Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja ne pljujem Slayerovu muziku (mada se ima i tu štošta zamjeriti) već ponašanje Kerry Kinga. Iako ga je Mustaine pozvao na mir, on i dalje sere o njemu i pljuje ga po javnosti. To što je Mustaine pronašao Isusa je njegova stvar i ne treba mi toliko zamjerati (iako se ja lično ne slažem sa njegovim stavom). King sere po Metallici i Megadethu zato što ta dva benda smatra konkurencijom i to je neki njegov debilni način da dokaže da je njegov bend bolji.

Isto vazi i za Kinga, ako se sa 40 lozi na satanizam njegova je stvar, zato nemoj pisati gluposti, a sto se tice konkurencije, ta dva benda su bila Slejeru konkurencija do pocetka '90., ali to nema veze, ja ih sva tri obozavam samo kazem cinjenicno stanje. Tako da, ako nemas sta lepo reci ili pametno zameriti o Slejeru, brajko nije ovo tema za tebe, opusti se u svakom slucaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je isto kao kad klaun ima svoj nastup u cirkusu , A to ne mora da znači da je i klaun i posle nastupa biggrin.gif

 

Keri i ostali su sasvim obični ljudi i ne bi im stalo do toga da promene imidz što su i počeli pre 20 godina, Tekstovi , ponašanje i izgled na bini je njihov biznis .A ako ima 40 godina to mora da znači da bi trebao da promeni muziku na Country?

Nemaju oni blage veze sa nikakvim sataniznom .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste da se lozim na Thrash metal, mislim da je on i najbolji pravac, ali Slayer ne volim... Samo po koju pesmu...

 

Nekako previse forsiraju taj njihov satanizam... Pesme vrte na isti fazon... A tek onaj deo sa Divine Intervention... Fuj!...

 

Stvari koje postujem od njih su "Show no Mercy", "Haunting the Chapells", Hell Awaits" i naravno "Raining Blood"...

 

i po koja pesma sa Season-a... Toliko od meni...

Edited by <Ph@NtoMinTHeMirRoR>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste da se lozim na Thrash metal, mislim da je on i najbolji pravac, ali Slayer ne volim... Samo po koju pesmu...

 

Nekako previse forsiraju taj njihov satanizam...

kao sto je kaz'o kirk hammett na dvdju slayera uporedjujuci fanove , kao fanovi slejera su agresivniji, buchniji, pijaniji ...and more slaytanic!!! icon_rockdevil.gif so...idi slusaj metaliku evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao sto je kaz'o kirk hammett na dvdju slayera uporedjujuci fanove , kao fanovi slejera su agresivniji, buchniji, pijaniji ...and more slaytanic!!! icon_rockdevil.gif so...idi slusaj metaliku evotigana.gif

a i ko sto je reko onaj narkic: if you don't listen to slayer, you need to just fuckin' die icon_da.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pitam sta ima jos na "War At The Warfield" dvd-u,posto imam samo koncert."Still Reigning" imam ceo.

znaci standardno, ima song selection, sekcija fans rule , u kojoj se pored kirka pojavljuje scott ian iz anthraxa, dvd sadrzi jos i bloodline video i foto galeriju , znaci savrseno je!!! icon_rockdevil.gif jebeno sam uzivala gledajuci fans rule!!! ja bih se komotno uklopila u takvu rulju icon_wink.gif , kako su divlji i agresivni aaaaaaaaa slayer ima najbolje fanove icon_redface.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...