Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Zao mi je sto prekidam vasu konstruktivnu prepirku oko sutki i Mejdena, ali moram izraziti svoj revolt prema onom usranom dokumentarcu!

Znaci, kupio sam jebeni DVD u Ceskoj i cekao kraj turneje (ionako sam im'o prilike da ga pustim na par mesta) da dodjem kuci i k'o covek odgledam deo istorije najboljeg benda na planeti zemlji i KURAC!

Ono zbrzano sranje od 40 minuta...U fazonu ''mi smo malo smisljali pesme, pa smo malo isli na turneju'' x 2...

Imas objasnjenje i u samom dokumtentarcu,nema jednostavno dovoljno materijala da se prikaze iz te arhive i da se napravi duzi dokumentarni film jbg-a.To nam je sto nam je iz tog perioda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas objasnjenje i u samom dokumtentarcu,nema jednostavno dovoljno materijala da se prikaze iz te arhive i da se napravi duzi dokumentarni film jbg-a.To nam je sto nam je iz tog perioda.

Nazalost...

Mnogo bi' gotivio kada bi pricali o samom nastanku pesama, ako se uopste toga secaju, ili tako nekih pikanterija iz tog vremena o kojima ne pricaju bas cesto.

 

Могли су да мало више причају о догађајима са турнеје и из студија.

На тој турнеји је Дејв умало завршио у затвору због Мартина. :da:

I is agree!

A i opasno mi ide na kurac onaj kvadratic u kome pricaju...xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

A evo review za 2007. SAJAM koncert od coveka koji ih je gledao 20tak puta za ove koji se zale sto su prisustvovali tom koncertu i da su ocekivali vise:

 

Slobodno mugu reći da mi je ovo bio jedan od najboljih Maiden koncerata u životu i mogu ga uspoređivati sa onim iz 1999 u Milanu. Ekipa u busu, nas 28, bila je više nego dobra i svi su bili prezadovoljni koncertom. U Beograd smo došli oko 19h i odmah našli organizatore, koji su nam, iako smo kupili obične karte, odmah dali propusnice za VIP mjesta, tako da nas nitko nije pregledavao i dirao, pa smo osim profi foto aparata imali i dvije velike kamere, koje su, naravno, zabilježile ovaj cijeli koncert. Pri povratku u Hrvatsku, glavni organizator Danijel iz Makedonije, te njegovi pomoćnici, osobno su nam poklonili oko 300 ogromih koncertnih Maiden plakata, tako da smo ih svaki uzeli doma po desetak i još ih je ostalo za podijeliti u fan clubu. Isto tako, organizator nam je donio originalne passice s kolajnama za uspomenu, te su nam sponzori poklonili jelen pivo majice s motivom ovog koncerta. Cijeli bus je bio u backstageu, no samo nekoliko njih je imalo privilegiju prije koncerta viditi se sa Maidenima dok su izlazili na pozornicu. Mislili smo ih čekati ispred Hyat hotele, jer u 5 ujutro im je bio avion za povratak, no odlučili smo ipak otići jesti i doma.

 

Izvrsni dojam s koncerta, a što se Bruce-a tiče, ovo je njegov najbolji glasovni performans ikad. Krik na The number of the Beast po prvi put je bio identičan (baš sam gledao ljude, križali su se, nisu mogli vjerovati ušima i očima) i u ton pogođen s onim originalnim sa studijske snimke, kao i na Run to the hills, a na Fear of the dark je po prvi put na turneji poludio i popeo se na vrh konstrukcije i tamo pjevao. Tada se i zapalila bengalka. Publika - što reći.... klanjam se. Maideni nisu mogli vjerovati, u gotovo svakoj pjesmi ih je nadglasala. Iako dvorana prima 18 000 ljudi (i Bruce je to spomenuo), u prodaju su pušteni ektra kontigenti, pa je tako ovdje bilo preko 20 000 ljudi, prema riječima organizatora, s kojima smo svi u backstageu pričali. Jako me iznenadila njihova pristupačnost, jer su sa svakim putnikom iz busa pričali ko sa najboljim prijateljem, i to neki lijevi ljudi iz organizacije, već glavni organizator i asistnti. Na početku koncerta pukla je zaštitna barijera, jer se dogodila tuča srba s putnicima iz Bruce Air-a, koji su došli u BG i dobili privilegiju first to barier, što srpski fanovi nisu mogli podnjeti (da im netko nakon 22 godine čekanja bude u prvom redu), pa je nastala makljaža i na sreću je spriječen teži incident. Bruce je sa pozornice pozdravio i hrvatske fanove koji su došli na koncert, što je publika s odobravanjem pozdravila.

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

не него зато што Слејер слушају мушкарчине, а фанови Мејдена то свакако нису

Dok su Maideni pevali i paklu i djavolu Slejeri su su pevali uspavanku za radmilu.

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sledeca objava:

 

SEP 20 - SAO PAULO, BRAZILSEP 22 - RIO, BRAZIL

SEP 24 - CURITIBA, BRAZIL

SEP 25 - PORTO ALEGRE, BRAZIL

SEP 27 - BUENOS AIRES, ARGENTINA

SEP 29 - ASUNCION, PARAGUAY

OCT 02 - SANTIAGO, CHILE

 

+ MEXICO

17.sep

btw Chille je poslednji koncert na turneji.

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...