsAleksa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iron Maiden – The Final Frontier (2010)

 

Genre: Heavy Metal / Hard Rock / NWOBHM

Country: UK

Pass: bunalti.com

mp3@CBR192kBps

http://hotfile.com/dl/61027600/4bc1a1e/FF_by_qtk_bunalti.com.rar.html

 

Pa moze se cuje Album

Oni Rade Zanimljive,Solidne Albume (ZA Kojekakvi Heavy Metal)

Ne rade Totalne Gluposti ko Metallica,Slayer,Megadeth,Deep Purple,Rammstein...

TO JE DOKAZ KVALITETA LEGENDARNIH STARIH ALBUMA!!!!!!

 

Iron Maiden [singles]:

http://www.bunalti.com/?p=131284

 

1980 – Running Free

1980 – Sanctuary

1980 – Women In Uniform

1981 – Purgatory

1981 – Twilight Zone

1981 – Wrathchild

1982 – Run To The Hills

1982 – The Number Of The Beast

1983 – Flight of Icarus

1983 – The Trooper

1984 – 2 Minutes To Midnight

1984 – Aces High

1985 – Run To The Hills – Live

1985 – Running Free – Live

1986 – Wasted Years

1988 – Can I Play With Madness

1988 – The Clairvoyant – Live

1988 – The Evil That Men Do

1989 – Infinite Dreams – Live

1990 – Bring Your Daughter…To The Slaughter

1990 – Holy Smoke

1992 – Be Quick Or Be Dead

1992 – From Here To Eternity

1992 – Wasting Love

1993 – Fear Of The Dark – Live

1993 – Hallowed Be Thy Name

1995 – Man on the Edge

1996 – Virus

1996 – Lord Of The Flies

1998 – Futureal

1998 – The Angel and the Gambler

2000 – Out Of The Silent Planet

2000 – The Wicker Man

2003 – Rainmaker

2003 – Wildest Dreams

2005 – The Number of The Beast – Live

2006 – Different World

2006 – The Reincarnation Of Benjamin Breeg

2010 – ElDorado

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakve veze imaju ti novi singlovi,te Wildest Dreams i Differnet World s hitovima

 

pa i nemaju :D sam napisao "hitovi"? :D

 

tebi different world, dance of death, wickerman, brave new world, the reincarnation of benjamin breeg, rainmaker,... bla bla nisu hitovi? jbt pa pesmu su savrsene, epske,... naravno ima i slabijih pesama na svim albumima, ali ne mozes da kazes da nema hitova. Jednostavno usli su u malo drugaciju fazu, mracniju, po meni nekako epsku, naravno zadrzavajuci nesto iz prethodnih, ali opet ovo je bas originalno, inovativno i meni se mnogo svidja... Nece valjda 30 godina da kaskaju u mestu svirajuci trooper 1, trooper 2, trooper 182, run to the hills 231 i tako dalje....

 

 

edit: Trebao si da shvatis cim su izdali amolad da su krenuli u nesto novo i drugacije...

 

šta tebi nije jasno? novi albumi nemaju hitova na prvu loptu - prostih, kratkih a efektnih pesama, to je činjenica. nisam uopšte pričao o tome da li mi se albumi sviđaju ili ne. a sviđaju mi se. posebno AMOLAD, a i novi za sada izgleda ODLIČNO!

recimo "dance of death" je do jaja pesma (isto i Paschendale, The Legacy...), ali kad kažem hit mislim na "aces high", takve pesme!

tako da zaista ne vidim smisao tvog posta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album je sranje.Svaka pesma je ista i isprana.Clean intro,neki arpedjo,picke materine...i onda 8 minuta istih rifova.Zaista los album.Uz Virtual XI njihovo ubedljivo najlosije izdanje,i veliki pad u odnosu na 3 veoma dobra prethodnika.

 

Sem što je Virtual fantastičan album.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album je sranje.Svaka pesma je ista i isprana.Clean intro,neki arpedjo,picke materine...i onda 8 minuta istih rifova.Zaista los album.Uz Virtual XI njihovo ubedljivo najlosije izdanje,i veliki pad u odnosu na 3 veoma dobra prethodnika.

 

Kako ti je dobar avatar! Bas te takvog zamisljam :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i nemaju :D sam napisao "hitovi"? :D

 

 

 

šta tebi nije jasno? novi albumi nemaju hitova na prvu loptu - prostih, kratkih a efektnih pesama, to je činjenica. nisam uopšte pričao o tome da li mi se albumi sviđaju ili ne. a sviđaju mi se. posebno AMOLAD, a i novi za sada izgleda ODLIČNO!

recimo "dance of death" je do jaja pesma (isto i Paschendale, The Legacy...), ali kad kažem hit mislim na "aces high", takve pesme!

tako da zaista ne vidim smisao tvog posta.

 

 

 

Pa ja sam ti napisao da si trebao da shvatis da takve pesme vise nece svirati ili ce ih izdavati mnogo retko, evo po meni zadnja takva jedna pesma od mejdena je rainmaker... I nemoj da govoris hitovi, nego reci brze i proste pesme....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma odlican bre album sta tu filozofirate...

 

Satellite 15...The Final Frontier - Strasan intro, bas me je iznenadio, toliko mracan i opak. Steta sto nisu zavrsili pesmu tako jer je onaj drugi deo tj. The Final Frontier nekao prosecan, ali posle toliko slusanja, svih 8 minuta su odlicna...

El Dorado - Po meni jedna klasicna njihova pesma, ne znam zasto je svi kritikuju kada ima zarazan refren, dobar rif (bolji od The Final Frontier), i onaj deo kada Harris sam ulazi sa bassom. Po meni je to prelepo, tako nesto sam i zeleo na novom albumu...

Mother Of Mercy - Au kakva stvar, ostavila je utisak odma' posle prvog slusanja. Mocnija i zanimljivija od The Alchemist-a...

Coming Home – Bruce-ov posao je ovde interesantan, totalno simpatican. Refren me privlaci. Blaga pesmica sa lepom tematikom. E da, solaza ima neku dusu, nije krljacina, sto je odlicno...

The Alchemist - Brza, kratka rokacina, ali je mogla biti malo surovija. Brzi su bubnjevi ali mi fali i brzi rif, no u redu je totalno. Nedostaje samo neki Brucov vrisak, samo to mi nedostaje. HOCU DA VRISTI. Jest’ da ne moze kao u mladjim danima, ali neka vristi kako zna i ume, samo da cujem neki krik...

Isle Of Avalon - Kao sto vecina kaze, neparni ritmovi, atmosfera, ali mislim da je intro malo predugacak. Mogli su da ga skrate malcice i onda bi bilo razbijacka pesma...

Starblind – Po meni nije nesto zanimljiva ali drugi deo je objasnio neke stvari. Mozda cu je svartiti kako vreme prodje. Sve ovo je na prvi slusanje...

The Talisman – Uuu Nicko ovde objasnajva neke stvari. Od sporog, akusticnog i totalno cudnog uvoda, krece prava atmosfera, tih 9 minuta koji jako brzo prodju. Po meni najbolja solaza na albumu...

The Man Who Would Be King – Pomalo dosadna pesmica, sredina je zanimljiva ali u svakom slucaju odbacuje me…

When the Wild Wind Blows – Ja sad ocekivao nesto mracno, brutalnih 11 minuta a dobih jednu blagu pesmu. Ovo nije Wild Wind, ovo je blag vetar. Mozda sam i previse ocekivao od ovde pesme pa mi je prosecna…

 

Da rezimiramo, album je solidan, i slusljiv, ima stvarno fenomenalnih delova, i nisu me razocarali, ali jos jednom ponavljam, fali mi Brucov vrisak, barem jedan. Sacekacu jos malo da se slegne, pa cu reci ako se nesto promeni...

Mozda jesu duge pesme najbolje, volim ih ja, ali ovaj put su mogli malo album da skrate...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...