Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

e a jel provaljujete kako malo ljudi dolazi na slejerovu temu? icon_confused.gif

 

ovo je tek 20 strana... :shmrc:

neke od nas je veoma smorio slayer a neki ga skoro uopste ne vole icon_da.gif

zato je tema postala ovako prazna

Share this post


Link to post
Share on other sites

neke od nas je veoma smorio slayer a neki ga skoro uopste ne vole icon_da.gif

zato je tema postala ovako prazna

Ja Slayer slusam od 13 godine,i dan danas mi je uz Motorhead omiljeni bend.I nikada me nece smoriti.Ali,sta koji kurac da pisem na temi?"Uuuu,al su dobri,Diabolus je dobar album,tom je kralj,kerry ima strava tetovaze,jeff je pijanica...".Cemu to koji kurac?Evo sada ima povoda za pisanjem na temi,ali inace...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti izgleda nisi gledao undisputed butleg.

 

A to sto ljudi ne dolaze na Slayer temi cak ni posle toliko ocekivanog koncerta,to samo odslikava kako organizatori umeju da izaberu pravu grupu.Da ne pominjemo moc procene i muzicki ukus.Organizatora,naravno.

Edited by fap_mashina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti izgleda nisi gledao undisputed butleg.

 

A to sto ljudi ne dolaze na Slayer temi cak ni posle toliko ocekivanog koncerta,to samo odslikava kako organizatori umeju da izaberu pravu grupu.Da ne pominjemo moc procene i muzicki ukus.Organizatora,naravno.

Ja bi se takodje mnogo vise radovao da je dosao neki drugi thrash bend ali sta ces kad ne mozes da biras.Polako bice vremena i za druge bendove.Evo sada nam dolaze pravi thrasheri - Overkill icon_rockdevil.gif

Inace organizatori nikad ne gledaju da dovedu neki dobar bend,koji je jedan od glavnih predstavnik te neke muzike,i koga svi duboko cene zbog svoje muzike.Njima je samo vazno da dovedu bend koji ce privuci sto vise ljudi,a Slayer je upravo imao taj efekat. 90% ljudi sto slusa thrash dalje od Slayera i Metalica nije odmaklo. Medjutim organizatori upravo gadjaju na tu ciljnu grupu. Sto vise ljudi = vise para.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prosao je jedan kombi kroz masu posle koncerta, ne znam da li se na njega misli, ali koliko sam ja video predvodio ga je neki stranac (verovatno englez) i niko ih nije dirao, mada sam ih ja oterao u tri lepe, jer su me ispomerali...

ja nisam video nikakav kombi ali znam da smo posle certa koji je bio nikad jaci,probijajuci se do Metal Hammer stejdza naisli na neka kola koja su se probijala kroz masu.Ja pogledah kad u njima Luis.Posto mu je prozor bio otvoren ja i ortaci zavikasmo par puta,skoro mu se unevsi u facu:SLayerrrr!" icon_smile.gif ...ali stvarno,majke mi.Ne znam ,mozda je covek pomislio da mu je to zadnje u zivotu.Inace,voz je bio full mi smo jedva nasli mesto ali smo bili razdvojeni.Voz pun metalaca,sha ces vise... icon_smile.gifpivopije.gif to za solaze-slazem zse da nisu preterano tehnicke,ali se totalno uklapaju u imidz i foru benda...nije u redu da ih pljujete...iama li neko snimak da mi nareze ako bi nio dobar,da mi ostane za uspomenu???pa da pokazem unucima:"e ovde je deda bio" icon_smile.gifpivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace organizatori nikad ne gledaju da dovedu neki dobar bend,koji je jedan od glavnih predstavnik te neke muzike,i koga svi duboko cene zbog svoje muzike.Njima je samo vazno da dovedu bend koji ce privuci sto vise ljudi,a Slayer je upravo imao taj efekat. 90% ljudi sto slusa thrash dalje od Slayera i Metalica nije odmaklo. Medjutim organizatori upravo gadjaju na tu ciljnu grupu. Sto vise ljudi = vise para.

Slayer i Metallica nisu dobri bendovi?Slayer i Metallica nisu jedan od glavnih predstavnika thrash metal muzike?Ne da su jedan od glavnih,ova dva benda su dva najcuvenija predstavnika ove muzike.Masters.A o njihovom kvalitetu je glupo raspravljati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slayer i Metallica nisu dobri bendovi?Slayer i Metallica nisu jedan od glavnih predstavnika thrash metal muzike?Ne da su jedan od glavnih,ova dva benda su dva najcuvenija predstavnika ove muzike.Masters.A o njihovom kvalitetu je glupo raspravljati.

jesu najcuveniji ali mnogo ljudi ih vise uopste ne voli cak stavise prezire.Najcuveniji predstavnici...Jesu najpoznatiji ali svakako nisu najkvalitetniji.

Kao sto sam i rekao ranije Slayer ce meni uvek biti na dnu listu omiljenih thrash bendova.Ali to je samo moje misljenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Organizatori teze da dovedu bend od koga ce profitirati.I slayer je u tom pogledu dobar izbor.Bilo je ljudi,neko je zaradio.

 

 

I tu je mnogo veci profit nego da neko dovede owerkill makar mu to bio omiljeni bend,jer ljubav je ljubav a zarada zarada.

 

Nesto mi se ne cini da NE preziru slayer,bilo je mnogo ljudi na istom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi se takodje mnogo vise radovao da je dosao neki drugi thrash bend ali sta ces kad ne mozes da biras.Polako bice vremena i za druge bendove.Evo sada nam dolaze pravi thrasheri - Overkill icon_rockdevil.gif

Inace organizatori nikad ne gledaju da dovedu neki dobar bend,koji je jedan od glavnih predstavnik te neke muzike,i koga svi duboko cene zbog svoje muzike.Njima je samo vazno da dovedu bend koji ce privuci sto vise ljudi,a Slayer je upravo imao taj efekat. 90% ljudi sto slusa thrash dalje od Slayera i Metalica nije odmaklo. Medjutim organizatori upravo gadjaju na tu ciljnu grupu. Sto vise ljudi = vise para.

Хоћеш рећи да Slayer није прави thrash?За то да се укуси разликују,не замериам ништа,али ко каше да нису ''прави'' thrash тај онда нема појма шта је tharsh...Pa Show No Mercy и Venomov Welcome to Hell су без сумње највише утицали на развој овог правца.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesu najcuveniji ali mnogo ljudi ih vise uopste ne voli cak stavise prezire.Najcuveniji predstavnici...Jesu najpoznatiji ali svakako nisu najkvalitetniji.

Kao sto sam i rekao ranije Slayer ce meni uvek biti na dnu listu omiljenih thrash bendova.Ali to je samo moje misljenje

To sto ih neki ljudi vise ne vole,nego ih cak i preziru,uopste nije bitna stvar kod ocenjenjivanja kvaliteta pojedinih bendova.Ako su ljudi u fazonu "Nuclear Assault je underground i oni su bolji",njihov problem.

Ali realno je da su i Metallica i Slayer medju 5 najboljih i najkvalitetnijih thrash metal bendova svih vremena.I to niko nemoze da ospori.Ni ti,ni ja,ni ljudi koji ih mrze i preziru...niko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno je vise i vise nego glupo raspravljati o kvalitetu.Normalno,fora je samo kome se sta svidja. Evo ja Slayer ne volim,a "kvalitetni su" i vise bi volio da Napalm Death doveli na Main Stage uprkos zaradi organizatora. Meni samo krivo sto dovode bendove koje uglavnom malo volim ili uopste ne volim.Jebi ga,nemam srece.A Budimpestu i okolna sela ne volim da vidim! Tako da sam u veoma nezgodnoj situaciji... icon_mrgreen.gif

 

A da,ovde je broj postova i dalje mizeran. evotigana.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam neke informacije iz prve ruke oko detalja boravka Slejera kod

nas pa ako nekog interesuje neka procita.

Prica je o tome kako sam ostao bez autograma i kako je lako moglo da se desi da zakasne na svirku...

Naime znam curu iz organizacije Exita koja je trebalo da im bude domacin (zajedno sa jos jednom curom) kao sto je to uobicajeno za sve bendove koji su dolazili.

Ona je recimo bila zaduzena i za Garbage.

Prica pocinje u 8 sati ujutro na dan koncerta kad oni stizu na aerodrom.

Trazili su da se koristi neko lazno ime kako bi se prepoznali sa domacinom.

I tako riba stoji sa tim imenom a pored nje jedan tipicni fenser stoji sa istim imenom!

Ona ga pita - izvini koga ti cekas a on kaze Slejer.

U tom ti se oni pojavljuju i samo prolaze pored nje ne pogledavsi je...

Tour manager je totalni kreten koji je otkacinje i kaze joj samo da idu u Hajat. Ispalo je da su oni sami sebi direktno organizovali Hajat iako im je sve bilo obezbedjeno.

I tako ti ona ceo dan ceka po Hajatu da se gospodin menadzer pojavi.

Silaze svi iz soba posle 6 sati i hoce da jedu.

Traze da idu u Mekdonalds.

Voze ih sa dve mecke.

Najvise joj je zao sto nije imala cime da ih slika kada su izlazili onakvi kakvi su sa punim kesama iz Meka.

Dok su jeli najzad su se upoznali.

Pitala ih je sto nisu jeli u Hajatu - tamo ima svega a Tom joj je rekao da mora da jede laganu hranu pre nastupa.

Pri tom nisu jos imali pojma gde sviraju, menadzer je rekao - u cemu je frka pa to je na pola sata odavde, zar ne?

Ne, to je na dva sata odavde!

Nekako su ipak stigli na vreme, ali je sve bilo zbrzano pa nije mogla da ih gnjavi za autograme.

Posle nastupa samo su se nabrzinu spakovali i nestali.

I tako ja i jos par ljudi ostadosmo bez autograma... wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

menadzeri...kakva je to stoka od ljudi icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Ne ne ne...menadzeri nisu ljudi uopste icon_smile.gif

Jebao ih Mc Donalds.Ja bih odveo da se nazdru i napiju ko stoke u neku nasu kafancinu pa onda nek odloze svirku za jedno 3 dana dok sve to svare icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve su grupe iste...

Sve ista govna.Uvek je bilo i bice:"Vi ste najbolja publika na svetu! Docicemo sigurno za godinu dana!" A u stvari me boli kurac,nit znam gde sviram,nit mi je bitno gde sviram,vazno je da para kaplje ! wallbash.gifpukeface.gif

 

 

A mogu da zamislim decurliju kad su ovi UNDERGROUNDovci ,sto se kao takvi voze mercedesom, upali u Mc. Sigurno nikom nije bilo prijatno u Mc-u. icon_smile.gif

Kinga normalan covek(citaj ne slusa metal) dovoljno samo da pogleda i da mu sve bude jasno,a plus jos one njegove majce JESUS SLAVES,GOD HATES US ALL i slicno...leeeeeeleeeeee.... Ma on uopste ne veruje u Satanu,a boga voli isto tako,nesto izmedju,on je ustvari hriscanin,ali tipa buntovnik-hriscanin,nesto tako.Satanista? Nazi-satanista? Taman posla!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve su grupe iste...

Sve ista govna.Uvek je bilo i bice:"Vi ste najbolja publika na svetu! Docicemo sigurno za godinu dana!" A u stvari me boli kurac,nit znam gde sviram,nit mi je bitno gde sviram,vazno je da para kaplje ! wallbash.gifpukeface.gif

 

 

A mogu da zamislim decurliju kad su ovi UNDERGROUNDovci ,sto se kao takvi voze mercedesom, upali u Mc. Sigurno nikom nije bilo prijatno u Mc-u. icon_smile.gif

Kinga normalan covek(citaj ne slusa metal) dovoljno samo da pogleda i da mu sve bude jasno,a plus jos one njegove majce JESUS SLAVES,GOD HATES US ALL i slicno...leeeeeeleeeeee.... Ma on uopste ne veruje u Satanu,a boga voli isto tako,nesto izmedju,on je ustvari hriscanin,ali tipa buntovnik-hriscanin,nesto tako.Satanista? Nazi-satanista? Taman posla!

Slazem se apsolutno svakom reci ovog posta...svaka cast fapic. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...