Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

ja imam samo original Best Of The Beast (CD)..................i to je cale kupio kada je izasao......... ;D

 

ali sta cu ne znam gde da kupim te originale.............

Imas neke albume u Mordoru, u Cumicevom sokacetu.

Best of-ovi su dobri za ljude koji pocinju da slusaju bend, ali koji ce im k.... ovo, isti je kao svaki, i jos nisu stavili Aleksandra - sramota!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Слажем се за компилације у принципу, али ово им је трећа од "Best Of The Beast".

 

А шта и ти свираш, на којој компилацији им се икад нашао Александар?

Share this post


Link to post
Share on other sites

А шта и ти свираш, на којој компилацији им се икад нашао Александар?

Pa bas zato sto ga nije bilo ni na jednoj, trebali su da ga stave na ovu. Ne razumem zasto su tu pesmu zapostavili, ne sviraju je uzivo, nema je na best of-u...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa evo, jedan klasican bugarski best of izgleda ovako a i originalni nisu nista bolji:

 

(nebitan je redosled):

 

The trooper

Run to the hills

Fear of the dark

Wratchild

2 minutes to midnight

Can I play with madness

The evil that man do

Wasted years

Hallowed be thy name

Aces high

itd...

 

sto znaci da nema GOMILA odlicnih stvari!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima i vise nego gomila dobrih stvari

nego je problem sto su svi slusali trooper, nr of the beast, run to the hills, 2 mins to midnight

 

al retko ko zna za the lonliness of the long distance runner jer je za vecinu to samo neka pesma na nekom albumu,

 

i ta pesma nema tvrd pochetak i samim tim publika gubi interesovanje za pesmu koja nije tvrda kao trooper...

 

mislim to su uglavnom zelje onih koji ne znaju da maiden ima gomilu dobrih pesama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu sve ovo dobre stvari, tj. hitovi su! I slazem se da kompilacije sluze uglavnom za one koji ne poznaju diskografiju benda, meni su kompilacije bile korisne za mnoge bendove ali ima i pesama brzih pa nikada nisu bog-zna-kako prolazile na kompilacijama, recimo:

 

Deja-vu

Prisoner

Flash of the blade

Moonchild

Judas be my guide itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

al retko ko zna za the lonliness of the long distance runner jer je za vecinu to samo neka pesma na nekom albumu,

Ово је чињеница за жаљење, јер није нека песма, поготово није на НЕКОМ албуму.

 

i ta pesma nema tvrd pochetak i samim tim publika gubi interesovanje za pesmu koja nije tvrda kao trooper...

Је л' причамо о истој песми? Нема почетак, али им је то најбржа песма коју су направили, скроз спидерска у главном рифу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово је чињеница за жаљење, јер није нека песма, поготово није на НЕКОМ албуму.

pa to ti i ja i neki clanovi foruma znaju,

par ljudi sa kojima sam prichao o maidenima i koji za sebe kazu da su fanovi su me pitali, a na kom je to albumu

 

Је л' причамо о истој песми? Нема почетак, али им је то најбржа песма коју су направили, скроз спидерска у главном рифу.

dada ali pochetak je vrlo mek i spor u poredjenju sa trooperom de odma pochinje kuvanje

kazem da nije mnogo tvrd zvuk, ali nikako ne osporavam da je pesma brza

 

I couldn't agree more! :pivopije:

Sramota, znam nekoliko "fanova" mejdena koji su preslusali Best of the beast i misle da su neka muda.

e bas o tim ljudima pricham, chuli jednom number of the beast i to je to, bash o tome pricham...

al dobro, to je ja mislim dobra vecina... za njih se i prave te kompilacije, za ljude koji nemaju zivce sad da preslusavaju kompleksnije pesme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Black Gruja
'bes Maiden fana koji, pored ostalog, ne voli:

 

'Infinite dreams'

'Revelation'

'22 Acacia Avenue'

'Deja-vu'

'Loneliness...'

'Only the good die young'

'7th son...'

'Childhoods end'

i slicno...

 

:rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil:

:opusteno::opusteno::opusteno:

:bend:

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Исто срање, друго паковање.

'Only the good die young'

Јендо од њихових најбољих песама и једна од оних које смо на мој наговор радили на Мејден трибјуту у јуну 2003. 36 песама, 3 и по сата... била и 'Invaders', а и цео 'Rhyme Of The Ancient Mariner'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

'beš fana koji voli weekend warrior i apparition, a i sun and steel

is sotono

jedino appartition ako je losija, ali weekend warrior ima i refren i solo i tex, koji nisu ni po kom osnovu losi

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Знаш шта је једини проблем те песме? Што се налази између 'Judas Be My Guide' и 'Fear of The Dark', које су обе сјајне песме. Било би боље да је била тамо негде уз 'Fear Is The Key'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Знаш шта је једини проблем те песме? Што се налази између 'Judas Be My Guide' и 'Fear of The Dark', које су обе сјајне песме. Било би боље да је била тамо негде уз 'Fear Is The Key'.

to jest, ali po meni je fear is the key onlicna stvar, pogotovu kad chujem kako bruce improvizuje ja se nakostresim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...