Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Brate, ja sam prvi za to da te muzika ponese i da plačeš, da se ljuljaš da skačeš... Ali da mi neko na hepeningu omiljenog benda (ili nekog drugog benda na koji sam želeo da idem da ih lepo ČUJEM I VIDIM) je preterano kretenski praviti šutke i ostale manguparije. Jebote, možeš u Dangubu da odeš da divljaš za 150 dinara, pusti mene da uživam jebote. Nisu mi jasni ovi što prave šutke na Maidenima, majke mi...

Потпис, слажем се 100 посто са тобом.

Увек ми је било чудно и глупо када се на iron Maiden концерту прави шутка.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moji bubrezi i izrasline po bokovima od mnogobrojnih povreda sa barijere te uveravaju da sam bio ironican :)))....

 

Zapravo ja sam mislio na nešto drugo, da ćeš ti kao član fan kluba da ih gledaš iz lože ili tako nešto, naravno da nisam mislio da ćeš da ideš u parter ;)

 

nisam metalac perfekcionista nego imam 32 godine :lol:

 

gurao sam se i ja u prve redove kad sam bio klinja

 

Au, 32, pa to je mnogo! :blink:

 

Šalim se naravno, ali da si metalac perfekcionista - jesi, i to ne cenim na osnovu onoga što si rekao u vezi s ovim certom, već na osnovu generalnog stava prema muzici ... ali da ne krenemo u offtopic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kome smeta šutka, neka ide na Bilju Krstić

 

Tako je bre. Ako mogu sutke na kojekakvim polubendovima, sto ne bi moglo i na Mejdenima? Judasi su svirali Night Crawler koja nije preterano brza niti agresivna, i bila je dobra sutka.

 

Na kraju krajeva, uvek se moze ostati po strani i uzivati u nastupu. Niko te ne tera da se bijes ako neces.

Edited by El Pistolero
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ali kad retardirana rulja krene da gura naprijed ili nazad ne možeš baš da se skloniš od toga. Ja sam na Sajmu kad je Maiden svirao se probio do 3-4 reda, međutim kad su počeli talasi jedva sam živu glavu izvukao. Šutke su druga najretardiranija stvar na velikim koncertima, poslije ove.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ali kad retardirana rulja krene da gura naprijed ili nazad ne možeš baš da se skloniš od toga. Ja sam na Sajmu kad je Maiden svirao se probio do 3-4 reda, međutim kad su počeli talasi jedva sam živu glavu izvukao. Šutke su druga najretardiranija stvar na velikim koncertima, poslije ove.

 

tvoj problem je u tome što pokrivaš čitav koncertni prostor

zato ne možeš da pobegneš

  • Upvote 8
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...