Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Meni cale i keva rock...............

Cale mi slusao Iron Maiden i svasta po nesto...........(ali samo rock i po malo metal)

a keva ono klasic rock...................:D (voli i ona po malo zestine po neki put da bude) :D

Edited by Aces High

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja keva je prvi put čula za metal 1991. godine, a ćale ni dan danas nije načisto s tim šta je to.

 

Sta tek ja da kazem! Mojima isto a picio Kanibal Korps a picio Drim Tiatar (ha ha, kol'ko smesno kad se ovako napise :D ), nista oni to ne razlikuju, to je za njih sve neki moj teski rok koji ja slusam, ha ha! :D Ali znaju da prepoznaju kad vide na TV-u pa me zovu, kazu: 'eno su oni tvoji iron maijden!' :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је ћале једно време помагао да уочим добре плоче поред СКЦ-а, најконкретније "Man On The Edge" picture disc сингл давне 1998. Пролазили онако безвезе, кад ће он: "Е, ено ти они твоји Мејдени."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је ћале једно време помагао да уочим добре плоче поред СКЦ-а, најконкретније "Man On The Edge" picture disc сингл давне 1998. Пролазили онако безвезе, кад ће он: "Е, ено ти они твоји Мејдени."

 

To je to, ha ha! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni keva prica da metalci ugrade kod u pesmu,pa kad slusas taj kod ti udje u glavu.E onda oni pozovu broj i kazu ti-Ubijaj,ti uzimas sekiru,noz,pistolj,cackalicu i ubijas po gradu.

 

 

Uopste se ne zezam.Keva mi je gradjevinski inzinjer,znaci intelektualka.Nista smesnije u zivotu nisam cuo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bash ti hvala na savetu, nemash pojma koliko mi znachi... :rolleyes:

Nema na cemu.

 

Meni keva prica da metalci ugrade kod u pesmu,pa kad slusas taj kod ti udje u glavu.E onda oni pozovu broj i kazu ti-Ubijaj,ti uzimas sekiru,noz,pistolj,cackalicu i ubijas po gradu.

 

 

Uopste se ne zezam.Keva mi je gradjevinski inzinjer,znaci intelektualka.Nista smesnije u zivotu nisam cuo.

Ovo je brutal jbt.

Moja keva je kada sam bio sesti mene smarala za 666 zastavu od Maiden-a i mnogo toga ali sad imam osecaj da joj je drago jer vidi kako je cela ova muzika uticala na mene u pozitivnom smislu.

 

Hehe enclave legendo, uvek me nasmejesh :pivopije:

Fala Fala. :pivopije:

 

Moja keva je prvi put čula za metal 1991. godine.

Kako si dosao do ovog podatke zivota ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni keva prica da metalci ugrade kod u pesmu,pa kad slusas taj kod ti udje u glavu.E onda oni pozovu broj i kazu ti-Ubijaj,ti uzimas sekiru,noz,pistolj,cackalicu i ubijas po gradu.

 

 

Uopste se ne zezam.Keva mi je gradjevinski inzinjer,znaci intelektualka.Nista smesnije u zivotu nisam cuo.

То није смешно, то је страшно. Било би смешно да је тако нешто изјавила нека необразована будалетина, али кад то каже грађевински инжењер то је да се замислиш.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni keva prica da metalci ugrade kod u pesmu,pa kad slusas taj kod ti udje u glavu.E onda oni pozovu broj i kazu ti-Ubijaj,ti uzimas sekiru,noz,pistolj,cackalicu i ubijas po gradu.

 

 

Uopste se ne zezam.Keva mi je gradjevinski inzinjer,znaci intelektualka.Nista smesnije u zivotu nisam cuo.

 

Aj, leba mu tvrd, pa zar i toga ima?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

То није смешно, то је страшно. Било би смешно да је тако нешто изјавила нека необразована будалетина, али кад то каже грађевински инжењер то је да се замислиш.

 

Meni nikako ne ide u glavu odakle joj te price.

 

Aj, leba mu tvrd, pa zar i toga ima?!

 

 

Ima i vise nego sto mislis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i vise nego sto mislis.

 

Ma znam da ima... ko zna kakvih jos roditelja ima sa ko zna kakvim misljenjem o metalu... bilo je prilika da kad mi dodje neka familija i vidi Eddie-ja pomisli da sam najgori sektas a najjaci je bio moj stric koji je zakleta komunjara kada sam mu pustio Helloween - Future World, izjavio je: 'pa ovaj metal i nije tako los jebote!' HA HA! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni keva prica da metalci ugrade kod u pesmu,pa kad slusas taj kod ti udje u glavu.E onda oni pozovu broj i kazu ti-Ubijaj,ti uzimas sekiru,noz,pistolj,cackalicu i ubijas po gradu.

 

 

Uopste se ne zezam.Keva mi je gradjevinski inzinjer,znaci intelektualka.Nista smesnije u zivotu nisam cuo.

Meni su ovakve izjave legendarne :lol::lol::lol::lol:

Ali ne mogu da verujem da ona stvarno misli da je to istina

 

 

upravo skinuh live after death dvd

Aj daj link! Jel' RIP ili pravi DVD?

Share this post


Link to post
Share on other sites

O boze... Ja sam nesto slicno slusao na televiziji kad je neka stara pevaljka govorila kako joj sin slusa "ludacku" muziku, i kad je ona to poslusala da je imala zelju da ubije nekoga :lol:

 

Usrao sam se danas, od 8 sati trazim moju kartu za Split i ne mogu da je nadjem, aaaaaaaaaaa. Ne daj boze da sam je izgubio...

 

BTW - Moj jubilarni post :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

O boze... Ja sam nesto slicno slusao na televiziji kad je neka stara pevaljka govorila kako joj sin slusa "ludacku" muziku, i kad je ona to poslusala da je imala zelju da ubije nekoga :lol:

 

Usrao sam se danas, od 8 sati trazim moju kartu za Split i ne mogu da je nadjem, aaaaaaaaaaa. Ne daj boze da sam je izgubio...

 

BTW - Moj jubilarni post :rockdevil:

 

 

Jel' imas zelju da iskasapis nekoga i zrtvujes ga Satani? :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to rade iz opravdanih razloga. Oni su neupuceni i mi gledamo dosta drugacije od njih. Kako ocekujes od nekog ko je slusao narodnu muziku, odsrastao lupam na selu, pio rakiju dok mu je deda pravio cvarke da razume sta je King Diamond hteo da kaze lupam albumom "The Eye". Nema tu neke velike rasprave sa njima, oni su u pravu uvek. Sine(kceri) to nije muzika, to su Satanisti, dza bu. A ako ima na to kazes PA STA odma znaci da si postoa jedan od njih. :) :) :)

Secam se moja keva dosla na moju svirku jednom, kaze : SINE NEKE DVE DEVOJCICE ISPRED MENE, LEPE KO LUTKICE A U CRNINI I PUSE I PIJU A VI KAD STE KRENULI DA SVIRATE MLATILE SU GLAVOM KO NENORMALNE I STAJALE U MESTU. I IZBILA JE TUCA. STO NISI PREKINUO SVIRKU? :) :) :)

Jednom mi je dovela Nebojsu Glogovca da mi prica kako je sve to zarazno dza bu... :):da: Nebojsa slusa Sepulturu, to jest slusao je. :da::rockdevil: Bio treser teski... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to rade iz opravdanih razloga. Oni su neupuceni i mi gledamo dosta drugacije od njih. Kako ocekujes od nekog ko je slusao narodnu muziku, odsrastao lupam na selu, pio rakiju dok mu je deda pravio cvarke da razume sta je King Diamond hteo da kaze lupam albumom "The Eye". Nema tu neke velike rasprave sa njima, oni su u pravu uvek. Sine(kceri) to nije muzika, to su Satanisti, dza bu. A ako ima na to kazes PA STA odma znaci da si postoa jedan od njih. :) :) :)

 

zamisli kad ti je celo odeljenje takvo!!!cek, i skola!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kakve veze ima? Nemam ja problem sa tim ljudima samo nismo na istoj talasnoj duzini. Ja cu uvek izaci u kafanu i popiti rakiju i pivo sa njima, veseliti se uz narodnjake i ko zna sta, ali ja ipak znam sta i kako stoje stvari kod mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...