Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jbg, nisam bio na koncertu...

Mada bih voleo da ih cujem i sa Tom Huntingom.

A sad mi ti, kao bubnjar, reci jel ti se ne cini da se, preterano, ispucavao na poslednjem Testamentu?

 

Dal ces sad da mi verujes da nisam nabavio jos taj Testament.Muka mi je od mp3ojki a nema love da se isprati sve na originalima.Videcu da nabavim...A Tom Hunting je posebna prica...Kad sam kupio plocu Bonded by blood negde 1990. godine od starijeg drugara zaljubio sam se u taj album i pored Arise,Human,South of heaven,Rust in peace i Among the living tu plocu sam "ulubio" od slusanja!!!Milijardu puta sam im gledao fotografije na zadnjoj strani i citao zahvalnice a prednji omot precrtavao preko providnog papira i lepio na zid sobe.Sad ce neko reci da sam fanatik ili TRUE pod navodnicima ali ja sam to iskreno voleo tada kao i sada,nije bilo iz fazona ili periodicno kao sto danas klinci rade.

 

Hate squad@de si treseru stari,nema te na forumu drugar???

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaljubio sam se u taj album i pored Arise,Human,South of heaven,Rust in peace i Among the living tu plocu sam "ulubio" od slusanja!!!Milijardu puta sam im gledao fotografije na zadnjoj strani i citao zahvalnice a prednji omot precrtavao preko providnog papira

 

:pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije:

Isti albumi su maltretirali okolinu! :lol: Verujem da su ih i nesrecne komsije naucile napamet. Razlika je sto sam precrtavao naslovnu od State of Euphorie ;)

Vreme Bravo-a, Cao-a, Heavy Metal Cao-a i nesto kasnije, Hard Metala. Kupovanje po dva primerka, seckanje, citanje 80 puta istih intervjua...ploce, kasete, presnimavanja i presnimavanja...eeeehhhh :wub::)

 

Tu sam, tu sam... ;):twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

voleo bih da vidim to ili raining blood do kraja da odsviraju, kontam da bi bila jacha reakcija publike nego na vecinu njihovih stvari :D , poshto je veliki broj fanova metalike = fanovi slayera...

koja im je sad to fora...da sviraju slayer, to je mozda neki kao odgovor na kerryjeve izvale tipa "metallica is sinkin' ship..." :D

Edited by Ranis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...