Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Јест' да сам стигао на пола свирке због кише, коју сам чекаод а стане, али је свирка била супер. Не знам само зашто нису свирали 'Black Magic'. Ја је чекао, и чекао, и надао се да ће свирати за крај, али ништа. По мени апсолутни врхунац је био 'Postmortem'.

Него, је ли се то само мени чинило, или су се Ломбардови прелази чули на тренутке, онако са прекидима, као да их не свира све? Мора да су их лоше озвучили, јер је човек разбио са дуплим педалама.

Ах, и диван провод на 'Блато блато' мејн стејџу, сви смо се враћали каљави као прасићи. Требали сте да видите погледе људи у раним јутарњим часовима у Београду. Вероватно су се питали шта смо и где то копали целе ноћи, можда да смо оргијали на неком гробљу?

Black Magic nisu svirali ni u Budimpesti 2003., a ja sam se tada manijacki lozio na tu pesmu, jebes ga. Al kako bre Bole da propustis pola onoga zbog kise i blata... veeeelika steta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAA 'LEBA TI!!!!

 

AKO STE VIDELI/CULI/SRELI LIKA KOJI JE SVE VREME PONAVLJAO GORE POMETNUTO I POVREMENO SE IZ PETNIH ZILA DRAO SLAYER!!!! ZNAJTE DA JA TAKVOG LIKA NE POZNAJEM! icon_wink.gif

 

A NISAM NI NA SLAYER-U BIO, MADA KAZU DA JE BILO SUPER! BAREM MENI! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

VISE I NE MORAM DA IDEM NA METAL KONCETRE! SVE STO SAM ZELEO SADA SAM VIDEO! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ok je to,ali kolega je zakleti pogani thrasher,pa me cudi sto ga je jebena kisa sprecila da pogleda kraljeve thrasha od pocetka do kraja.

 

E kolega,paceru! icon_wink.gif

Е, па Слејер је бенд који од свих великих треш бендова најмање волим. Никад нисам подносио њихова гитарска издркавања. ја волим прецизне и мелодичне солаже, мада има песама које ми се много свиђају. Углавном су већину одсвирали на концерту, са изузетком 'Evil Has No Boundaries', 'Tormentor' и 'Hell Awaits'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, па Слејер је бенд који од свих великих треш бендова најмање волим. Никад нисам подносио њихова гитарска издркавања. ја волим прецизне и мелодичне солаже, мада има песама које ми се много свиђају. Углавном су већину одсвирали на концерту, са изузетком 'Evil Has No Boundaries', 'Tormentor' и 'Hell Awaits'.

Ako nesto imaju,imaju precizne solaze.Niko ne svira tako precizno autorske solaze kao fuckin' Kerry.Solaze su im jebeno kraljevske.

Ali naravno,svako ima svoj ukus.Cak i kada je kisa u pitanju. icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nesto imaju,imaju precizne solaze.Niko ne svira tako precizno autorske solaze kao fuckin' Kerry.Solaze su im jebeno kraljevske.

Ali naravno,svako ima svoj ukus.Cak i kada je kisa u pitanju. icon_wink.gif

ahahahahaha

 

bash umesh da me nasmejesh na momente...

 

Kerry je dno od gitariste... solaze su idiJotske! icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

Hanneman je bolji ali nije ni on cvecka! icon_da.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nesto imaju,imaju precizne solaze.Niko ne svira tako precizno autorske solaze kao fuckin' Kerry.Solaze su im jebeno kraljevske.

Ali naravno,svako ima svoj ukus.Cak i kada je kisa u pitanju. icon_wink.gif

Mada ne pamtim kada su odsvirali tacno angel of death solaze,al ajd nema veze,bio je vazan feeling icon_smile.gif

 

A i kisa je stala taman kad treba.

 

Najzesce je bilo ono "ma vi ste odavno spremni za rat" icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahahahahaha

 

bash umesh da me nasmejesh na momente...

 

Kerry je dno od gitariste... solaze su idiJotske! icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

Hanneman je bolji ali nije ni on cvecka! icon_da.gif

 

pivopije.gif

King i Hanneman su strasni gitaristi...riffadzije do bola.Kraljevi.Solaze su im takve kakve jesu,i zvuce fantasticno.A to sto se tebi ne svidjaju je sasvim neka druga prica,musavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAA 'LEBA TI!!!!

 

AKO STE VIDELI/CULI/SRELI LIKA KOJI JE SVE VREME PONAVLJAO GORE POMETNUTO I POVREMENO SE IZ PETNIH ZILA DRAO SLAYER!!!! ZNAJTE DA JA TAKVOG LIKA NE POZNAJEM! icon_wink.gif

 

A NISAM NI NA SLAYER-U BIO, MADA KAZU DA JE BILO SUPER! BAREM MENI! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

VISE I NE MORAM DA IDEM NA METAL KONCETRE! SVE STO SAM ZELEO SADA SAM VIDEO! icon_rockdevil.gif

icon_smile.gif ja i 4 ortaka smo urlali "SPUSTAJ KISOBRAAAAN!!!" jedan je cak i spustio icon_smile.gif

e al stvarno ne kapiram ljude koji dodju na Slayer, stoje u blatu a drze kisobran da slucajno ne pokisnu... wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da vas pozdravim sve s druge strane Okeana,I jako mi je drago da su SLAYER svirali kod nas i to tako blizu moje kuće da sam mogao biciklom da odem na koncert da sam tamo :) al jebi ga na zalost nisam ,Nego sam u Kanadi.

 

Kako čitam iz vaših postova bilo je dobro .Slayer koncerti su svugde isti osim nekih promena na set listi ,Čak i govor ili najava pesama svugde u svetu je isto .Ali publika nije , Vidim što ste postavili slike i kratki video snimak (hvala ) da je bio haos kako to treba da bude ...Sve ste dali od sebe da pokazete Respekt matorim majstorima ..

 

U Americi (ja sam ih gledao u Kanadi sa Damageplam) još pre i u Budimpešti pre 12 godina .koncerti su u redu nego publika se ponaša skroz ladno ima malo akcije ali samo u prvim redovima to ni blizu ovome što je bilo na Exitu. Mogao je Araya da vam se zahvali malo bolje za ovo jer takvu publiku nemaju u njihovoj otadzbini...

 

A hell awaits su ostavili za drugi puta kad dođu :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

prosao je jedan kombi kroz masu posle koncerta, ne znam da li se na njega misli, ali koliko sam ja video predvodio ga je neki stranac (verovatno englez) i niko ih nije dirao, mada sam ih ja oterao u tri lepe, jer su me ispomerali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...