Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Uh,vidim, Lemmy, da si iskucao onaj post tako euforicno da mi je prosto zao da ti kontriram. A i ne bih imao puno kontre da udaram,s obzirom da mi se svidja album. Jedino sto si,u svojoj euforiji,malo kontradiktoran. Rano je da se kaze je li bolji od prethodnih albuma,a nije rano da kazes da je BTO najbolja metal stvar 2009 (2008,2007). ;)

 

Kao sto rekoh,meni je bolji od CI (jedini album koji smatram da nije dobar),za ostale necu da tvrdim jer su mi svi super. Kao sto rece,vrijeme ce kazati. Upravo preslusavam album po 5-i put i slazem se da je Americon najslabija pjesma na albumu. Nijesam obracao paznju na textove,ali mislim da ne potenciraju vise toliko "fuck you,God" tematiku (iako na World Painted Blood cujem "God" ) i to mi je super. Dosta su 2 zadnja albuma o tome o tome govorili. 

 

Pjesme koje su me bas dojmile su WPB,Playing With Dolls (jednostavno, pjesma takvog imena u izvodjenju Slayera,ne moze da ne valja :haha: ), Beauty Through Order,Psychopathy Red,i ona dva razaranja od Unit-a i PDoD.

 

 

Suma sumarum, vraški dobar album! 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ерм, ево слушам по други пут и занимљивији ми је. Први пут сам пустио на телефону и користио слушалице, а сад на цимеровим звучницима, много боље звучи.

Мора ово да се слегне, јебеш му матер...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino sto si,u svojoj euforiji,malo kontradiktoran. Rano je da se kaze je li bolji od prethodnih albuma,a nije rano da kazes da je BTO najbolja metal stvar 2009 (2008,2007). ;)

 

I?Sta je tu kontradiktorno?Rano je da se kaze da li je bolji od prethodnika zbog toga sto je album jos uvek svez,i treba da prodje odredjeni period da bi se mogla uraditi adekvatna komparacija.Mozda to neko moze utvrditi odmah,cim prvi puta cuje album,ali ja u slucaju Slayer-a ne mogu,posto su mi jedan od dva omiljena benda i u njihovom slucaju ja temeljnije prilazim toj "tematici".Eto naprimer,kada je izasao CI,nakon prvih preslusavanja sam bio prvi stavu da mi je GHUA bolji.Medjutim,vremenom se to promenilo,i meni je CI bolji od GHUA.Sa druge strane,nije prerano to isto utvrditi za pesmu.Album je celina,skup pesama,samim tim i tezi za ocenjivanje.Pesma je jedinka,solo...jednostavna za ocenu.I po meni je to najbolja pesma ove godine...ubedljivo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album je celina,skup pesama,samim tim i tezi za ocenjivanje.

 

 

Sa ovim se slazem.

 

Pesma je jedinka,solo...jednostavna za ocenu.I po meni je to najbolja pesma ove godine...ubedljivo...

 

Sa ovim ne. Kolko god bila jednostavnija za ocjenjivanje od albuma,niko ti ne moze garantovati da ti nece dosaditi poslije 10-15 slusanja (a da ti neka druga sa vremenom  nece postati bolja) i zato,po istom principu kao ovo:

 

Rano je da se kaze da li je bolji od prethodnika zbog toga sto je album jos uvek svez,i treba da prodje odredjeni period da bi se mogla uraditi adekvatna komparacija.

 

treba posmatrati i pjesmu.

 

P.S.Poceo sam kao Elitista   :confused:

Edited by Poor Twisted Me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

dobar je slayer,ali ovo novo nije baš toliko za ejakulaciju.ima dobrih pesmi,ali album ko album,posle 4-5 uzastopnih slušanja,zna da bude dosada.americon se mene sviđa i ono beauty through order i naslovna, i snuff.ostalo onako...dok pijem more da prođe,kad kuliram,samo prolaze kroz uši.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako, ja se slažem sa svojim kultnijim dvojnikom Sadomatorom, oko devetke se vrti ocena. Slabiji deo albuma su Human Strain i Americon, ostalo skroz zanimljivo, npr World Painted Blood i Lemijeva omiljena. Naravno, najbolji deo albuma su mi najbrže pesme - Public display, Psychopathy red i Unit. Dosta pitak album meni, ulazi u uši brzo i ne smara uopšte. Samo mi se čini da je Lombardo u nekim delovima mogao biti brži, voleo bih da su opalili jednu ultra bestijalnu tipa Necrophobic.

Sad samo da dođu opet... treba nam Slayer koncert.

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...