Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Kada smo vec kod majica, da li Felix na Zelenjaku i dalje radi? A secam se da sam jos pre x godina takodje na buvljaku negde u zadnjim redovima naisao na stand koji prodaje istu robu.

Tacnije zanima me 2008 somewhere back in time majica, da li je vidjao neko negde, moze li se kod nas naci i gde?

 

 

$_35.JPG?set_id=880000500F

 

 

Radi, ali moj savet ti je da ih zaobidjes. Kvalitet im je prilicno opao. Bolje idi u radnju The Wall. Tamo je 200 kinti skuplje, ali je kvalitetnije. Nalazi se u Balkanskoj ulici.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi smo tamo u mladosti kupovali kad nam je bilo bitnije da neko vidi koji bend slusamo nego da podrzimo bend i kupimo original majicu za 2-3 puta vece pare.

pa jeste samo sto neko nije imao 2-3 puta vece pare kad je bio djak
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog cega mislis da nema veze? Ne kapiram. Klip je zanimljiv meni, a vjerujem i drugima. U svakom slucaju ima vise veze sa IM od ove majice koju si stavio par postova ranije.

 

Po cemu mislis da majica ima manje veze od klipa?

Da li ti znas uopste koja je majica u pitanju i kako je povezana sa Maidenima?Da li Dickinsonov sin Griffin Dickinson ima vise veze sa Maidenima ili cigani koji OBRADJUJU Iron Maiden na svakom VASHARU?Ko ima vise "veze" sa Maidenima?Na maltene svakom koncertu Maiden England turneje je brend Griffin Allstar promovisan,samo sam postavio majicu koju sam narucio od istih.Kapiram da nisi imao PREDSTAVU da se o tome zapravo radi,aj najbitnije je da znas da ga "zavuches" ;). (aj sad budi iskren)

Takvih klipova milion ima druze,pogledali smo ih milion,fear of the darkove na violinama,na klavirima,trooper na zvuk ispod pazuha,picke materine sta sve nismo videli,ja sam majicom hteo da priblizim nekim ljudima koji bi zeleli da se informisu nesto direktno vezano za Maidene(MAIDEN TOUR 2012/13/14) a sto bi im bilo zanimljivo,kladim se da je svako ko slusa Maidene ili gotivi Bruce-a pozeleo da ima tu majicu ili da zna odakle ona potiche i koji je autogram na poledjini...

Aj uzivaj druze... ;)

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Downvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ovo ima veze sa dickinsonom :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=fNoodAZtcLg

Dabome,zasto bismo temu Rise to Remain otvarali kad je bend smece,sta god izadje novo ovde se postavi i vozdra... :).

 

Sale B.C

Odlicna je ova majica Transilvanija... \m/

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po cemu mislis da majica ima manje veze od klipa?

Da li ti znas uopste koja je majica u pitanju i kako je povezana sa Maidenima?Da li Dickinsonov sin Griffin Dickinson ima vise veze sa Maidenima ili cigani koji OBRADJUJU Iron Maiden na svakom VASHARU?Ko ima vise "veze" sa Maidenima?Na maltene svakom koncertu Maiden England turneje je brend Griffin Allstar promovisan,samo sam postavio majicu koju sam narucio od istih.Kapiram da nisi imao PREDSTAVU da se o tome zapravo radi,aj najbitnije je da znas da ga "zavuches" ;). (aj sad budi iskren)

Takvih klipova milion ima druze,pogledali smo ih milion,fear of the darkove na violinama,na klavirima,trooper na zvuk ispod pazuha,picke materine sta sve nismo videli,ja sam majicom hteo da priblizim nekim ljudima koji bi zeleli da se informisu nesto direktno vezano za Maidene(MAIDEN TOUR 2012/13/14) a sto bi im bilo zanimljivo,kladim se da je svako ko slusa Maidene ili gotivi Bruce-a pozeleo da ima tu majicu ili da zna odakle ona potiche i koji je autogram na poledjini...

Aj uzivaj druze... ;)

 

Iskreno, prvi put cujem za taj Griffin Allstar brend i za promociju istog po koncertima. Gledao sam ih ljetos u ZG i u mom slucaju ocigledno da im je ta promocija omanula.

Prvo sam mislio da ti na majici pise Lord Iffy, ali znam da je logo te Bruceove knjige sa onim Maiden fontom. :)

Kako god, to promovisanje po rodbinskoj liniji mi je podjednako nesimpaticno kao ono guranje Lauren Harris prije nekoliko godina, ali dobro, moze im se, a opet i nije smak svijeta sto promovisu svoju djecu.

 

Tacno je da sam pokusao da ga, kako kazes, "zavucem" i da namjerno budem cinican, jer mislim da si bespotrebno drsko reagovao oko onog klipa sa gajdama i ostajem pri tome. I nakon ovog pojasnjenja u vezi sa majicom, meni onaj klip i dalje ostaje zanimljiviji.

 

kladim se da je svako ko slusa Maidene ili gotivi Bruce-a pozeleo da ima tu majicu ili da zna odakle ona potiche i koji je autogram na poledjini...

Aj uzivaj druze... ;)

 

Nemoj da se kladis, neces uvijek dobiti opkladu ;) Evo ja slusam Maidene i prakticno su mi oduvijek bili No1, a sada i kad znam koja je majica, realno zaboli me za to da je imam u svom posjedu. Niti mi se svidja dizajn, a kamoli da je nosim zbog toga sto na ledjima ima potpis Dickinsonovog sina. :) To dozivljavam isto kao kad bih zarko zelio da posjedujem original CD Lauren Harris :) Sta ce mi to.

 

Nista licno naravno, ti nosi sta ti se svidja, niko ti to ne osporava, samo je poenta da nemamo svi iste kriterijume i ono sto je nekome bitno i must-have drugima je trivijalno.

 

Uzivaj i ti :pivopije:

  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, prvi put cujem za taj Griffin Allstar brend i za promociju istog po koncertima. Gledao sam ih ljetos u ZG i u mom slucaju ocigledno da im je ta promocija omanula.

Prvo sam mislio da ti na majici pise Lord Iffy, ali znam da je logo te Bruceove knjige sa onim Maiden fontom. :)

Kako god, to promovisanje po rodbinskoj liniji mi je podjednako nesimpaticno kao ono guranje Lauren Harris prije nekoliko godina, ali dobro, moze im se, a opet i nije smak svijeta sto promovisu svoju djecu.

 

Tacno je da sam pokusao da ga, kako kazes, "zavucem" i da namjerno budem cinican, jer mislim da si bespotrebno drsko reagovao oko onog klipa sa gajdama i ostajem pri tome. I nakon ovog pojasnjenja u vezi sa majicom, meni onaj klip i dalje ostaje zanimljiviji.

 

 

 

Nemoj da se kladis, neces uvijek dobiti opkladu ;) Evo ja slusam Maidene i prakticno su mi oduvijek bili No1, a sada i kad znam koja je majica, realno zaboli me za to da je imam u svom posjedu. Niti mi se svidja dizajn, a kamoli da je nosim zbog toga sto na ledjima ima potpis Dickinsonovog sina. :) To dozivljavam isto kao kad bih zarko zelio da posjedujem original CD Lauren Harris :) Sta ce mi to.

 

Nista licno naravno, ti nosi sta ti se svidja, niko ti to ne osporava, samo je poenta da nemamo svi iste kriterijume i ono sto je nekome bitno i must-have drugima je trivijalno.

 

Uzivaj i ti :pivopije:

Hvala na opsirnom i kvalitetnom odgovoru.Na ledjima nije potpis Griffina iako je on dizajnirao majicu i imas je kupiti u njegovom shopu.Sto se tice familijarnih promocija se slazem al je to neizbezno,toga ce biti dok god je muzika biznis a muzika je biznis vec duze vreme...

Na Rock in Riu,u Pragu i na jos par koncerata u Evropi je nosio i onu drugu varijantu na kojoj pise FEAR NOT THE DEPTHS BUT A SHALLOW LIVING...

Kao sto je za Maidene promovisao onu kapu koju su klinci kupovali kao ludi od 2008 do 2011 tako je sada bio slucaj sa ovim brendom...

Sve u svemu meni i dalje onaj gore klip nije zanimljiv niti simpatican jer stvarno ne volim te klipove vezane za Maidene gde oni nisu umesani al to je vec do mene :).Svako priblizivanje neke Maiden melodije ili pesme sirokoj narodnoj masi koja veze sa metalom nema mi je ocajan.

Jel si kupio kartu za Pestu(posto je otislo u sold out) na private ne mozes primati poruke pise da ti je full inbox...

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel si kupio kartu za Pestu(posto je otislo u sold out) na private ne mozes primati poruke pise da ti je full inbox...

 

Necu ici u Pestu, nisam ni planirao. Gledacu ih kod nas ispod Kalisa i to je to. :)

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...