Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

SLAYER zasluzuje RESPECT u Thrash Metal-u ko niko do sad.

sve ja to razumem, ja lichno sam mishljenja da je slejer najbolji metal (ne samo tresh) bend ikada, iako mi nije omiljeni.

 

nego, prichalo se o koncertu i turneji, pa sam zato pomenuo i zhive nastupe, a tu je valjda jasno da su sa godinama kolko imaju propali dovoljno da nemogu da skinu svoju pesmu od pre 25 godina.

 

a shto se tiche toga dal su se "prodali", posle divajn intervenshna (koji je sam gori od sezona) ide sve gore; dijabolus je shlj, gad hejts je neka modernizacija ko kod metalike stanger, a ovo posle njega je jednostavno loshe. to je makar moje mishljenje. mada, realno, da se ne bi "prodao", ili mozhesh da se menjash u neki slichan pravac, kao karkas shto je radio, ili da reciklirash sopstvene pesme, ko mejdeni, a opet ima ljudi kojima se necje svideti nijedno..

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ste se bre uvatili te solaze? Ne radi se o tome, vec ko je koliko ostao veran muzici. Ne bi bas to rekao za Dave-a(koji je btw hm znamo kakav covek). Kakav je to album Risk?! Pa i naredni? Koji je to Slayer los (pored mozda Diabolus, koji je samo slabiji) pa da se oni sramote? Kolko ja znam, Slayer i dan danas sve pesme svira, mislim sa svih albuma "cupaju " pesme, dok Dave nesto nesvira Risk a ni The World Needs a Hero(da ne bude zabune,volim Megadeth).

Ko je spominjao Dejva, kakve veze ima ko je kakav covjek sa muzikom i ko je rekao da Slejer ne valja. Samo mi je sama recenica bila smijesna, dets ol.

 

da se ne bi "prodao", mozhesh da reciklirash sopstvene pesme, ko mejdeni...

Pa da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gojko i Rizzen + svaki po jedan. Mada istina Cristina je dobra riba. I to je to. Nije ona DORO:rockdevil:

 

Ako se vatamo Marianne Faitfull zajebi na, na nana pa gledaj Stones-e. Tamo je vecu ulogu igrala od par lalala na losem albumu izgubljene grupe koja je pokusavala da nadje svoj"novi "put ka srcu novopecenih "rockera". Turim ja njih sve na K...

Edited by heavyervin

Share this post


Link to post
Share on other sites

@heavyervin

Ja mislim da si u pravu za to kad kazes da je Marianne-i jedna od najbitnijih uloga to sto je otpjevala to nananana. Bas je dala šmeka pjesmi,kao što reče.

Ali ne slažem se sa tobom oko Slayera i Megadetha,oni su stvarno vrh bendovi i te saradnje sa Scabbiom i SUm41 ne treba da poljuljaju našu vjeru u njihov metalski (i jedini pravi) način razmišljanja i viđenja stvari. 

Edited by In The Flesh

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Lemmy Sixx:

Ne znam kako mozes da prozivas ljude, tipa anonymus-i i sve moje do mojeg? Ljudi iznose svoje misljenje o muzici pa i o Slayer-u. Meni je licno Slayer u Top 10 naj bandova pa opet kazem da imaju i promasaja.

A sto se tice da smo mi svi "strucnjaci", nemam reci na tvoj komentar! Zasto mislis da sve znas i da si najveci Slayer fan? Citajuci tvoje postove, uvek u sve se razumes a voleo bi kad bi sve to i uzivo pricao, tj. po naski, se izrazgovarao o svemu tome. Nisam imao nameru da prozivam, vredjam samo nekad ljude cisto ono odjebes tipa, nemate vi pojma. I ko su ti anonymus-i? Uglavnom se niko nekrije nesto posebno.

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuu jeeeee,evo ga jos jedan zajebani lajfer koji ce sada ocitati bukvicu nama noulajferima.

 

To Lemmy Sixx:

Ne znam kako mozes da prozivas ljude, tipa anonymus-i i sve moje do mojeg? Ljudi iznose svoje misljenje o muzici pa i o Slayer-u. Meni je licno Slayer u Top 10 naj bandova pa opet kazem da imaju i promasaja.

A sto se tice da smo mi svi "strucnjaci", nemam reci na tvoj komentar! Zasto mislis da sve znas i da si najveci Slayer fan? Citajuci tvoje postove, uvek u sve se razumes a voleo bi kad bi sve to i uzivo pricao, tj. po naski, se izrazgovarao o svemu tome. Nisam imao nameru da prozivam, vredjam samo nekad ljude cisto ono odjebes tipa, nemate vi pojma. I ko su ti anonymus-i? Uglavnom se niko nekrije nesto posebno.

 

Opusti se covece,dobices cir neki,sjebace te za ceo zivot.

 

Ovaj forum nema poentu,tesko je smece i njegov jedini cilj su sprdnja i provokacija.Pa ti sada razmisli o ovoj recenici.Jedino jos da ti nacrtam.

Edited by lemmy sixx
  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto se ja bavim umetnickim delom mog posla jedino ja tebi da crtam, a cir necu dobiti jer nema smirenijeg coveka od mene, mada se ponekad i ja iznerviram. Dobices plus od mene jer si totalno u pravu da forum nema smisla i da je sprdnja.Ja godinama citam a tek sad sam se uclanio i to iz dosade. Inace nisu bas svi anonimni da se kriju. Ja prvi nisam i stojim uvek iza mojih reci.

No Heart Feelings!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...