Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

da su pametni mogli su snimiti blaze albume sa megabrusom, ovaj koliko je hiperaktivan bi to odradio za jedan dan, ne bi se ni zagrejao, a verujem da bi to fanovi daleko više voleli da čuju nego (opet) iste stvari koje znaju napamet unapred i u rikverc

Bilo bi OK da odrade neke od pesama sa Blejzom live na nekoj od sledećih turneja, ili možda par njih uraditi u studio kao B-side za neki singl. Ali, da cele albume snime sa Bruceom? NIPOŠTO!!! TXF i VXI su dobri na svoj način i sa Blejzom, izgubili bi na vrednosti kada bi bili urađeni sa Bruceom. Jebiga, žao mi je što neki ne razumeju njihovu vrednost...

 

A što se tiče originalnih CD-ova, ja ih imam 5-6, i par originalnih DVD-jeva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Beogradu koštaju po 1389 dinara, što znači da su dosta skupi,

Nista to nije skupo svuda u svetu su toliko diskovi. U Engleskoj Maiden album je 10-15 funti pa ti racunaj. U USA je 18 dolara, ako ti se posreci nadjes ga za 13-15. U Grckoj 15 evra itd... Nekad imaju popust kao na primer sad od 8dolara. Ja uzeh seventh son. :bigblue:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Реално, од албума ми фале само "The X Factor", "Virtual XI" и "A MAtter Of Life And Death"... Једном ћу да сликам ту колекцијицу, па да ставим слику да ве правим зазубице.

А пре неки дан ми умакоше синглови "Aces High" и "2 Minutes To Midnight".

Share this post


Link to post
Share on other sites

А моји сус ви оригинали, осим једне бутлег компилације. Чак имам и "Seventh Son" на Југотоновој касети. А Папи, оригинални басиста Амон Дина, имао је све албуме на дисковима и касетама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sećam se papija, išli smo na maiden 1995. u peštu.a i par puta je dolazio u rumu, čak je jednom i kod mene zaginuo, kad je bio ovde pre ne znam koliko godina sreli smo se u blizini železničke, ustvari prvo smo se mimoišli, onda smo stali i skontali se.

 

ta jugotonova seventh son je bila prva kaseta koju sam kupio u životu, u nsu u dunavskoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Он је био најгори Мејден фанатик кога сам упознао, с ову страну Аце Селитка који је актегорија за себе. Човек је имао целу собу у Мејден постерима, а посред зида огромни плакат за концерт 1986. у "Пиониру".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slikacu ja ovih dana moje plakate,postere i zastave...znaci posteri i plakati za 4 zida,soba oko 15 kvadratnih metara :D,cak mi je i monitor u obelezju maiden-a,na plafonu sa preko cele sobe prostire maiden logo,angazovao sestru od tetke da mi to odradi,ispalo je bash jebachki,pokusacu i sve solje da pohvatam!A sto se tice originala nedostaju mi samo Piece Of Mind i No Prayer For The Dying!

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

He he, i ja sam ziveo dugo sa burazerom u istoj sobi ali on jos i bolje crta pa sam ga terao da mi takodje crta Eddi-ja i uradio je ogroman 'Killers'! Evo sad kad se setim mnogo mi krivo sto vise nemam ni jedan crtez jer to su bili sve kvalitetno odradjeni radovi na hameru ili lepenci! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...