Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Bio sam na Sajmu, ali nisam silazio u onaj centralni deo.

brate i na thrash svirci ces preziveti ako si pozadi,ali shvati da je to metal,a gde je metal tu je energija i cesto ces biti u situaciji "borba za zivot".Moj drugar Johan iz Stokholma mi je pricao da mu je naprslo rebro u Svedskoj na koncertu Ulevi 2011. god i da je i tamo krljanje najstrasnije.Takodje nije bilo THRASH predgrupe nego su svi zbog Mejdena bili tamo.E ako hoces da te niko ne gura onda ides u USA lepo,tamo stoje svi ukoceni i gledaju predstavu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bruce Dickinson:

 

"An IRON MAIDEN show should not be some kind of bourgeoisie experience like going to see THE EAGLES with $50 hotdogs and dickie bows and all that kind of shit. It should be as dirty and smelly and sweaty as you can possibly be. And I if you don't like dirty, smelly and sweaty shit, stay away."

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate ne znam dal si ti bio 2007 u BG-u na Sajmu i da li znas sta je borba za zivot,a ne videh tamo neku thrash predgrupu.

 

Jesam ja, i to se čak probio do 3-4. reda dok nisam shvatio da je đavo odnio šalu i da je ipak bitnije da preživim nego da gledam koncert izbliza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate i na thrash svirci ces preziveti ako si pozadi,ali shvati da je to metal,a gde je metal tu je energija i cesto ces biti u situaciji "borba za zivot".Moj drugar Johan iz Stokholma mi je pricao da mu je naprslo rebro u Svedskoj na koncertu Ulevi 2011. god i da je i tamo krljanje najstrasnije.Takodje nije bilo THRASH predgrupe nego su svi zbog Mejdena bili tamo.E ako hoces da te niko ne gura onda ides u USA lepo,tamo stoje svi ukoceni i gledaju predstavu.

U Areni nije bilo kretenske šutke, bila je samo neka malecka na "Aces High" i gurka na "Fear Of The Dark", tako je bilo tamo gde sam ja bio u fan pitu.

 

Nisu mi jasni ljudi koji prave šutke i zidove smrti na Mejdenima, njihova muzika nije za to.

 

Bruce Dickinson:

 

"An IRON MAIDEN show should not be some kind of bourgeoisie experience like going to see THE EAGLES with $50 hotdogs and dickie bows and all that kind of shit. It should be as dirty and smelly and sweaty as you can possibly be. And I if you don't like dirty, smelly and sweaty shit, stay away."

Znaš šta on je počeo da mnogo sere, jedan metal bend ne bi trebao pa ima svo je pivo i prodaje igračkice svoje maskote, postali su kao Kiss.

Brus je par puta najgore ispozivao moošere, imaš to na youtube.

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Areni nije bilo kretenske šutke, bila je samo neka malecka na "Aces High" i gurka na "Fear Of The Dark", tako je bilo tamo gde sam ja bio u fan pitu.

 

Nisu mi jasni ljudi koji prave šutke i zidove smrti na Mejdenima, njihova muzika nije za to.

 

 

Znaš šta on je počeo da mnogo sere, jedan metal bend ne bi trebao pa ima svo je pivo i prodaje igračkice svoje maskote, postali su kao Kiss.

Brus je par puta najgore ispozivao moošere, imaš to na youtube.

Jedno je MOSH a drugo ti je guranje i energija,jednostavno te ponese svirka i svi bi da su sto vise napred i tako se zbijaju ne vidim u cemu je problem omfg.U ostalom uvek daju u ponudi tribine za ljude koji bi da sede....

A ako u FOTD ne nadjes dobar deo za sutku onda stvarno ne znam da li isto cujes sto i drugi fanovi :).BOL,ENERGIJA,SUZE,METAL,MAIDENI.ZDRA'O

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja U FOTD ne nalazim nijedan jedeni deo za šutku.

Mlaćenje glavom i neka manja gurka su OK, nije to pozorište.

Ne bih ja da sedim na koncertu, ali ne bih ni da posle koncerta završim sa teškim povredama. Samo želim da uživam u konceru i ga lepo vidim binu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja U FOTD ne nalazim nijedan jedeni deo za šutku.

Mlaćenje glavom i neka manja gurka su OK, nije to pozorište.

Ne bih ja da sedim na koncertu, ali ne bih ni da posle koncerta završim sa teškim povredama. Samo želim da uživam u konceru i ga lepo vidim binu.

Jbg-a nemoj da se ljutis druze znas da ja tebe cenim al mislim da ti nedostaje malo strasti za metal muziku :).Ne kazem ja da covek uziva u tom guranju i sutkama al mi apsolutno uopste ne smeta i ne vidim zasto ne bih sve to izdrzao sa osmehom na licu jer gledam tako legendaran bend uzivo.u tom trenutku NISTA ne moze da me iznervira,udarce koje ti pominjes i povrede ne osecam jer je to sve sporedno u odnosu na secanja koje cu odneti sa sobom.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно да се не љутим, можда ми и стварно недостаје те енергије. Једноставно мрзим шутке и никада и нисам разумео зашто неко прави шутку на хеви концерту. На треш концертима и концертима оних дет и блек крљача је друга прича, то је далеко агресивнија музика...

На тим концертима се склоним са стране, али на Мејденима нећу.

Теби свака част, ако то можеш да издржиш.

Ни мене ништа није могло да изнервира у Арени, мада сам имао среће да сам нашао фино место.

 

Много је био лепо када је цела Арена певала "Wasted Years" са Брусом. Тао ми један од најлепших тренутака у животу, барем што се музике тиче.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to zabavno, gurkanje, šutkice and all that stuff, ali uvek imaš neiživljene pojedince koji ne znaju meru. Normalno, i Bruce interveniše u takvim situacijama:

 

http://www.youtube.com/watch?v=RPDDbqYszws

 

Respect.

A vidi,naravno da nije u redu ako ides sa tom namerom da pravis sranja,svasta sam se nagledao na Maiden svirkama,u Rumuniji je bajker oko 40tak godina tukao i vukao za kosu klinku koja daleko od toga da je bila punoletna,i svi su stojali i gledali sa strane,obezbedjenje nije intervenisalo,i na kraju je ipak dosao neki tip da ga spreci i onda su se njih dvojica tukli,kasnije sam video da se povremeno pravio krug tu gde je on tacno bio.Ima svacega....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја не могу да замислим, на пример, Fast As A Shark или Hung, Drawn And Quartered или неку бржу Моторхед песму или убацити-било-коју-брзу-хеви-песму без шутке, гурања и тако тога. Једно су срања о којима Лорд Ифи прича, а сасвим друго оно што је Егзодус назвао "friendlly violent fun".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada necu shvatiti sutke,nikada.Najmaloumniji nacin da provedes vreme na koncertu.Umesto da uzivas u svirci,ti je provedes sibajuci se sa nekim nebitnim anonimusima,i na kraju pola koncerta ni ne vidis a ni ne cujes.Idiotizam.

Слажем се у потпуности.

 

Најгори су ми они што хоће да друге људе увуку у шутку.

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada necu shvatiti sutke,nikada.Najmaloumniji nacin da provedes vreme na koncertu.Umesto da uzivas u svirci,ti je provedes sibajuci se sa nekim nebitnim anonimusima,i na kraju pola koncerta ni ne vidis a ni ne cujes.Idiotizam.

Ne idem u sutke ali postujem da drugi to rade hahah....

http://www.youtube.com/watch?v=Qvj9QzyjcJc

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutke su mi bile ok dok nisam pregurao 25. godinu, otprilike. Kasnije ti jednostavno vise ne budu interesantne, osjetis da nisi vise za toga i pozelis da vise paznje obracas na bend i svirku, na atmosferu, a manje na skakanje. Na Maidenima pogotovo vise ne zelim da se sutam, zelim da uzivam u koncertu, a u sutkama ti vise paznje ode na ljude oko tebe, a manje na sam bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, ne treba sad svaku pesmu da bude shutka. Ali postoje neke pesme ili delovi nekih pesama koje svi cekaju da polude i tako i treba.

Tad je eksplozija te energije i svima je super. Pa METAL je to 'bem li ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne shvatam ljude koji dodju na "veliki" koncert, i polovinu istog provedu u sutci.

1. Zali Boze para...

2. Zali Boze ljudi koji zele da gledaju bend izbliza!

 

Ljudi, idite u Dangubu ili na neku svirku za 150 dinara i napravite sutku vaseg zivota!

 

Naravno, gurkanje je ok, ne ocekujem da ljudi posmatraju Maidene ili neki drugi bend kao simfonijski orkestar, nije to poenta!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zao mi je sto prekidam vasu konstruktivnu prepirku oko sutki i Mejdena, ali moram izraziti svoj revolt prema onom usranom dokumentarcu!

Znaci, kupio sam jebeni DVD u Ceskoj i cekao kraj turneje (ionako sam im'o prilike da ga pustim na par mesta) da dodjem kuci i k'o covek odgledam deo istorije najboljeg benda na planeti zemlji i KURAC!

Ono zbrzano sranje od 40 minuta...U fazonu ''mi smo malo smisljali pesme, pa smo malo isli na turneju'' x 2...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...