Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Dođavola šta sam ja napisao? Raining blood?

 

O Fuck...

 

Mislio sam na "Reign in Blood"...

 

Uvek se pogubim pošto sam taj album uvek slušao još na kaseti, na kojoj je bio odštampan naziv Raining Blood...

 

Tako da se uvek pogubim...

 

Sve u svemu, znate na šta sam mislio...

 

Ovi albumi su mi nekako bljak...

Recimo "Divine" mi je loš, dobra mi je samo pesma "Serenity in Murder"

 

Na "Abyss" mi je dobra "War Ensamble", "Dead Skin Mask" i "Season In Abyss" samo onaj intro od 2 minuta...

Ostatak pesme mogu da slušam samo po raspoloženju i vremenu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro,to je vec stvar ukusa.Ali ako ti se nesto ne svidja,nemozes reci za to da je sranje.

Po meni,"Seasons" je tri puta bolji album od "Reign In Blood".Mozda cete misliti da sam lud,ali meni je "Reign In Blood" najmanje dobar Slayer album.

no.gifpivopije.gif

 

 

ali kad je Slayer opicio War Enseble na Exitu... icon_rockdevil.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

odgovor na pitanje o draining blood.

 

naravno da postoji dobar snimak, njega i vijam.

 

Ko je gledao "shit you haven`t seen" DVD, video je nekoliko stvari sa tog koncerta u mnogo boljem zapisu od ovog divx-a iscepkanog u klipove kojeg ja imam.

 

btw, koncert u ritzu je bio prvi na reign in blood turneji.

Edited by metalbeer deluxe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сад кад то помену, дође човеку мало да се запита и да се забрине кад са таквог албума не одсвирају ниједну песму. Ах, добри стари бутлези из 1984. icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сад кад то помену, дође човеку мало да се запита и да се забрине кад са таквог албума не одсвирају ниједну песму. Ах, добри стари бутлези из 1984. icon_mrgreen.gif

Nema potrebe za brigom, jednostavno, previse dobar bend da bi za 90 minuta odsvirali sve hitove, a kamo li ostalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda bih trebao da preslušam ostale albume Slayera...

Na prvo slušanje mi se nisu svideli... ali jbg... možda bih trebao malo više puta da ih poslušam...

 

Lemmy slažem se sa tobom, ne volim da pljujem bendove, i to ni jednom nisam uradio na ovom forumu (osim na Rammsteinu icon_twisted.gif)... Svako ima svoj ukus i ja poštujem to... (bilo bi poprilično jadno kad bi svi imali isto mišljenje)...

 

... Slayer manje volim iako mi je thrash omiljeni pravac...

Više mi se sviđa Destruction (koji mi je jedan od najbendova), Kreator, Sodom i ta kompanija...

 

Hajde dajte mi neke preporuke sa ovih ostalih albuma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda bih trebao da preslušam ostale albume Slayera...

Na prvo slušanje mi se nisu svideli... ali jbg... možda bih trebao malo više puta da ih poslušam...

 

Lemmy slažem se sa tobom, ne volim da pljujem bendove, i to ni jednom nisam uradio na ovom forumu (osim na Rammsteinu icon_twisted.gif)... Svako ima svoj ukus i ja poštujem to... (bilo bi poprilično jadno kad bi svi imali isto mišljenje)...

 

... Slayer manje volim iako mi je thrash omiljeni pravac...

Više mi se sviđa Destruction (koji mi je jedan od najbendova), Kreator, Sodom i ta kompanija...

 

Hajde dajte mi neke preporuke sa ovih ostalih albuma...

Pa jednostavno receno,"Seasons In The Abyss"...od pocetka do kraja.Savrsenstvo. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...