Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Kakvo štrebanje tekstova, ovo je opšta kultura. :rockdevil:

 

Ja ne znam cele Rime of the Ancient Mariner, Heaven Can Wait, Revelations i The Clairvoyant. :redface:

 

Vidis da neki ipak nemaju te opste kulture....ali mogu to da isprave do koncerta !! :) :) :P

 

 

Sto se mene tice...izbaciti Run To The Hills...ubaciti Flight of Icarus....i mogao bi umesto Can I Play With Madness, Aca D Veliki !! Savrsenstvo !! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Can I play with madness je meni nevidjeno sranje, jedina pesma koja kvri setlistu...

 

Slazhem se! Nikad je nisam podnosio, a kao hit je (nije mi jasno kako i zashto) i uvek je na setlistama.

 

A shto se tiche predgrupe, bolje da je nema! Kako je na Queen-u i na Tarji bilo lepo bez predgrupe, i ostali smo zhivi! :D Ali se bojim da nam Lauren ne gine opet! :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Divlji Tigar

To si upravu...kako su do bola smorili u Splitu neki hrvatski "metalci" !!! Jaoooooooooooo.....

 

Mada .... savrseno bi bilo samo Maideni !! :da:

 

@Routasydän

Pomeri se s' mesta !! :)

Edited by RaVeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bilo bi dobro da ubace Kreator i Eluvietie, ona druga 2 ko jebe. :)

 

E, stvarno jbt, kada bi malo izmenjali listu (al' u istim albumskim okvirima naravno), to bi bilo do yaya! Još uvek saaaanjam (ovo beše pesma Galije) Alexandera, Only the Good Die Young i Caught Somewhere in Time! A da izbace RTTH, 666, CIPWM...

 

OK, da vidim zainteresovane za čekanje na aerodromu, ovoga put mora i to da se obavi! I 1. red pa makar izginuo! :rockdevil:

 

Eno Stipe Juraš iz Maiden Croatia (oduvek bio insajder za Maidene) potvrdio, i kaže d a treba da objave na ofic. sajtu oko 17h...

 

EDIT:

 

AAAAAAAAAAAAA! Dok sma ja kucao istovremeno na milion foruma, objavili!! Kako ono Duško Dugouško na nekom crtaću... AIUUAIUAUIUAUIAUIUAUIUAUIU!!!!!!! :veseli::rockdevil:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...