Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Rumour but probably going to happen (their working on it now with Norwigen scientist and the US army) Maiden to do outdoor heated show in Antartica probably be last show of the tour with all the gear having to be flowm down from Brazil and Austrailia!!!

 

Ovo ce biti odlican materijal za dokumentarac tako da kapiram da je istina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, kako kome, meni se vise dopada nego u Svedskoj, posebno Janick kako je odsvirao solo.

Pazi,nisam ja rekao da je losije odsvirano,daleko od toga,nego da je zvuk ocajan na ovom snimku sto svaki normalan sluh moze registrovati :).A tako je i na onom 2003 Rock Am Ring-u.I to je zato sto sto je Rock Am Ring jedan od retkih festova na kojima Maideni sviraju a da ne ispunjavaju uslove sto se tice zvuka koji Maiden menagment zahteva za solo koncerte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E cool je ovo skroz +.

Jedina zamerka mi je sto si ga malo vise "upowerashio" da se tako izrazim.Voleo bih da cujem bez tih nekih POWER metal ukrasa kako to zvuci,znaci malo vise harshy heavy prljavo,inace ostalo je sve na mestu :pivopije:

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rumour but probably going to happen (their working on it now with Norwigen scientist and the US army) Maiden to do outdoor heated show in Antartica probably be last show of the tour with all the gear having to be flowm down from Brazil and Austrailia!!!

 

Odlican potez, jeste da ne znam kome ce tamo da sviraju, ali svakako originalna ideja i kako neko vec rece uklapa se u vizuelni koncept Seventh Son albuma.

 

Ufff kako je taj koncert legendaran,bas daje super sliku Svedske atmosfere i publike....super si odabrao

 

Kad pomislim na taj koncert prvo mi padne na pamet evrovizijski voditelj Jovan Radomir u Iron Maiden majici! :rockdevil:

 

http://youtu.be/UCg3gHgt3Rw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican potez, jeste da ne znam kome ce tamo da sviraju, ali svakako originalna ideja i kako neko vec rece uklapa se u vizuelni koncept Seventh Son albuma.

 

 

 

Kad pomislim na taj koncert prvo mi padne na pamet evrovizijski voditelj Jovan Radomir u Iron Maiden majici! :rockdevil:

 

http://youtu.be/UCg3gHgt3Rw

Only in Sweden :da: .

 

A inace fanovi bi verovatno dovozili sa aerodroma iz Londona dan ranije koliko sam ja kontao.Videcemo sta ce od toga biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hiljade kilometara daleko od kuce,ceo jebeni dan se cimas,umoran,gladan,dehidrirao i kad krene ovo vise nista jebeno nije bitno,nista ne osecas,trenutak koji svaki Maiden fan pamti kad prisustvuje Maiden koncertu,ZNOJ,SUZE,ENERGIJA,....Kapiram da fanovi Metalike imaju taj isti trip sa "EKSTAZI OV GOULD"

 

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...