Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Skeleton Christ,Flesh Storm,Catalyst,Black Serenade,Cult,Catatonic...sve pariraju,cak su neke od njih meni licno i mnogo bolje.

 

 

Sve pariraju kad Christ Illusion ima jednu pesmu, kao što sam gore napisao, bukvalno, toliko jezgrovit i eksplozivan album da sve (meni) deluje kao jedna pesma, ne primetim kad se završi... ko da ceo album traje par minuta... zlo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

KK je uradio vecinu riffova na CI, a on i nije neki "riffopisac",u smislu da mu riffovi nisu nishta specijanlno, al je dobar aranzer, i pishe textove od kojih stiskamo zube kad slushamo slayer :rockdevil: ...

Riffove ipak bolje pravi staaari surfer JH, i njegovi riffovi su ono shto muziku slejera chine specifichnom i specijalnom, a ovu pesmu je on uradio...

...i u daleko od toga da mi se ne svidja CI, inachi stalni "chlan" moje playliste, ali ova pesma ima neshto shto nema ni jedna druga na CI, ili sam trenutno previshe napaljen i neobjektivan :)

...ae ipak vam se javim kad se malo slegnu utisci... :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skeleton Christ,Flesh Storm,Catalyst,Black Serenade,Cult,Catatonic...sve pariraju,cak su neke od njih meni licno i mnogo bolje.

 

 

Ali nikad mi nije bilo jasno zasto forsiraju pesmu Eyes of the insane koja je meni najgora na albumu (singl sa albuma,spot a vidim i da je sviraju na koncertima)???

Black serenade mi je polovicno dobra,nervira me sto vuce na hardcore kao na God hates us all sto su usrali par stvari.Ostale koje ste naveli su sve dobre sa CI.

I dalje mi na playlistama stoje pesme sa prvih 5 albuma ukljucujuci Decade of aggression live verzije,ne moze da dosadi definitivno za sve ove godine a ove novije albume posle Divine-a brzo izgustiram pa ih ponovo pustim tek posle pola godine za promenu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali nikad mi nije bilo jasno zasto forsiraju pesmu Eyes of the insane koja je meni najgora na albumu (singl sa albuma,spot a vidim i da je sviraju na koncertima)???

 

Jebiga,to je pesma o americkom vojniku.Ne treba da cudi sto je forsiraju.A na kraju krajeva,verovatno se njima mnogo svidja.Inace,spot je fenomenalan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...