Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

samo što "World Painted Blood" jeste go kurac od albuma... kao i prethodna četiri, pet...

 

Uuuuu,ala je neko neurozaaaaan.Sada ce Edi da te bubi pa ce da prodje.

 

Ja postujem to ako je tebi album sranje i to je to... Nema dalje rasprave... Ma koliko se ja trudio tebe nece uspeti da nateram da zavolis taj album, a ti isto tako neces moci meni da utuvis u glavu da je album los... Mislim da je 80% postova na ovom topicu upravo o ovome xD

 

Pa ja tebi ni ne pokusavam utuviti u glavu da je album los.Sta me briga sta ti mislis o albumu.Ovo je forum,namenjen za diskusije i iznosenja misljenja,ja sam izneo svoje misljenje i impresiju albumom i to je to.Zatim je krenuo Edi flejm. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh kada bih krenuo da iznosim misljenje o slayer-u ahhahaha a da ne pricam o death, grind, black gay metalu hahahah

 

Lemmy Sixx skroz te razumem, ali jbg moras se naviknuti da ce te ljudi uvek napadati zbog toga sto imas drugacije misljenje od njih :D

Edited by NoBodyAsAleksa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trpati Slayer u isti kos sa ostalim navedenima nema veze sa zivotom.To je kao da ih poredis sa Tozovcem.

 

Joj,pa na to je naviknut svako ko na ovaj forum dolazi duze od 2 meseca.Samo kazem da ti nista ne pokusavam utuviti u glavu i da sam izneo svoj stav o albumu.I to je to.Da ne bude misandrstendinga.Slusaj sta ti srce pozeli i misli o tome sta god hoces.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh kada bih krenuo da iznosim misljenje o slayer-u ahhahaha a da ne pricam o death, grind, black gay metalu hahahah

 

Uh, svi smo najebali ako pocnes.

 

Ne jedite vise govna, molim vas. Btw, bolji mi ovaj novi od AMOLAD, nekako mi vuce na starije radove vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Ljudi moji, sto pusite kurac kada je Drina 60 dinara!?

 

Sto se prepirete? Jednostavno nekome se svidja nekome ne, ima pravo svako na svoje misljenje! Meni se stvarno mnogo svidja album, sve pesme imaju nesto sto mi se mnogo svidja, ali, isto tako nemogu nekoga da nateram da to voli, i glupo je raspravljati vise oko toga! Sve u svemu Iron Maiden je uradio dobar posao.

Edited by DaveMurray
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi moji sto pusite kurac kada je Drina 60 dinara!

 

Sto se prepirete? Jednostavno nekome se svidja nekome ne, ima pravo svako na svoje misljenje! Meni se stvarno mnogo svidja album, sve pesme imaju nesto sto mi se mnogo svidja, ali, isto tako nemogu nekoga da nateram da to voli, i glupo je raspravljati vise oko toga! Iron Maiden je uradio dobar posao sve u svemu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hahahha pa to smo i ja i lemmy rekli jedno 3,4x na ovoj strani :D

 

 

Mozda se nekome svidja kurac :D

Edited by NoBodyAsAleksa

Share this post


Link to post
Share on other sites

  Samo nastavite bolje idi na forum za klince i oni se raspravljaju isto ovako da li je bolji Naruto ili Transformers!

 

 

 

 

Ako oces, ja cu napravim poredjenje!

 

evo ti

 

 

 

 

 

 

 

Final Frontier je bolji od Death Magnetica, dovoljno?

 

Jedine pesme koje su dobre na Magneticu su The Day That Never Comes i The Judas kiss se pise valjda!

 

A na Finalu su sve super!

 

 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni final frontier je bolji od death magnetica, ali moguce zato sto metaliku ne podnosim vise...

 

Aj sada sta je losije black metal ili death metal?

 

 

 

hahahaha a sto meni dajete minuse? Nisam ja kriv sto je vas slayer ocajno obradio pesmu....

 

aj objasnite mi kako ovo moze da bude dobro?

 

Edited by NoBodyAsAleksa
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuuu,ala je neko neurozaaaaan.Sada ce Edi da te bubi pa ce da prodje.

 

:D

ma, boli me kurac. nego čisto da svađa potraje!

 

 

Aj sada sta je losije black metal ili death metal?

 

Negura Bunget briše patos sa mejdenima. :smile: Baš kao i Borknagar, Emperor, Enslaved, Melechesh, Drudkh, Rotting Christ... al dobro, ima vremena - i sam ćeš spoznati kvalitet.

Edited by truliandedzombileš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autogram?

 

Ne hvala.Ali ako znas nekog poznatog blekera,iscimaj ga da mi se potpise sopstvenom krvlju na listu drveta iz norveske sume.I naravno,da zasoli snegom.

 

:D

ma, boli me kurac. nego čisto da svađa potraje!

 

Tooo! :rockdevil: Metal je hejt,hejt je scena,scena iznad svega!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Negura Bunget briše patos sa mejdenima. :smile: Baš kao i Borknagar, Emperor, Enslaved, Melechesh, Drudkh, Rotting Christ... al dobro, ima vremena - i sam ćeš spoznati kvalitet.

 

To je taj rad...i onda kada odrastes ces poceti svirati blues,i pricati svima kako si sada zreo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je taj rad...i onda kada odrastes ces poceti svirati blues,i pricati svima kako si sada zreo.

 

ne, nego ću celog života da slušam dva benda - motorhead i slayer! :rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil:

mislim, tako raznolike diskografije, koj će mi kurac išta drugo?

:rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil:

možda još dodam prvi album kreatora - ništa više ni slučajno! :rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...