Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Lepo što smo se ispričali o originalnim diskovima.

Ako ikada dobijem neke silne pare na lutriji, kompletiranje Maiden albuma na originalnim diskovima bi mi bila jedna od prvih stvari u planu. Onda Megadeth, Judas Priest i Led Zeppelin. Teško bih ostvario JP...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, kad se setim samo koliko dobrih secanja imam vezano za taj dan :veseli:

 

 

Jao,takodje...mi smo isli vozom u cik zore za BG,blesili po Kalemegdanu,pa na Sajmiste,onda do 4 ujutru cekali bus za Cacak....koliko je odvala bilo.....

 

Ja od original CD-ova Maiden-a imam "samo" "Killers","Fear of the dark","Seventh son.."....treba da uzmem i "Somewhere in time"...a imam i original plocu "Number of the beast". :meshuggah:

 

No,Maiden-a nikad previse. :meshuggah:

 

Led Zeppelin

 

 

Ja imam njihove ploce ,sve, nasledila od caleta.... :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Black Gruja

Posto se razmecemo ko ima koje originale, da se pohvalim i ja skromnom kolekcijom:

-ploce (nasledio od caleta): Killers, Number Of The Beast, Pieace Of Mind, Powerslave, Live After Death, Somewhere In Time

-diskovi : Powerslave, Seventh Son Of A Seventh Son, No Prayer For Dying, Dance Of Death, A Matter Of Life And Death (zbog kojeg su me u skoli zvanicno proglasili za ludaka)

- dvd : The Early Days

Na zidu imam poster Best Of Beast koji sam kupio u BG-u za 50 dinara i to mi dosta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa,i nema bas veze s godistem matorih.Moj cale je `53.,i bio je hipik u mladosti,slusao je Zeppeline,Purple,Uriah heep,Hendrixa,Smak,itd.,pa je tako i veliki broj tih ploca dosao do mene,uz to sam odrasla.Keva je mladja,ona je volela Colica,Dugme,ali i Corbu,Kazaliste....i od svega su mi ostale ploce & kasete.

 

.....nadam se da ce moji klinci jednoga dana ovako uciti o muzici sa mojih diskova. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

-ploce (nasledio od caleta): Killers, Number Of The Beast, Pieace Of Mind, Powerslave, Live After Death, Somewhere In Time

Благо теби кад имаш ћалета који слуша Мејдене.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moji matorci su oduvek slusali budjave narodnjake i, eventualno, domaci rok... e, u takvoj situaciji se treba izboriti od prve godine svog zivota za METAL :violent: s' obzirom da ti kao malom detetu, ciji je mozak kao sundjer, pune glavu sa 'armonikom! Medjutim, zna detence iako je malo sta je dobro :evotigana: te sam oduvek sam kupovao kasete i ploce... isprva od Corbe, Dugmeta, Pusenja itd... pa onda Mejden, Menovor, Metalika, Heloven itd itd itd itd... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moji su dragi roditelji slusali Dugme i takva sranja.Imam samo 2 CD-a koja valjaju-Azra i Corba best of.

 

Sto sranje?Dugme ima dobrih stvari i albuma,to je meni licno bend zasluzan sto sam uopste pocela da slusam rock i metal,zato cu ih uvek postovati,u neku ruku....

 

 

Moji matorci su oduvek slusali budjave narodnjake i, eventualno, domaci rok... e, u takvoj situaciji se treba izboriti od prve godine svog zivota za METAL :violent: s' obzirom da ti kao malom detetu, ciji je mozak kao sundjer, pune glavu sa 'armonikom! Medjutim, zna detence iako je malo sta je dobro :evotigana: te sam oduvek sam kupovao kasete i ploce... isprva od Corbe, Dugmeta, Pusenja itd... pa onda Mejden, Menovor, Metalika, Heloven itd itd itd itd... :pivopije:

Svaka cast tebi.U mojoj familiji smo stariji brat i ja nastavili tim stopama,dok je mladji brat dizelas i okoreli narodnjak-dakle,nema pravila. :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нећемо да толико персонализујемо тему, али наравно да не. Његове песме сам певао у периоду од 3. до 5. године.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Исти случај кдо мене, с тим што је моја певачка каријера започела с Мирославом Илићем. ;)

 

Znam mnoge likove kojima su matorci bivsi hipici, rokeri pa i metaleri i BLAGO NJIMA ali opet, ovi sto sami nadju put do metala kad zberu neku crkavicu od kinte srecni su do neba kada kupe kasetu, plocu ili sta god od omiljenih im bendova! :D Ali upravo tako su radili i ovi matorci pa ce tako i nasa decica da imaju sta da naslede valjano! U svakom slucaju, obrni-okreni METAL se siri, doduse nekako pritajeno ali opet efikasno! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto sranje?Dugme ima dobrih stvari i albuma,to je meni licno bend zasluzan sto sam uopste pocela da slusam rock i metal,zato cu ih uvek postovati,u neku ruku....

Jedini dobri albumi su "Bitanga i princeza" i "Bijelo Dugme" ima jos par pesama i kod mene su zasluzni sto sam poceo da slusam rok, a za metal su zasluzne naravno "Divlje Jagode".,

P.S.

Sto ne odgovaras na PP?

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Благо теби кад имаш ћалета који слуша Мејдене.

To uvek pomislim kad vidim da je neko nasledio nesto sto se dobre muzike tice od roditelja.

Mom ocu je vrhunac muzike Cune Gojkovic, a majka mi slusa Black Sabbath i Deep Purple. Ali voli i da poslusa cecu tako da time ponistava ovu dobru muziku. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...