Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Dakle,sta da kazem...olmajti institucija je jos jednom dokazala svu svoju velicinu,kako se treba svirati metal,i pokazala koliko je superiornija u odnosu na kojekakve pilicare koji rade comebackove sa 50 godina.

Jos jedan u nizu sjajnih albuma ovog gigantskog benda,koji pokazuje da nije prestar,i daje domace zadatke mladim bendovima,domace zadatke koje nikada nece uspeti resiti.Da se ne lazemo,nemaju naslednika,niko nece biti kao Slayer.Niko.

Album ima sve...klasicne Slayer rokacine:Unit 731,Public Display Of Dismemberment (obe su u totalnom Reign In Blood fazonu),Snuff (razbija),Hate Worldwide,Psychopathy Red,Not Of This God...mracne,atmosfericne i melodicne pesme "Beauty Through Order" (metal pesma godine,bez ikakve diskusije) i "Play With Dolls" (bolesna pesma,refren je neverovatan)...pesme sa modernijim pristupom Human Strain i Americon (ta mi je inace jedina nesto slabija pesma na albumu)... dakle,kompletan album,kao sto bi rekle kockaste komsije kompletan uradak.

Za sada mi se najvise izdvojila metal pesma godine,neverovatna "Beauty Through Order".Fascinantna pesma.Ostale su sve tu,sve melju,sem navedene Americon koja mi nije nista posebno.

Poredjenja sa Christ Illusion su jos uvek nemoguca,prerano je.Vreme ce kasti.

 

U svakom slucaju,olmajti institucija kolje,"World Painted Blood" je sjajan...samo Slejaaa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uhvatio sam danas nešto vremena, pa preslušao... lično nisam nešto oduševljen, ali slažem se s mišljenjem da je bolji od nekih prethodnika... ima pesama koje malko privlače pažnju, pa ne bih rekao da je album monoton... od 1 - 10, solidnih 6,5

Share this post


Link to post
Share on other sites

8.5 do sad, odnosno preko noci.

 

Може.

World Painted Blood (стара добра ;) ), Playing With Dolls и Beauty Through Order су ми скроз океј, и оне извлаче албум. Human Strain је такође интересантна, док остале песме ми нису баш по укусу.

 

Тек сам га јутрос скинуо, па нека ''преноћи'' и код мене. ;) У сваком случају је бољи од CI.

Edited by Вуду ПопаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

za sada, pored prva 3 singla koja su mi vec jako usla u glavu, omiljena stvar je sesta pesma public display...mnogo jaka, mnogo brza i mnogo snazna. sve u svemu mislim da nisam pogresio ako kazem da je ovo najbolja stvar od slayera od 1990-te godine. bolje je ovo od christ illusiona. najbolji thrash metal bend u istoriji je dokazao da je najbolji, neumorno thrashuju vec 26 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...