Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

A taj Download je bio emitovan online, pa ga ima u milion verzija...

 

Jel postoji neki bolji/duži snimak onog "Egg Incident" koncerta sa Ozzfesta 2005?

Ja nabavih neki DVD na kome je 20ak minuta video snimka i VALJDA ceo audio, inače je neko sve to iskompresovao u 900 i kusur MB, i onako bzvz nabacao, a vidi se slika menija iz koga je moglo da se bira: video, promo (pošto ima kao reklama za fest), i audio da se biraju pesme. Znači neko je se normalno odrađenog DVDja možda prebacio u DIVX i onda neko sa tog DIVXa prebacio u DVD ono krajnje glupo. :):udri:

 

btw

Ovi koji su se hvalili da su uzeli original Live After Death (ili imaju full kopiju, na 2 dual layera), da li su raspoloženi da preko DVDFab-a (ili već koji god način) izdele te dual layere na 4 obična (tako da se ništa ne kompresuje, i da apsolutno sve bude tu, uključjući originalne menije), i jave se meni za neki trade? :mrgreen:

 

 

 

 

EDIT: Ovo je još jače! http://www.youtube.com/watch?v=br4mDh-dYMQ :lol:

 

Ima tu još, al' nemam vremena sad...

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi koji su se hvalili da su uzeli original Live After Death (ili imaju full kopiju, na 2 dual layera), da li su raspoloženi da preko DVDFab-a (ili već koji god način) izdele te dual layere na 4 obična (tako da se ništa ne kompresuje, i da apsolutno sve bude tu, uključjući originalne menije), i jave se meni za neki trade? :mrgreen:

Narezacu ti ja ako hoces, imam i taj DVDFab i original LAD DVD :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja... Ali skinut sa YouTube-a... Kakav je kvalitet kod tebe?

 

ja taj koncert imam na dvd-u. slika je otprilike kao malo lošiji divx. već divx verzije su još lošije. čisto sumnjam da je nekom dobra slika. svi imamo web rip verziju. dikinson u jednom trenutku kaže da se koncert snima za dvd. tako da će verovatno jednog dana biti dvd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...