Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

da, citao sam i ja da imaju dosta gotovih pesama vec, tako da i nije mnogo brzo 10 oktobar.......ali nisam cuo da meterijal zvuci kao God Hates Us All wallbash.gif .....mada to i jeste za ocekivati realno icon_frown.gif

Mislim da nema razloga za brigu. God Hates us ima par odlicnih stvari... Disciple, New Faith, God Send Death i Blodline su meni bash dobre, a ono ostalo mi je stvarno prazno. Ako cemo da shiljimo kao majmuni, Jeff je rekao da ga nove stvari podsecaju na prve 4 ne na ceo album., sto je meni odlichno. Plus Lombardo je tu, a on stvarno daje dinamiku svakoj pesmi, tako da bi to ipak morao da bude zanimljiv album. Videcemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo hocu da dobijemo novi povod Slayeru za turneju

 

mudro zboris mhihi.gifmhihi.gif233.gif

 

Mislim da nema razloga za brigu. God Hates us ima par odlicnih stvari... Disciple, New Faith, God Send Death i Blodline su meni bash dobre, a ono ostalo mi je stvarno prazno.

 

ne znam.....meni se uopste ne svidja zvuk na tom albumu

 

Plus Lombardo je tu, a on stvarno daje dinamiku svakoj pesmi

e to jeste icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nema razloga za brigu. God Hates us ima par odlicnih stvari... Disciple, New Faith, God Send Death i Blodline su meni bash dobre, a ono ostalo mi je stvarno prazno. Ako cemo da shiljimo kao majmuni, Jeff je rekao da ga nove stvari podsecaju na prve 4 ne na ceo album., sto je meni odlichno. Plus Lombardo je tu, a on stvarno daje dinamiku svakoj pesmi, tako da bi to ipak morao da bude zanimljiv album. Videcemo.

Meni je God Hates Us All sjajan album,i pored tih pesama sto si naveo izdvajam i Here Comes The Pain,Warzone i Payback. icon_rockdevil.gif I mislim da ce novi album biti slican GHUA,bez obzira sto se Lombardo vratio.I on je sada u tom nekom fazonu.Usvakom slucaju,ocekujem jos jedan almighy Slayer album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ghus je bash extra album!!! icon_rockdevil.gif

 

 

glupo je ochekivati da jedan bend celu karijeru svira u istom tripu... icon_rolleyes.gif mora malo da se menja... icon_da.gif

 

 

prvih 6 albuma je jednostavno neponovljivo!!!! icon_rockdevil.gif

 

 

meni se lichno nesvidjaju albumi od divine do diabolusa... icon_rolleyes.gif to mi je nekako pukeface.gif mada neke pesme mi se svidjaju: mr freeze, ditiohed...

 

 

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

aj neseri da su i to napisali? Nisu svirali nista sa Show No Mercy. Pa jebo te stvarno su prolupani.

 

e cekaj, gledam sad hammer, to je ok. Slikali su set listu na bini, znaci Slayer print, nema veze sa njima. Jeste da pise Black Magic, ali su svirali At Dawn They Sleep. Jebi ga, Slayer stedi na stampi icon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је јачи 'извештај' са Метал Кампа из словеније. Сваки бенд је добио по пола реченице. Да се убијше од читања. Треба два дана да се пређе цео текст. icon_mrtav.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...