Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Kako mozes tako nesto da kazes za DANCE OF DEATH nije mi jasno,da li si retard pa nisi shvatio album ili tako nesto?

Plz objasni mi,kako moze da ti se ne svidjaju pesme sa tog albuma,bash su jebeno odlicne!....

Je li dečko, jel' voliš ti da slušaš jedno te isto 20 godina? Ja ne znam kako Maideni mogu da slušaju sami sebe toliko dugo. Jedina koja nešto vredi sa Dance of Death je Paschendale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako preslushao sam novu pesmu ovo su promenjeni maideni bash se vidi progres i u produkciji odlican je araznman josh bolja ideja sve u svemu pesma je super nadam se da ce ceo biti takav...

A shto se tiche onih koji kazu sve je to isto nek mi kaze dva rifa ili dva stiha maidena koji su isti ili nek mi kaze istu amplitudu produkcije???Ti koji to kazu su samo ljudi koji ne slushaju muziku jer da slushaju znali bi da jedna rech ili jedan ton ima emociju i misljenje a kamoli skup istih....

A shto se tiche onih koji kazu da je sranje kazite PO MENI JE SRANJE jer nemate pravo da kazete ishta u globalu jer je pesma muzicki,textualno i produkciski KVALITETNa a to da li ce nekom da se svidi je stvar ukusa

MENI SE SVIDELA ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo SUPREME o tome sam pricao,po meni je nova pesma extra a DANCE OF DEATH JE PRETERANO DOBAR ALBUM!

ZAPLACEM KAD GA PRESLUSAM KOLIKO JE DOBAR,ko se ne slaze sa time postovacu njihove odluke i necu ih od sada osudjivati zato sto ne mogu da napisem ono sto osecam kad slusam MAIDENE!

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li dečko, jel' voliš ti da slušaš jedno te isto 20 godina? Ja ne znam kako Maideni mogu da slušaju sami sebe toliko dugo. Jedina koja nešto vredi sa Dance of Death je Paschendale.

odredjenih momenata sa ulaskom u rutinu i stereotip svakako Ima koD mejdna, al' ipak, to i nije toliko ekstremno posto su cesce varijante sa varijacijama na temu u okviru stila....

za razumevanje je odlican primer ac/dc i motorhead koji su neuporedivo stereotipniji bendovi....a, inace, mislim da je idiotizma stalno menjati stil, jedino doK ne nadjes sebe, a kda nadjes Ono ucemu si najbolji nema potrebe za zezanjem....

 

shto se pesme tice, u najkracem, postoje neki stereotipni kopi elementi, a opet, postoje i neki koji nisu toliko uobicajeni, u celini utisak - pesma je ni tu ni tamo, moze bolje, a i gore....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ako niste primetili ... mozda sam lud ali imam deja vu znaci rasprave ovakvog tipa su se vec vrtele na prethodnim stranama i uvek se zavrsavale isto...mislim pomalo je bezveze,jedan kaze svidja mi se, drugi kaze ne , pa se onda malo napuse *rcom i na kraju iskuliraju...dajte malo TOLERANCIJE...Ima izuzetaka ali samo da kazem da vecina, dobra vecina ljudi ne bi postovala na ovoj temi da u sustini prezire Maidene...opet kazem da ima izuzetaka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mozes tako nesto da kazes za DANCE OF DEATH nije mi jasno,da li si retard pa nisi shvatio album ili tako nesto?

Plz objasni mi,kako moze da ti se ne svidjaju pesme sa tog albuma,bash su jebeno odlicne!....

lepo šareno na kockice

album za pop/fency fanovi koji slusaju samo zadnja 2 albuma

a cini mu se da si ti tkv nekv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam vatreni fan Maiden-a vec 7 godina,i mogu da vam kazem da i sada svaku pesmu slusam sa istim zarom kao pre!Uvek cu voleti da ih slusam,u to sam 100% siguran!I mislim da oni koji ne vole Maiden-e nebi trebali da pisu ovde,ova tema je iskljucivo za nas sto ginemo za njih! icon_smile.gif

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam vatreni fan Maiden-a vec 7 godina,i mogu da vam kazem da i sada svaku pesmu slusam sa istim zarom kao pre!Uvek cu voleti da ih slusam,u to sam 100% siguran!I mislim da oni koji ne vole Maiden-e nebi trebali da pisu ovde,ova tema je iskljucivo za nas sto ginemo za njih! icon_smile.gif

E pretera ga i meni su omiljeni bend, a imaju dosta shit pesma koje skoro nikad ne slusam.

Zadnja recenica ti je stupidna do krajnih granica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...