Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Meni Seventh son ima bas do jaja atmosferu, kao i Somewhere in time, ta dva su mi omiljena.

"Somewhere in Time" je meni najbolji metal album svih vremena, šteta što zapostavljaju pesme sa tog albuma.

"Rock in Rio" bi bio još bolji da su ubacili bar jednu pesmu sa SIT.

 

Evo jedne možda malo zapostavljne pesme sa "Seventh Son of a Seventh Son". Obožavam onaj akustični deo na kraju.

http://www.youtube.com/watch?v=TfsbYO3g_E4

 

Za ovo se znalo jos posle SBIT turneje samo sto jos nije bilo 100% potvrdjeno kada ce biti.Ocekuje nas bas duga godina cekanja dok se nama ukaze prilika negde da ih gledamo....shit,jos uvek ne zelim da verujem da ih ove god. necu gledati :(.

Znalo se i za "Somewhere Back in Time", posle "Early Days". Bile su i neke priče da će se turneja zvati "Golden Years".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje sto nema evropske turneje ove godine, ne verujem da bi neko rizikovao da ih dovede pored Sabbatha i Metallice. Uzdamo se u organizatore da ce doci sledece godine :rockdevil:

Good point.

 

Inače, ovo stvarno obećava. :rockdevil: Ne smeju da preskoče Seventh son u svih svojih deset epskih minuta, a oduševio bih se da čujem The Prisoner i Still life, s tim što kapiram da će neke pesme sa one liste morati da lete. :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maiden England video kasetu sam kupio 90.g. u Nemackoj (uz Wasp iz Motorhead) Gledao sam to dan i noc...Secam se da je kaseta kostala 35 dm, WASP isto toliko, dok je Motorhead bila 40 dm.

Na tom video je Prisoner, jedna od mojih omiljenih pesama :muzicar: Bas steta sto je sad ne sviraju live...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne smeju da preskoče Seventh son u svih svojih deset epskih minuta, a oduševio bih se da čujem The Prisoner i Still life, s tim što kapiram da će neke pesme sa one liste morati da lete. :razz:

 

verovatno baš te tri, nažalost, ali tu je hbtn i tnotb po milioniti put

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigurno ce svirati Seventh Son Of A Seventh Son, jer je to glavna pesma sa te turneje. Mislim, verovatno ce izbaciti Die With Your Boots On, Still Life. To je bar neka moja procena. Mnogo bih voleo da cujem Seventh, PREMNOGO!

 

(Ajde BruceBruce, lupi mi minus. ;) )

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigurno ce svirati Seventh Son Of A Seventh Son, jer je to glavna pesma sa te turneje. Mislim, verovatno ce izbaciti Die With Your Boots On, Still Life. To je bar neka moja procena. Mnogo bih voleo da cujem Seventh, PREMNOGO!

 

(Ajde BruceBruce, lupi mi minus. ;) )

Ne obracam paznju na tvoje postove jer su mi totalno nebitni,tako da se od mene ne moras plasiti za minus ;).

 

BTW ovo je mozda poslednja prilika da cujemo neke od pesama koje nikad vise nece svirati,uvek se rastuzim kad pomislim na tu cinjenicu :sad:

Prvo EN VIVO da se saceka i pogleda,pa onda iscekujemo bootlege sa Americke turneje da vidimo sta nas ocekuje :rockdevil:

Edited by BruceBruce
  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...