Jump to content

Mesto za bubnjare


seba.drum

Recommended Posts

Odakle?

 

Ekvivalenti za sabian b8 su ti npr. Zildjian ZXT... mada bi ja preporucio b8 iako vise preferiram zildjian generalno...

Nije ekvivalent Zildjian ZXT, nego Zildjian ZBT. ZXT je malo bolja od ZBT Plus i ujedno je nova verzija Zildjianovih cinela tog ranga, jer se ZBT Plus vise ne proizvodi, ali opet spada u B klasu cinela sa legurom odnosa 92:8. Za te jeftinije serije, moje dobro iskustvo je sa Sabian B8Pro i to Medium debljina, a posebno Hi Hat. ZBT Plus iako Zildjian kome preferiram, mi se nije toliko svideo iako je u istom rangu. Inace, do yaya cinele iz A klase bilo kog svetski renomiranog proizvodjaca Zildjian, Sabian, PAISTE, mogu da se nabave za male pare ako redovno pratite npr Halo oglase...

www.halooglasi.co.yu

 

@punx not dead

Pa, lepo okrenes radnju i pitas ih koji prevoz ide u blizini njihove radnje i vidis sta tebi odgovara sa eN Bi DZi-ja.... telefone sam ti vec dao, kao i link za sajt.

icon_smile.gif

 

 

pozz people

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dave Grohl:Zar nisi rekao da neces da komentarises?

LOL..... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

E da stvarno si mi dao sve to..... icon_redface.gif

"eN Bi DZi"-brate al' sam ja neupucena u fensi izraze....

 

 

p.s.Upravo sam shvatila da sam ja najgori spamer na ovoj temi.

Izvinjavam se icon_mrgreen.gifpivopije.gif

 

Edit: Kakvo je to sumanuto radno vreme Ritam Centra od 10 do 18 h?

Edited by punk's not dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa Novog Beograda

Sednes lepo u trandzu koja ide na slaviju sa novog beograda, izadjes na slaviji, podjes pravo i skenes u ulicu kod meka i ides samo pravo. Dalje bi trebalo da se snadjes sama posto nikad nisam bio tamo ali je tu negdi to ti je najblize sto se prevoza tice!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,treba mi pomoc od bubnjara!Da li neko ima matrice za sledece pesme:

Ili moze da ih napravi icon_mrtav.gif

 

Darkthrone - Transilvanian Hunger

Mayhem - Deathcrush

Behemoth - Chant For Eschaton 2000

Immortal - Blashyrk (Mighty Raven Dark)

i

Satyricon - Mother North

 

Ja i moj bend treba po prvi put da nastupimo uzivo u Rumskom Domu omladine,

trebaju nam matrice,svi bendovi koji ce nastupiti bice bez bubnjara pivopije.gif

 

Ko ima matrice neka mi posalje na [email protected]

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,treba mi pomoc od bubnjara!Da li neko ima matrice za sledece pesme:

Ili moze da ih napravi icon_mrtav.gif

 

Darkthrone - Transilvanian Hunger

Mayhem - Deathcrush

Behemoth - Chant For Eschaton 2000

Immortal - Blashyrk (Mighty Raven Dark)

i

Satyricon - Mother North

 

Ja i moj bend treba po prvi put da nastupimo uzivo u Rumskom Domu omladine,

trebaju nam matrice,svi bendovi koji ce nastupiti bice bez bubnjara pivopije.gif

 

Ko ima matrice neka mi posalje na [email protected]

 

Hvala

Prvo, nemam pojma ni za te pesme ni za bendove. Meni nepoznata materija.

 

Drugo, pogledaj na netu, sigurno je neko vec skidao i postavljao, a mislim, ako tvoj bubnjar nije u stanju da skine sta svira bubanj u orignal pesmama, kako li ce biti u stanju to da odsvira?!?!? To me zivo interesuje....

 

Ne kapiram zasto lepo ne pocnete s necim jednostavnijim sto su svi u stanju da skinu i odsviraju, obratite paznju na sve sitnice, pauze, dinamiku, prelaze, solaze, pa onda malo komplikovaniji bendovi i ritmovi da twin pedalama, ludim solazama i brzim ritmovima...

 

 

Kakva je to svirka bez bubnjara?!?!? It sucks...

 

Svirao sam u Rumi, velika neka prostorija u centru grada, pokrivena kao sator i betonirana sa strana - ulaz iz dvorista, u nekoliko nivoa sa sankom, valjda je otkupio Dom omladine od skoro... nemam pojma...

 

 

 

 

Where do you expect us to go when the bombs fall?!?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, i ja lupam gluposti...

 

preskocio sam da procitam rec MATRICA i prevedem je sebi... icon_smile.gif

 

Prosuh se ko kiselo mleko - ok, sorry....

 

Jedino sto mogu da kazem, jeste da pogledate na netu da li je neko notno ili po TABs zapisao te bubnjeve, pa da to otkucate na nekom od programa i sastavite sve...

 

ok, pozz

 

Sledeci put cu malo pazljivije da citam....

icon_smile.gif

 

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslao sam mail skymusicu sa par pitanja i jos uvek cekam na reply....a to je bilo pre nekih nedelju dana icon_smile.gif .. Bas su profi..

Cinelu cekas izmedju 6 i 12 meseci i onda kad stigne isporuka treba da se molis Bogu da je stigla bas ona koju si narucio - serija, velicina, debljina...

 

Uzzas, profi do bola....

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow, metal forum... do yaya, a kako onda objasnjavas postojanje tema kao sto su politika, religija, magija, ostala ne metal muzika, kultura, umetnost, mediji, snaga reci, ispiti, kuda na letovanje, vremenska prognoza...

 

Iskreno, bas me zabole za te bendova. Sem toga, ovo je forum za bubnjeve uopste sa svakog aspekta, a ne za bubnjare metal bendova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej vas dvoje, ovo je metal forum icon_mad.gif, ako niste culi za te bendove onda budite srecni sto vas trpimo ovde violent.gif

Iskreno.........ne verujem ni da si ti cuo za polovinu bendova koje ja slusam.

 

Ali stvarno,ovo je bubnjarski forum....

 

I smatram da treba postovati svakog bubnjara........pa i onog ko svira za Britney Spears. 233.gif

 

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh...ako su vec samo bubnjari tu, hteo bih da ponudim 2 odlicna benda icon_smile.gif

ja ih napustam iz jednostavnog razloga: - nemam vremena. Bendovi su sledeci :

- thrash metal bend - ala Megadeth

- black metal bend - ala Emperor

oba benda su autorka, sa par obradama...

ako neko hoce, nek se javi

uzdravlje icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...