Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

brate jednostavno ne znam kako da ti objasnim da mi se iskreno pesme JAKO JAKO svidjaju i da mislim da je ovo remek delo i podjednako cu ih voleti kao i ranije albume koji su takodje REMEK DELA sem NPFTD i FOTD-a,ta 2 albuma su samo odlicni albumi i imaju itekako vaznu ulogu u diskografiji Maidena.

Edited by BruceBruce
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu jezivi i odlicni su albumi ali meni je recimo dosta Smith nedostajao na tim albumima pa sam eto zbog toga sam njih stavio na dnu Maiden diskografije,odlucivale su NIJANSE...po meni Bruce odlicno peva na poslednjih albumima,a o muzici necu ni da pricam...

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bruce kao da se muci, ko da se davi, ne znam sto forsira visoke tonove kada mu godine vise ne dozvoljavaju, muzika je ista brate, nema tu niceg novog, jedna topla voda koja ide u krug...dugacke pesme, kvazi himnicne, nedinmacne, bez desavanja...sve to sto sto pokusavaju su vec uradili na X-Factoru, koji je vrhunac ovoga sto rade danas...Zasto mi prodajes dosadne pesme od 11 minuta kad je Sign of The Cross objasnio sve....

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg brate opet kazem rasprava oko ovoga je kao da se raspravljamo ko je bolji Partizan ili Zvezda...POINTLESS,ja volim ti ne i tu neka se zavrsi...

 

 

PARTIZAN uvek bio i ostace... smile.gifsmile.gifsmile.gif ajde bre ljudi nekome se svidja novi album Maidena, nekome ne, o tome ne vredi raspravljati vise....Meni licno lezi vise nego AMOLAD i najvise slici njemu ali mi je za nijansu bolji, ali je iza albuma iz 80-tih svakako....icon_biggrin.gif

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No Prayer im je jedan od naj, kao i Fear, ta 2 albuma imaju atmosfercinu! Vokal je jeziv i cinican...tu nema nikakve greske...(ne znam sto tolko spominjem vokal, verovatno mi to najvise smeta u novim Mejdenima)...i kad cujem ovo novo, samo se pitam, cemu?

 

Ti si ovim postom dokazao da je vrag odneo salu i da je krajnje vreme da posetis cika doktora.

 

Bruce kao da se muci, ko da se davi, ne znam sto forsira visoke tonove kada mu godine vise ne dozvoljavaju, muzika je ista brate, nema tu niceg novog, jedna topla voda koja ide u krug...dugacke pesme, kvazi himnicne, nedinmacne, bez desavanja...sve to sto sto pokusavaju su vec uradili na X-Factoru, koji je vrhunac ovoga sto rade danas...Zasto mi prodajes dosadne pesme od 11 minuta kad je Sign of The Cross objasnio sve....

 

Ovim samo utemeljujes prethodnu konstataciju.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mejdeni izdali prvi album po petnaesti put. Jedini bend kod čijih fanova to i dalje prolazi.

Bravo,bravo.

 

 

 

 

 

 

Ooo, pakosti :haha:

 

P.S. Nisam jos preslus'o, al' planiram skorije :)

 

Bolje nemoj, nisu mejdeni za numetalce :bigblue:

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shvatite da se nekome jebeno svidja neka pesma mejdena, a nekome ne... Ali nije u problem to sto ne mozete da prihvatite subjektivna misljenja o nekoj pesmi/albumu/bendu, vec to sto imate predrasude o tome da na primer mejdeni ne mogu da izdaju nista novo, a ni dobro posle sada lupam Seventh Son of a Seventh Son-a i samim tim vi jos teze mozete objektivno da ocenite nesto... A svakako shvatam ljude kojima se ovo ne svidja, a da su par puta preslusali lepo i postujem to... Tako da pokusajte da shvatite da nas ima raznih i da se nekome svidja nesto, a nekome ne...

 

Nije losh album, nishta spektakularno ali je zato When the Wild Wind Blows masterpiece. :meshuggah:

 

Imam slicno misljenje kao i ti, mozda za nijansu pozitivnije sto se tice albuma i slazem se sa tobom da je When the Wild Wind Blows remek delo po meni, takodje me odusevljava i The Talisman, a ocekujem ludnicu kada uzivo budu svirali Coming Home...

 

Takodje sto se tice albuma, po meni je to polubrat AMOLAD-a, sa dosta mracnih pesama, epskim melodijama, dobrim tekstovima, inovativnim stvarima sto se tice mejdena, sa tim sto ima par klasicnih mejden pesama... Jedina zamerka mi je na veoma mali broj lepih solaza, koje nisu izdrkavanje po skalama i zao mi je sto nema Bruce-ovog vristanja...

 

Toliko od mene i shvatite da je vrlo tesko u muzici biti objektivan, ako ne i nemoguce :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...