Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Ma navikne se ali nije to to... kad se samo setim perioda od '93 do '97... kriza, zemlja najebala nikad gore a mi gde cemo, sta cemo, pobegnemo iz skole, odemo na brdo i ponesemo kasetofon (i baterije) i odvrnemo Mejden, Metaliku i Panteru i otputujes u drugi svet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigurno ste se lepo provodili. Mogu samo da zamislim to...

 

Ali inače, ja vidim da je jako teško da zarazim svoje ortake metalom. Jednog sam navuko na Rammstein, jednog na ''Iron Man'' od Sabbatha a jednog na ''Constant motion'' od DT-a, to je sve. I da, jedan drug mi juče reče da je uvod u Wasted years ''do jaja''. Jebiga, ne možeš ti njima da kažeš da slušaju Maidene jer je to kvalitetna muzika, njima je važno da zvuči ''do jaja''.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema sta da se zamislja, doziveo sam to u srednjoj dok je u osnovnoj veci deo drustva slusao METAL i zato uvek kazem da sam vise gotivio period iz osnovne skole dok u srednjoj nisam isao ni na ekskurzije pa cak ni na maturu!

 

ja na ekskurzije vise ne idem, a za maturu cu DOBRO da razmislim!

 

Ja se uopshte nisam trudio a i niti cu da im pushtam metal(mislim na ove iz odeljenja) kad oni na odmoru pushtaju na telefonu seku aleksic sve mi je jasno.

 

a najgore je kad idu ulicom i tako slusaju svi i pevaju itd...a ja treba da se vracam s njima...uvek mi iskrsne nesto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se uopshte nisam trudio a i niti cu da im pushtam metal(mislim na ove iz odeljenja) kad oni na odmoru pushtaju na telefonu seku aleksic sve mi je jasno.

 

 

Ma,zaboli te uvce.

Ja nikad nisam pokusavala da ih menjam.Imam drustvo koje slusa rock/metal/punk,a ovi u skoli su uvek bili prica za sebe.Najbolju ortakinju sam navukla na metal preko Maiden-a i Nightwish-a,posto ona vec dugo uci solo-pevanje,pa sam joj dokazala koliko kvalitetnih vokala tu ima.Ali,ako ne osetim da osoba opredeljena za drugu vrstu muzike(ili neopredeljena) nema tu "tacku" u koju mogu da "ubodem",ne pokusavam da ih preobratim.

Njima lepo,meni jos lepse. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma navikne se ali nije to to... kad se samo setim perioda od '93 do '97... kriza, zemlja najebala nikad gore a mi gde cemo, sta cemo, pobegnemo iz skole, odemo na brdo i ponesemo kasetofon (i baterije) i odvrnemo Mejden, Metaliku i Panteru i otputujes u drugi svet...

 

:rockdevil::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja na ekskurzije vise ne idem, a za maturu cu DOBRO da razmislim!

 

 

 

Dobro ajd ekskurziju...al shto bi maturu propustio?

 

a najgore je kad idu ulicom i tako slusaju svi i pevaju itd...a ja treba da se vracam s njima...

 

 

 

Hehe da ima i toga, al kao shto vec rekoh navikao sam na to tako da uopshte i ne obracam paznju...nek pushtaju i pevaju boli me uvo...

Edited by power slave

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja na ekskurzije vise ne idem, a za maturu cu DOBRO da razmislim!

E,pa sad...ne mozes ni tako.Boli te uvo.Ti furaj svoje,al nemoj da izolujes samog sebe i das im povoda da jos vise seru. :meshuggah:

Ja sam isla na maturu,sedela i pila picence sa jos par ljudi koji nisu hteli da djuskaju uz seljanijadu,i bilo nam je super. :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,pa sad...ne mozes ni tako.Boli te uvo.Ti furaj svoje,al nemoj da izolujes samog sebe i das im povoda da jos vise seru. :meshuggah:

Ja sam isla na maturu,sedela i pila picence sa jos par ljudi koji nisu hteli da djuskaju uz seljanijadu,i bilo nam je super. :da:

 

 

 

Da bash tako, shto kazesh ne valja se ni izolovati jer ce ti tad biti josh gore...kakvi su takvi su navikavash se polako vremenom... Nego odosmo u offtopic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amon Ra isti problem kao i kod mene.....................

ali isti.....................

samo sto sam ja jedini u razu koji slusa METAL....................

i onda me nerviraju i samo mi puste to i znaju kako cu da reagujem..............

 

ma idi bre sta da ti pricam kada nam je isto............... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amon Ra isti problem kao i kod mene.....................

ali isti.....................

samo sto sam ja jedini u razu koji slusa METAL....................

i onda me nerviraju i samo mi puste to i znaju kako cu da reagujem..............

 

ma idi bre sta da ti pricam kada nam je isto............... :pivopije:

 

mene ne nerviraju, bar ne na taj nacin...kad pokusaju ja stavim slusalice u usi i cao...

 

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,pa sad...ne mozes ni tako.Boli te uvo.Ti furaj svoje,al nemoj da izolujes samog sebe i das im povoda da jos vise seru. :meshuggah:

Ja sam isla na maturu,sedela i pila picence sa jos par ljudi koji nisu hteli da djuskaju uz seljanijadu,i bilo nam je super. :da:

 

E, da sam ja imao bar jos jednog istomisljenika mozda bih i otisao... ljudi, vi ne znate kakvih likova sve nije bilo u tom odeljenju... i nista mi ne fali sto nisam otisao, pamtim drugarsko vece, bilo mi je sjajno, ispod kosulje sam prosvercovao Mejden majcu, imam i slike, ha ha! :pivopije:

Hehe pa ono i jeste, al opet sa druge strane kad malo bolje pogledash zavrshio si srednju shkolu pa treba i to proslaviti majku mu...

 

A ko kaze da nisam proslavio? RAZNEO sam se zadnjeg dana srednje skole, popio 3 litra domaceg vina na prazan zeludac i umalo nisam umro! Od tada ne pijem vino, znaci evo sad ce 7 godina!

Edited by ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

uuuuuuuuuuu mene ubise sa tim sranjima.............

znaju da ne mogu da podnesem i namerno mi to rade..................

ali zato kada odemo u ucionici kada imamo korespodenciju jaoooooooooooooooooooo

sta ima radim majko moja.........................

ubijam ih........................cim pustim svi polude.........................(mislim mene da sprecavaju i da gase zvucnik)

 

zato mi ne daju da pridjem komp-u :D

 

ali Amon Ra da se mi drzimo zajedno :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam na kraju četvrte doneo muzički stub u razred, a trebalo je da odgovaram biologiju, na kraju sam odgovarao uz muziku (ubeđivala me profesorica, ja nisam hteo, na kraju sam pristao)

 

to je bilo genijalno - odgovaraš a u pozadini piči bathory

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam na kraju četvrte doneo muzički stub u razred, a trebalo je da odgovaram biologiju, na kraju sam odgovarao uz muziku (ubeđivala me profesorica, ja nisam hteo, na kraju sam pristao)

 

to je bilo genijalno - odgovaraš a u pozadini piči bathory

 

 

 

Hahahah ekstra.

 

 

Nego koji period Bathorya je pichio onaj rani blekerski ili viking?

Edited by power slave

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,pa sad...ne mozes ni tako.Boli te uvo.Ti furaj svoje,al nemoj da izolujes samog sebe i das im povoda da jos vise seru. :meshuggah:

Ja sam isla na maturu,sedela i pila picence sa jos par ljudi koji nisu hteli da djuskaju uz seljanijadu,i bilo nam je super. :da:

 

Ne treba se uzolovati,ja imam dobre drugarice i drugove koji su folkeri.Ja ih zezam stalno ali se druzim sa njima(ne idem sa njima na splavove Boze sacuvaj).

 

Imam srece sto se od osnovne druzim sa istom ekipom koja slusa rok.Sa jednim idem zajedno u skolu od vrtica(vrtic,osnovna,gimnazija) a sa drugom dvojicom-osnovna,gimnazija.Tako da naas boli uvo-slusamo dobru muziku i zajebavamo sabanke(u odeljenju ima 7 decaka-5 slusa rok-metal jedan rep jedan ne slusa muziku). :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...