Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

A sta mene zabole za Simphony,jedino sto cekam je Maiden album i jebeno sam siguran da me nece izneveriti Haris,Dickinson i ekipa!

Pa nije li ovaj basista valjda bolestan...

EDIT : Los Quote...hteo sam da quotujem Varga oko novog albuma Symphonya...

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

'86 su Maideni otvarali turneju u Beogradu,koncertom u Pioniru (koliko znam). U prvim redovima se nasao i moj profesor Engleskog (privatni profa,nikad veci car,bas mi je bio ortak,bez obzira sto je bio stariji nekih 17 god).Uglavnom,poneo je na koncert zastavu na kojoj je bio naslikan Eddie sa "Killersa" a ispod je pisalo "Greetings from Kikinda" . Kao sto sam rekao,bio je u prvim redovima,tako da Dikinsonu nije mogla da promakne ova zastava.Sta vise,svidela mu se,pa je pokazao mom profesoru da mu je baci na binu.(mozda i nije,ali je profa to svejedno uradio icon_smile.gif ).Elem,za uzvrat,Dikinson je skinuo narukvicu (koznu,sa 4 reda nitni),i bacio je u publiku.Narukvicu je uhvatio najbolji ortak mog profana,ali mu je poklonio posle par godina.

 

I onada je moj profa poceo da mi drzi casove,i skapirao da gotivim Maidene,pa je onda i mene zgotivio,i na kraju mi poklonio tu narukvicu za moj 13 ili 14 rodjendan (jebem li ga koji,davno je bilo).Ovo sam napisao i na temi 'The Doors"

icon_rockdevil.gif . . . . . JEBOTE. . . . ja vise ne znam sta da napisem! Blago tebi! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I onada je moj profa poceo da mi drzi casove,i skapirao da gotivim Maidene,pa je onda i mene zgotivio,i na kraju mi poklonio tu narukvicu za moj 13 ili 14 rodjendan (jebem li ga koji,davno je bilo).Ovo sam napisao i na temi 'The Doors"

Ijaoo...kolko je to romanticno mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha...znaci nosis Bruceovu narukvicu...dobro...pazi se samo od ovog Soula ume da pomahnita kad su Mejdeni u pintanju...zakljucaj vrata i prozore...

Mada dobro...i ja bih bio manican da je Kaijeva znojnica u pitanju icon_smile.gif

SVe sami izlivi neznih emocija...ahhh kako je to lepo pivopije.gifmhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

za uspesan posao bi mu trebalo min 10 000 karata.

Ja ne mogu da verujem da neko sumnja u tu brojku i boji se propasti Maiden koncerta

 

Jbt, pa oni onda baš nisu u toku, ja bih se pitao da li bi uspeli 40.000 da skupe! 10.000 bi skupili bez IKAKVE reklame i to po ceni karte od 50e!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi...svi bi pricali kako idu 100% i posle bi se zalili kako nemaju para ili ih mama ne pusta icon_smile.gif

ili bi rekli da nece `iz principa`, recimo zato sto im se ne svidja novi album i sl. icon_smile.gif

kao sto neki `true` fanovi nisu ispostovali metallicu zbog st.angera, pa su se time posrali na master, and justice, black, i sl. albume icon_smile.gif

 

 

 

 

 

na temi megadeth ima kopija chata fanova s mustaineom, pitasmo ga ima li sanse da dovedu maidene na gigantour - dave rece da su sve opcije razmatrali ali da su jebi ga ovi malo PREVELIKI i skupi za jedan gigantour.. mada, jos 4 benda nisu potvrdjena, ko zna ko ce tu klizeci da uleti.. icon_da.giflaugh.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha...znaci nosis Bruceovu narukvicu...dobro...pazi se samo od ovog Soula ume da pomahnita kad su Mejdeni u pintanju...zakljucaj vrata i prozore...

Mada dobro...i ja bih bio manican da je Kaijeva znojnica u pitanju icon_smile.gif

kada sam ja u zivotu nosil narukvicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi...svi bi pricali kako idu 100% i posle bi se zalili kako nemaju para ili ih mama ne pusta icon_smile.gif

Mani me tih prica, ako stvarno voli neki bend, onda ga neće mrzeti da mrdne guzicu iz fotelje i ode na koncert. icon_uhoh.gif I, to ne vazi samo za metalce ! Kad nema dobrih koncerata, svi kukaju. A kad ih ima, opet ih mrzi da pogledaju nesto sto im se ne nudi svaki dan. A imaju mogućnosti! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usput ,radi se o smaracima koji ocigledno najvrednije i najbitnije sto imaju da kazu o sebi je da slusaju metal... kako oni zaboga vole metal i kako je to za njih citav zivot a ne samo muzika, kao da nekoga zapravo boli kurac za to. Neko ko ga slusa i poznaje dovoljno ,moze da napise nesto vise od komentara tipa

"ROCK RULES"

" metal je najbolji"

"ako ste rokeri vi ste najjaci likovi"

i kao sto sam rekla, ne ide mi na zivce metal,zaboga,pa ja metal i rock obozavam, nego pojedine osobe koje to forsiraju i vise nego sto treba. Karakteristicno za svakog metalca na baterije je da ce popljuvati svaku drugu muziku osim metala pre nego sto se uopste potrudi da cuje bilo sta sto vredi iz ostalih muzickih pravaca... krace receno za svakog ko je ogranicen k'o balkon.Cak i da im se nesto svidi nece priznati. Ako imas nesto pametno napisati o metalu onda napisi,

Diskusije tipa :

osoba1: rock je najbolji

osoba2: nije

osoba3: e jeste

 

mene konkretno asociraju na rasprave dece tipa"

 

dete1: supermen je najbolji!

dete2: e nije betmen moze da ga prebije kad hoce

dete3: ti si luzer, supermen je od celika betmen nije, kako ce ga prebiti?

 

i direktno impliciraju na mentalnu razvijenost svih nazovi metalaca koji probijaju glavu svima sa supljim komentarima.A kada su koncerti, i bilo sta konkretno u pitanju -svi junaci nikom ponikose ! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usput ,radi se o smaracima koji ocigledno najvrednije i najbitnije sto imaju da kazu o sebi je da slusaju metal... kako oni zaboga vole metal i kako je to za njih citav zivot a ne samo muzika, kao da nekoga zapravo boli kurac za to. Neko ko ga slusa i poznaje dovoljno ,moze da napise nesto vise od komentara tipa

"ROCK RULES"

" metal je najbolji"

"ako ste rokeri vi ste najjaci likovi"

i kao sto sam rekla, ne ide mi na zivce metal,zaboga,pa ja metal i rock obozavam, nego pojedine osobe koje to forsiraju i vise nego sto treba. Karakteristicno za svakog metalca na baterije je da ce popljuvati svaku drugu muziku osim metala pre nego sto se uopste potrudi da cuje bilo sta sto vredi iz ostalih muzickih pravaca... krace receno za svakog ko je ogranicen k'o balkon.Cak i da im se nesto svidi nece priznati. Ako imas nesto pametno napisati o metalu onda napisi,

Diskusije tipa :

osoba1: rock je najbolji

osoba2: nije

osoba3: e jeste

 

mene konkretno asociraju na rasprave dece tipa"

 

dete1: supermen je najbolji!

dete2: e nije betmen moze da ga prebije kad hoce

dete3: ti si luzer, supermen je od celika betmen nije, kako ce ga prebiti?

 

i direktno impliciraju na mentalnu razvijenost svih nazovi metalaca koji probijaju glavu svima sa supljim komentarima.A kada su koncerti, i bilo sta konkretno u pitanju -svi junaci nikom ponikose ! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

decje rasprave su zakon!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...