Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nova stvar je pizdary. Savrsen zicer da opet kazem: Kome koji kurac treba Slayer unplugged?

 

Njegove solaže su uvek umobolne, morbidne, opake, asimetrične i naizgled nasumično i bezveze odsvirane, a onda taj momak odsvira to sve isto uživo.

Da da.

 

Inace, svaka ti cast. U dva posta si sabio kilo esencije, citirao Kinga, Scott Iana i jebo te, cak okacio strofu iz Imitiation of Life, a sve to zajedno prijatelju, feels like home ;)

 

:pivopije:

Edited by Tom Sawyer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nova stvar je pizdary. Savrsen zicer da opet kazem: Kome koji kurac treba Slayer unplugged?

 

 

Da da.

 

Inace, svaka ti cast. U dva posta si sabio kilo esencije, citirao Kinga, Scott Iana i jebo te, cak okacio strofu iz Imitiation of Life, a sve to zajedno prijatelju, feels like home ;)

 

:pivopije:

 

 

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rick do jaja producira samo shto Lars i ekipa ne znaju shta hoce...

Hoce neke sirove bunjeve - pa ih Rick jedva spasi da ne budu kante(bash toliko)

Pa hoce gitare koje su thrash, prljave & zle, al' opet da imaju i neki vintage prizvuk...i sve to moderno i glasno do bola...e pa ne moze...

A opet, dm i ne zvuchi tako loshe...

Zna stari jesha pos'o...pogotovo shto su on i Slayer vec uhodana ekipa...

...I da, ozario sam se kad sam chuo novi materijal...bice neshto od toga!!! :rockdevil:

Da bi sirovi bubnjevi zvuchali dobro, bio bi im potreban bubnjar, a ne Ulrich...

on ispunjava samo jedan od atributa potrebnih dobrom bubnjaru: ruzan je ko kurac.

 

gledam spot neki i sve mi nesto cudna ta tehnika... gde bi svaki bubnjar udarao iz ruchnog zgloba, Lars pichi iz ramena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da bi sirovi bubnjevi zvuchali dobro, bio bi im potreban bubnjar, a ne Ulrich...

on ispunjava samo jedan od atributa potrebnih dobrom bubnjaru: ruzan je ko kurac.

 

gledam spot neki i sve mi nesto cudna ta tehnika... gde bi svaki bubnjar udarao iz ruchnog zgloba, Lars pichi iz ramena...

 

ala ce da plache kad ga sastavi artritis :twisted:

"ruzan je ko kurac" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Red bi bio da se javim malo ovde i tu vam je avatar sa "starim Kerijem".Odrzava me u zivotu sto ima ljudi poput vas koji znaju da cene kvalitet i istrajnost nasuprot pozerskim bendovima kao sto je metalika postala posle 1991. godine.Kolko sam ih voleo do devedesete tolko me sad nerviraju kad ih vidim i kad ih neko pohvali.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozerskim bendovima kao sto je metalika postala posle 1991. godine.Kolko sam ih voleo do devedesete tolko me sad nerviraju kad ih vidim i kad ih neko pohvali.

Extra si smorio sa ovo pricom! :no:

Ja onda isto tako mogu da kazem da ti ne znas da cenis kvalitet i muziku nego se opetercujes nekim potpunom debilnim stvarima (ko se prodao, ko nije, ko sta oblaci, ko sta jede, ko koga jebe, ko je ostao "veran"...).

Bez imalo namere da se hvalim, ali upoznao sam Kinga jos 1994-te i mogu da kazem da je covek zesca debilcina, potpuna americka paljevina i pozercina, ali mi to ne daje za pravo da potcenjujem Slayer kao instituciju.

Cudim se samo sto toliko obracas paznju na gluposti s obzirom na tvoje godine i staz.

Sve jedno, ne zelim da se svadjamo, cenim sto svak ima svoj stav, ali ponekad i neko sa argumentima smori, a kamo li totalno subjektivna prica pustena iz sopstvenog ugla gledanja.

U svakom slucaju, nadam se da ce novi Slayer zgromiti scenu! :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra si smorio sa ovo pricom! :no:

Ja onda isto tako mogu da kazem da ti ne znas da cenis kvalitet i muziku nego se opetercujes nekim potpunom debilnim stvarima (ko se prodao, ko nije, ko sta oblaci, ko sta jede, ko koga jebe, ko je ostao "veran"...).

Bez imalo namere da se hvalim, ali upoznao sam Kinga jos 1994-te i mogu da kazem da je covek zesca debilcina, potpuna americka paljevina i pozercina, ali mi to ne daje za pravo da potcenjujem Slayer kao instituciju.

Cudim se samo sto toliko obracas paznju na gluposti s obzirom na tvoje godine i staz.

Sve jedno, ne zelim da se svadjamo, cenim sto svak ima svoj stav, ali ponekad i neko sa argumentima smori, a kamo li totalno subjektivna prica pustena iz sopstvenog ugla gledanja.

U svakom slucaju, nadam se da ce novi Slayer zgromiti scenu! :da:

 

 

Ne znam kakav problem ti imas prijatelju,ko je ovde pricao o licnostima,pricao sam o muzici i promenama koje je metalika unela i to vise nije metal pa se ti prevrci koliko hoces.Ne sumnjam da su svi oni napaljeni americki debili ali ovde govorimo o muzici koju oni prave.Slayer se nije promenio i u tome su za mene bolji od omiljene ti metalike.

Bas zbog staza i godina i zato sto sam sve to propratio mislim da imam pravo a ti mi nisi jasan.Ajde da ih neki napaljeni klinac brani koji nije cuo nista sem st angera i Fear of the dark ne bi me cudilo.Mrzim komercijalu i to je to a ti nisi imao razloga da se tu nadjes prozvanim.Do ovog trenutka sam te cak i gotivio.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

А коме није јасно зашто је Кери Кинг оћелавио, нека погледа Гос'н Мржњин аватар. ;)

 

 

:)

Imo vaske,ceso se mnogo i opala kosica.Jos ako se cesao sa onim siljcima... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto ti ga na! Sad cemo jos i sajber neprijatelji postati! ;)

Nema potrebe za prozivanjima druze po mrznji! ;)

Ja tebe i dalje gotivim :da::lol:

 

 

Pa bre moramo malo da se mrzimo i ovde,dosadilo u spoljnjem svetu a i velika konkurencija tamo. :)

 

Salim se,sve u redu.Nisi ti uopste los covek nego si bio malko nervozan...

:)

 

Eeee dobar bend ovaj Slejer majku mu staru... :bigblue:

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest YaMa again
А коме није јасно зашто је Кери Кинг оћелавио, нека погледа Гос'н Мржњин аватар. ;)

Мени је г-дин Кинг много већи фрајер, од када је оћелавио и урадио оне перверзне тетоваже по своме телу. А у међувремену је почео и колико толико да прати моду. :da:

Као млађи ми је деловао прилично комично. лоше се облачио, није имао тетоважице као данас а и смешно му је стајала дуга коса. Логично и временом је постао много бољи гитариста, ма као вино је.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma da, vidiš da sam i majicu napravio, da plašim decu po kraju...

Negde je Jan Skot pričao, pre mnoooogo godina, kad je komentarisao njihov imidž i ismevanje glam rokera, nešto tipa, "mi možemo ceo dan da provedemo u odeći u kojoj smo na sceni, jer smo to mi, ljudi iz andergraunda, ljudi iz klubova, klinci iz predgradja, ajd neka oni izdrže s tim frizurama i imidžom bar 24 sata..." da to beše u Immitation of Life:

Bands dress like women, with hairspray and lace

I'd pass an image law, stick it in their face

Let's see how long they keep dressing this way

Wearing this image twenty four hours a day ...

 

Ja te glam rokere vidim i danas, samo se malo ucrnili, od Kiss-a do Immortal-a, sličan autfit, ne kažem da nema dobrih blek metal albuma, ali, meni lično, dosadi brzo tematika, manje više uvek ista, spotovi Dimuborgira su mi malo smešni, mislim, ko se još uopte plaši ičega, šiljci i okrenuti krstovi na sve strane, to je malo lakrdijaški, eto baš oni na poslednjim pločama i zvuče onako, podnošljivo, ali zato izgledaju potpuno nepodnošljivo, ja sam ipak za potpuno prirodniji i neobavezniji izgled, ali da li bi blek metal bendovi bili baš takav blekmetal bez te scenografije? Kažu neki da je Sleju pregazilo vreme, da su mnogo matori i odsvirali svoje, a King lepo kaže:

 

"Norwegian black metal is shit. I don't understand why they [Norwegian black metal musicians] think they must kill someone in order to improve their music. Go home and practice your instruments instead! I don't get it. I don't need to kill anyone so that young musicians will look up to me as a role model."

Kad krenes da se bavis necim onda si napaljen i imas ubedjenja, kasnije te uvati masinerija i jednostavno moras da radis to sto ti se kaze jer to te prodaje, od toga jedes, Borgir boli kurac i za satanu i za sve ali jednostavno moraju da zive od toga....spotovi jesu smesni

Slayer se uopste ne razlikuje od Borgira ili bilo kojeg drugog benda po tom pitanju...mislim Christ Illuson, stvarno za starce od 100 godina zvuci pateticno i debilno...

 

A da je King cuo Emperor u zivotu skapirao bi kolko zapravo njemu treba vezba i napisao bar 1 pesmu koja se razlikuje od druge....

 

Ne ocekujem da ce neko ovde da se slozi samnom ali cisto iznosim svoje skromno misljenje, tako da pljuvanje preskocite....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za lika koji tetovira demonchinu na potiljku u 45oj ne mozesh reci da nije napaljen i da je to uradio kao marketinshki potez!!

Kako se usudjujesh da poredish allmighty Slayer sa onim gothic peshkanima db? :evil:

Edited by Ranis

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da je King cuo Emperor u zivotu skapirao bi kolko zapravo njemu treba vezba i napisao bar 1 pesmu koja se razlikuje od druge....

 

Prvi deo posta je manje/vise tacan,ali ovo jeste za flejm. :da: No,posto me mrzi da flejmujem,pitacu te samo da li si ti uopste slusao Slayer kada lupetas takve gluposti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad krenes da se bavis necim onda si napaljen i imas ubedjenja, kasnije te uvati masinerija i jednostavno moras da radis to sto ti se kaze jer to te prodaje, od toga jedes, Borgir boli kurac i za satanu i za sve ali jednostavno moraju da zive od toga....spotovi jesu smesni

Slayer se uopste ne razlikuje od Borgira ili bilo kojeg drugog benda po tom pitanju...mislim Christ Illuson, stvarno za starce od 100 godina zvuci pateticno i debilno...

 

A da je King cuo Emperor u zivotu skapirao bi kolko zapravo njemu treba vezba i napisao bar 1 pesmu koja se razlikuje od druge....

 

Ne ocekujem da ce neko ovde da se slozi samnom ali cisto iznosim svoje skromno misljenje, tako da pljuvanje preskocite....

 

 

Eureka, otkrili smo da smo svi članovi potrošačkog društva, a to do sad nismo znali. Hvala na otkriću. Samo, neka neki od tih blek metal bendova opstane na sceni koliko i Slayer, neka bude tako uticajan. Teško. Zbog toga što se intitucija kao Slayer baš odupire potrošačkom mentalitetu, opstaje već četvrt veka, za razliku od hiljada drugih bendova, a medju njima i mnogo blek metal bendova, koji su za jednokratnu upotrebu, brzo se zaborave, nestanu i nema ih, pa onda tražimo nove, u skladu sa tim potrošačko-materijalističkim principima.

U redu, ja mislim da Christ Illusion nije ni patetičan ni smešan, mislim da je agresivan, žestok, mislim da je tu muziku veoma teško i osmisliti i odsvirati. Nema patetike u eksploziji, u jednostavnosti, nema ništa debilno, naprotiv u jednostavnom, brzom, moćnom gitarskom izrazu. Dobro upakovan bes, agresija, kritički stav prema svetu, to je thrash metal. Nazvati Slayer patetičnim i debilnim, to je daleko od realnog, to je samo odraz tvoje ljutnje i nema veze zaista s istinom.

Vidi, ja sam taj matorac od 100 godina, ja sam u srednjim godinama i nije me sramota zbog toga, ali treba da znaš da će ove redove čitati ljudi koji veći deo svog života slušaju Slayer i thrash metal uopšte, da neki od njih to rade preko dvadeset godina, pa im nije nikad palo na pamet da to što rade i u čemu uživaju ceo život smatraju debilnim ili patetičnim.

Eperor i Slayer? Dobro, ukusi se razlikuju ali se nerazumevanje ne razlikuje. Šta je thrash uopšte? Ja sam pisao o tome i to ponovo podvlačim, a to je i King rekao, težište je u stavu, u posvećenosti sviranju, u izrazu, u iskrenosti, thrasheri, oni stari, pravi, oldschooleri, pravili su pesme o svojim životima i svetu kako su ga oni videli, thrash je nastao spontano kao izraz jednog načina života, zato su i opstali i obeležili jedno vreme, e, zato je outfit, šminka i corpsepaint nebitan, zato ja manje cenim fantazije od realnosti, zato meni brzo dosade blekmetalci, mada neki od njih znaju da naprave poneki dobar album, ali u celini isuviše je glume u tom podpravcu, isuviše moramo da se krijemo iza simbola i šminke, ali dobro, to je sve donela heavy metal industrija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...