Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Album je sranje.Svaka pesma je ista i isprana.Clean intro,neki arpedjo,picke materine...i onda 8 minuta istih rifova.Zaista los album.Uz Virtual XI njihovo ubedljivo najlosije izdanje,i veliki pad u odnosu na 3 veoma dobra prethodnika.

 

Otišao si u krajnost. Hajde da ti se generalno ne sviđaju noviji albumi, pa da razumem, ali baš toliko daleko otići i proceniti da je ovo "veliki pad u odnosu na tri prethodnika" je preterano. Ne vidim kako bi ovaj album mogao da bude slabiji od Dance of Death. A i od A Matter of Life and Death je raznovrsniji, ako ništa drugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od tih dugačkih pesama, moj favorit je bez premca The Talisman, a i pesmi Starblind bih dao blagu prednost u odnosu na Isle of Avalon. Od kraćih, sada mi se već ravnopravno kotiraju Mother of Mercy, The Alchemist i Coming Home. Mislim da je ovaj album na mene ostavio sličan utisak kao poslednji album Gamma Ray - nije spektakularan, nije najbolje što je dotični bend ponudio u karijeri, ali me vuče da ga slušam, posebno pojedine pesme, koje su nekako "pitke". To su kod Gamma Ray bile na primer Deadlands i Empathy, a ovde Mother of Mercy i Coming Home.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije sija nego vrat. 'De molim te, idi slusaj Slayer jer su oni za tebe sve i svja, a pusti nas da uzivamo u ovoj magiji...

 

Nije sija nego vrat? :haha::haha::haha: Na pocetku posta si rekao da je album odlican,a na kraju da je solidan i slusljiv.I to je tebi isto?Nakon nekoliko recenica si totalno promenio misljenje.Izgleda kao da si poceo pisati post kada si pustio prvu pesmu,a zavrsio kada si odlusao poslednju.

 

I daj neku bolju foru od te "Idi slusaj Slayer",kreativan si momak,bavis se poezijom i tako to.

 

Otišao si u krajnost. Hajde da ti se generalno ne sviđaju noviji albumi, pa da razumem, ali baš toliko daleko otići i proceniti da je ovo "veliki pad u odnosu na tri prethodnika" je preterano. Ne vidim kako bi ovaj album mogao da bude slabiji od Dance of Death. A i od A Matter of Life and Death je raznovrsniji, ako ništa drugo.

 

Brave New World i Dance Of Death su tri puta bolji albumi od ovoga.A Matter Of Life And Death nije toliko bolji,ali je bolji.I ovaj album jeste veliki pad u odnosu na prethodnike.Pesme su monotone i lose.Ajde to sto su predvidljive,kada bend izgradi svoj licni stil i gura ga do kraja vremenom postane predvidljiv,ali to nije bitno ako pravi dobre pesme.Ali ove pesme nisu dobre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene će ipak Blazeov album ostati na prvom mestu, a za drugo mesto su Maideni u trci sa albumima koje su izdali Rage i InnerWish. Do kraja godine čekam još neka bitna izdanja, pre svega da čujem šta će da ponude Grave Digger, Aria i Obsession.

Edited by Mr. Inferno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brave New World i Dance Of Death su tri puta bolji albumi od ovoga.A Matter Of Life And Death nije toliko bolji,ali je bolji.I ovaj album jeste veliki pad u odnosu na prethodnike.Pesme su monotone i lose.Ajde to sto su predvidljive,kada bend izgradi svoj licni stil i gura ga do kraja vremenom postane predvidljiv,ali to nije bitno ako pravi dobre pesme.Ali ove pesme nisu dobre.

 

Kako je tebi dobro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan album, nakon prvog slušanja! :rockdevil: Najzad da osveže malo pesme, ima puno novih momenata za njihov standard, sitni detalji na gitarama, solaže vrlo zanimljive i raznovrsnije, pesme imaju interesantan put sa dosta sitnica koje se uklapaju, Dickinson odlično suzdržao sebe od izvlačenja visokih tonova na silu... Meni lično je ovo album od Maidena koji sam čekao da snime posle Brave New World. Prvi put posle deset godina mi je bilo veoma lepo i zanimljivo da preslušam novi Iron Maiden album od početka do kraja, i da nakon toga imam želju da ga još puno puta vrtim, kao što mi je bio slučaj sa fenomenalnim BNW. Dance Of Death i AMOLAD su za mene imali po nekoliko odličnih pesama, ali kao albumi u celini nisu zaokupirali moju pažnju.

 

U svakom slučaju, nadam se da će ih ponovo dovesti u Beograd sledeće godine, jer ova turneja bi trebalo i te kako da se isprati. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije sija nego vrat? :haha::haha::haha: Na pocetku posta si rekao da je album odlican,a na kraju da je solidan i slusljiv.I to je tebi isto?Nakon nekoliko recenica si totalno promenio misljenje.Izgleda kao da si poceo pisati post kada si pustio prvu pesmu,a zavrsio kada si odlusao poslednju.

 

I daj neku bolju foru od te "Idi slusaj Slayer",kreativan si momak,bavis se poezijom i tako to.

 

 

 

Brave New World i Dance Of Death su tri puta bolji albumi od ovoga.A Matter Of Life And Death nije toliko bolji,ali je bolji.I ovaj album jeste veliki pad u odnosu na prethodnike.Pesme su monotone i lose.Ajde to sto su predvidljive,kada bend izgradi svoj licni stil i gura ga do kraja vremenom postane predvidljiv,ali to nije bitno ako pravi dobre pesme.Ali ove pesme nisu dobre.

 

 

 

Te pesme tebi nisu dobre, nekome jesu... Inace ko si ti da kazes da ove pesme nisu dobre, mozes reci meni se ne svidjaju i to je kraj. A nijedan bend nece do kraja gurati isti stil 30 godina, ovo je promena koja se najvise videla na amolad-u i ovo je samo nastavak :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi bas u pravu,deset puta je veca razlika izmedju recimo "Show No Mercy" i "Diabolus In Musica",nego izmedju "The Number Of The Beast" i "Dance Of Death".

 

Te pesme tebi nisu dobre, nekome jesu... Inace ko si ti da kazes da ove pesme nisu dobre, mozes reci meni se ne svidjaju i to je kraj. A nijedan bend nece do kraja gurati isti stil 30 godina, ovo je promena koja se najvise videla na amolad-u i ovo je samo nastavak :)

 

Ovo je isti kurac kao i svaki Maiden album,nikakvih promena tu nema.A da je album sranje je moje licno misljenje,i ja sam izneo argumente zbog kojih mislim da je to tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim super im ide :D Ako se ovo (

) nekome svidja u dupe cu da ga ljubim, ako su ovo snimili ozbiljno treba onom gitaristi koji se izdrkava onako na solu ruke odseci, a pevacu glasne zice iscupati...

 

Jedino bubnjar dobro radi posao po meni, po meni medju 3 najbolja metal bubnjara....

 

 

EDIT: Zaboravih LINK xD

Edited by NoBodyAsAleksa
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemi je attention whore, počni da se navikavaš na njaga ;)

 

Lemiju je album sranje. :da:

 

Ali razumem,reci Maiden fanovima da je album njihovog benda sranje automatski povlaci gomilu flejma.Isti kurac je i sa Slayer-om.Kada je izasao "World Painted Blood" bio je isti djavo na Slayer temi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemiju je album sranje. :da:

 

Ali razumem,reci Maiden fanovima da je album njihovog benda sranje automatski povlaci gomilu flejma.Isti kurac je i sa Slayer-om.Kada je izasao "World Painted Blood" bio je isti djavo na Slayer temi.

 

Ja postujem to ako je tebi album sranje i to je to... Nema dalje rasprave... Ma koliko se ja trudio tebe nece uspeti da nateram da zavolis taj album, a ti isto tako neces moci meni da utuvis u glavu da je album los... Mislim da je 80% postova na ovom topicu upravo o ovome xD

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...