Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

^

Da, to sam i ja mislio da mi je jedina sansa, samo sto mi sa vizioshop-a i nisu dali neki kvalitet kada sam jednom porucio da im odstampaju neki simbol, pa sam sada nasao i majiceonline sajt i pitao ih precizno koji format i koja rezolucija im je potrebna da stampa bude sto bolja.

 

Evo i od mene nesto, po meni jedno od najboljih izvodjenja wrathchild pesme, pored rainbow '81, Bruce je na ovom celom koncertu neverovatan.

 

http://www.youtube.com/watch?v=FJeNQ7cSsLo[/url[/media]

Edited by light_blue

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje je dal bi im se isplatio koncert na USCU sudeci po tome da sviraju i u okolini.Metallica moze da napuni uvek Usce bez problema dok sa Maidenima to nije bas slucaj.U Bukurestu je 60 000 ljudi kapacitet i mislim da ce biti jedini masivan open air koncert u nekoj uzoj okolini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno.

A i ako ih bude Arena dovodila, naravno da će da koriste svoj prostor i svoje zaposlene, a ne da prave dodatne troškove.

 

To je razlog zašto u Areni sviraju i bendovi na koje dolazi po 2-3-4.000 ljudi (kad svi pitaju kao "otkud to u Areni"), zato što je bolji i mali koncert i bilo kakav prihod nego neiskorišćen prostor i radnici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvar je što ušće i uvek i nikad može da se napuni, livada ko livada - prilagodljivo je broju prodatih karata, mislim da bi 10.000 ljudi došlo sigurno, a na belgrade calling sumnjam da je bilo toliko na obe udarne večeri zajedno

Al Belgrade Calling nije imao toliko skup bend kao sto su Maideni + menagment je malo drugaciji kod Maidena i uslovi su mnogo zahtevniji od bendova koji su nastupali na Uscu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle Arene ih mozes na'vatati na izlazu, sto je dobro u slucaju da vapis za slikom sa Harrisom, dok je to na Uscu impossible! Ja sam za Arenu!

Ako si hteo bas za sliku da se ispucas a ne za koncert mogao si negde ici na British Lion,Steve je brijao sa fanovima posle svirke kao onda Blaze kod nas,al ne vidim zasto bi nekom fotka bila bitnija od koncerta...

 

Obozavam ove promo livenation video materijale:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...