Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

:) :) "This is the budget we got for Iron Maiden now... It's better than not having a plastic house" :) :)

 

ovo je sa onog drugog DVD-a Rock In Rio, btw čiji download već danima privodim kraju, trenutno sam na 99,2 % :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam RIR već skoro dve godine, ali ništa od ovoga nisam provalio gde se nalazi na DVD-u. Osim onog na kraju kada Kevin priča. Biće da je zato što nemam original. :)

 

''It's a mango...''

"Rock in Rio" je izašao kao dupli DVD, znači 2 diska. Na prvom je koncert, a na drugom DVDu imaju slike i dokumentarac "A day in a Life", a ovi klipovi su iz tog dokumentarca... :pivopije:

upravo mi je download tog drugog DVD-a stigao do 99.9 % :) :) još par minuta!!! Ajmooo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitam.

 

Uzgred, ima još par lepih stvari na tom bonus disku - kako koji član benda provodi dan u Riju. Najjače mi je kada Janick šeta po tezgama gde ljudi prodaju svoje rukotvorine. Dolazi do plišanog lava i kaže ''Oh wow! Look, they've got Nicko McBrain! They've got an actual picture of Nicko McBrain''. :) :) :) :)

Edited by Totamealand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni bas odugovlace sa tim DVD-om. Ovo sto se pojavilo je snimak koncerta, a taj famozni dvostruki DVD na kome ce uz ovaj snimak biti i par TV priloga, gomila slika, bolji zvucni zapis, omot za stampu i jos svasta nesto, jos nije izasao. Oni (mislim na hrvatski fanclub) to valjda nece stavljati na Internet, ali s obzirom da zivimo u vremenu brzih komunikacija, sigurno nece biti vecih problema da to dodje i do nas ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah...upravo sam odgledao verziju pesme Age of Innocence koju peva Nicko.....Koji car!!!Evo linka ako neko hoce da pogleda:

 

http://www.youtube.com/watch?v=OmyoMTp60cE

 

Meni je ulepsao dan.Najjace je kada kaze "Ooh, wouldn't be so bad if I knew the bloody tune, would it?"Ako Bruce(daleko bilo) odluci da ponovo napusi IM Steve i ekipa znaju kome da se obrate.Up the Irons!!!!!!

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

stavio sam to da se skida pre par meseci, jos uvek stoji u download, al nesto nece... :(

sto se tice ovog snimka sa rapidshera, jel moze neko to da okaci na torrent, nemogu da se jebem sa rapidserom mnogo smara... il ako neko moze da mi nareze pa da se nadjemo :D

Edited by vegeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah...upravo sam odgledao verziju pesme Age of Innocence koju peva Nicko.....Koji car!!!Evo linka ako neko hoce da pogleda:

 

http://www.youtube.com/watch?v=OmyoMTp60cE

 

Meni je ulepsao dan.Najjace je kada kaze "Ooh, wouldn't be so bad if I knew the bloody tune, would it?"Ako Bruce(daleko bilo) odluci da ponovo napusi IM Steve i ekipa znaju kome da se obrate.Up the Irons!!!!!!

Iskreno, nikada nisam gotivio Age of Innocence. Ova verzija gde Nicko peva mi se mnogo više sviđa. ''Tananananana, lost me place again''... :) :) :)

 

ovaj bootleg sa ove turneje je dobrog kvaliteta, crkla struja na powerslave, pa su pikali fudbal na bini oko 10 minuta.

Evo ga taj snimak. Mnogo smešno. Najjače mi je kada igraju fudbal na kraju, lopta ode u publiku, Bruce se okrene i traži loptu nazad. Dobije je, i onda onako uobraženo je zagrli i sakrije od publike, u fazonu ''It's my ball!''. :) :) Savršeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...