Jump to content

Mesto za bubnjare


seba.drum

Recommended Posts

I, za kraj da se ne zaboravi, "free shipping" u svakom slucaju vazi samo za Severnu Ameriku.

 

inace Fiery, slike onih rucnih radova si nasao na paiste-only forumu, jel da?

Na Derek Roddy forumu, nemaju nikakve veze sa Paiste-om koliko znam, a i do sad nisam znao da taj forum postoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sto ocajavate i tripujete se na taj vid kupovine!??!

 

Postoji gomila likova po raznim gradovima u Srbiji i u BGu koji donose opremu iz raznih mesta u Evropi, npr iz Nemacke, Madjarske, Austrije... Meni je tako stigla Iron Cobra iz Beca, naravno i taj lik ti uzme proviziju. Prvo sam je narucio u SKY MUSICU za 200 EUR i to bez kutije i cekao pola godine da bi mi rekli tek tad da ne mogu da je donesu, a ovaj lik mi je za iste pare doneo sa kutijom za nekih 15 dana i doneo mi u BG na Slaviju. Znaci postoje ljudi koji imaju razradjen sistem nabavke, ti posaljes 50 EUR kao garanciju da si ozbiljan, narucis sta ti treba, on proveri tamo u inostranstvu da li ima i kad ce biti i to je to, stize veoma brzo. Tako mi je ortak npr doneo Zildjian Z Custom Power Ride 22" iz Budimpeste... cekao sam 3 dana, a u SKYu bi cekao 8 meseci. Na svu srecu, vise ne rade sa bubnjevima, tako da nema vise nicega tamo i zajebancije s njima...

 

Jedino je zajebancija sto npr kupujes na slepo cinelu ili nesto drugo, nadajuci se da su karakteristike u katalogu tacne i tacno protumacene. Ali i u SKY-u kad sam narucivao, opet je stizala macka u dzaku, jer ja nju probam tek kad stigne u radnju, a tad moram i da je kupim i tresnem kesh...

 

i tako...

 

pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sto ocajavate i tripujete se na taj vid kupovine!??!

 

Postoji gomila likova po raznim gradovima u Srbiji i u BGu koji donose opremu iz raznih mesta u Evropi, npr iz Nemacke, Madjarske, Austrije... Meni je tako stigla Iron Cobra iz Beca, naravno i taj lik ti uzme proviziju. Prvo sam je narucio u SKY MUSICU za 200 EUR i to bez kutije i cekao pola godine da bi mi rekli tek tad da ne mogu da je donesu, a ovaj lik mi je za iste pare doneo sa kutijom za nekih 15 dana i doneo mi u BG na Slaviju. Znaci postoje ljudi koji imaju razradjen sistem nabavke, ti posaljes 50 EUR kao garanciju da si ozbiljan, narucis sta ti treba, on proveri tamo u inostranstvu da li ima i kad ce biti i to je to, stize veoma brzo. Tako mi je ortak npr doneo Zildjian Z Custom Power Ride 22" iz Budimpeste... cekao sam 3 dana, a u SKYu bi cekao 8 meseci. Na svu srecu, vise ne rade sa bubnjevima, tako da nema vise nicega tamo i zajebancije s njima...

 

Jedino je zajebancija sto npr kupujes na slepo cinelu ili nesto drugo, nadajuci se da su karakteristike u katalogu tacne i tacno protumacene. Ali i u SKY-u kad sam narucivao, opet je stizala macka u dzaku, jer ja nju probam tek kad stigne u radnju, a tad moram i da je kupim i tresnem kesh...

 

i tako...

 

pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Finaly. Danas sam pazario bubanj - Premiera. E sad,trebalo bi da je XPK Birch..ali sistem za kacenje tomova nije kao na onom XPK koji sam ja ranije vise puta koristio..i na bas bubnju stoji Premier Signia Maple natpis.

Bubanj je strasan..cim budem mogao postovacu slike.

Dimenzije su: tt 10x9,12x11,14x13,bd 22x18,snare 14x5. Ovaj poslednji tom ima onaj poseban tom holder,ali nazalost..dobio sam samo hi hat i snare standove (koji su strasno heavy i masnivni)...pa nemam nikakvog masnog li stalka da ga na nj. metnem. Dobos je Tama Royal Star.

Bas pedala je Rogers..neka vintage..nezadovoljavajuca..ali imam i Sonor p433 pa cu nju koristiti. E sad..ko ce jos skupiti kesa za cinele laugh.gif ..

Bubanj me je izasao oko 550-600e. Prakticno je nov. Boja - trula visnja. Cak sam dobio i kofere za sve elemente.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uglavnom,da. Jedina stvar za koju skontah da se isplati uzeti jeste Wuhan 18' China,koja bi izasla sa svim dazbinama i sl. oko 60-tak evra. Jos je ni nema kod nas. E da...zaboravih..jos se placa provizija E-ducanu od 20 %  laugh.gif  mhihi.gif .

Hvala svima na savetima.Na sve to imam da kazem samo jedno:JEBEM TI DRZAVU!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hey all!

 

Moja kupovina Zildjian Artist Series palica i padova u inostranstvu,zavrsila se natpisom na vratima prodavnica:"Closed for holidays,July 25 untill August 25" no.gif

 

I tako.........vracam se ja u Mitros,Sky,Ritam Centar i ostale domace muzicke radnje.... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Pa fale svi postovi koji su napravljeni u proteklih nekoliko dana.

Jebga

Sta da se radi pivopije.gif

Inace raspitao sam se za PST 5 18" chinu - 6500 din pivopije.gif

tako da ovih dana odoh da je pazarim icon_mrgreen.gif

user posted image

Dobra je prava lepotica icon_mrgreen.gif

Nego bre ljudi meni se ne daje jos 5000 za stalak. Zna li bre neko gde iam da se kupi neki stalak po pristupacnijoj ceni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izivini, ali gde si nasao osamnaesticu za 6500? u Mitrosu je toliko kostala sesnaestica.

I sta onda da kupimo Drobikus i ja? icon_wink.gif

U Cacku sam video neke stalke za 2000 pa nadalje, valjda nesto slicno ima i u Beogradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha pa ne znam jebo ga bog ja sam ih pitao oni meni rekose 6500 za 18"pogledao sam i na netu i cena se krece oko 80 evra. Sutra ionako idem do Mitrosa da vidim kakva je situacija icon_mrgreen.gif

E da u cemu nosite cinele mislim? Imate li ono odgovarajucu torbu posto mi se ne daju pare za nju icon_smile.gif Mislio sam uzmem jedan debeo sundjer da ga rasecem na pola i ubacim unutra icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma odustao sam od ove ideje sa cinelom na duze vreme icon_mrgreen.gif

sad se vrnuh iz mitrosa. Jeste Fiery upravu si 16" je. Ok je zvuk al 18" je ipak 18" a on kao sto mi rece niakd nije ni dobijao 18". Za cinelu imam para al bre kad sam dosao do stalaka...ma idi bre...7000 stalak no.gif Ima mislim neki staggov soc stalak za 3000 al brate kad bi udario po cineli taj stalak bi odma pao kolko je stabilan icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha pa ne znam jebo ga bog ja sam ih pitao oni meni rekose 6500 za 18"pogledao sam i na netu i cena se krece oko 80 evra. Sutra ionako idem do Mitrosa da vidim kakva je situacija icon_mrgreen.gif

E da u cemu nosite cinele mislim? Imate li ono odgovarajucu torbu posto mi se ne daju pare za nju icon_smile.gif Mislio sam uzmem jedan debeo sundjer da ga rasecem na pola i ubacim unutra icon_mrgreen.gif

Ja za sad ovu jednu jos nosim u dve kese (duplirano) u kojoj sam i kupio, ali planiram da kupim i torbu kad dodje jos koja cinela. Dve hiljade nije tako puno s obzirom na to da ipak stiti mnogo skuplje cinele i da ne moram da kupujem petnaest komada. Jedino me nervira sto mogu da se kupe samo 20"+ torbe, al' jebga, mrzi me da sijem.

 

Za stalke, ne znam, probas pa vidis. Svakakvi su stalci po studijima pa izdrzavaju, jebeno sam srecan kad vidim nov Stagg icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma odustao sam od ove ideje sa cinelom na duze vreme icon_mrgreen.gif

sad se vrnuh iz mitrosa. Jeste Fiery upravu si 16" je. Ok je zvuk al 18" je ipak 18" a on kao sto mi rece niakd nije ni dobijao 18". Za cinelu imam para al bre kad sam dosao do stalaka...ma idi bre...7000 stalak no.gif Ima mislim neki staggov soc stalak za 3000 al brate kad bi udario po cineli taj stalak bi odma pao kolko je stabilan icon_mrgreen.gif

Pa, nadji neki polovan stalak. Imas sta hoces na halo oglasima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema tu u ns, a u bg-u nemogu da idem u mitro's jer nemam vremena...jel ima neko tacnije informacije?

U Mitrosu u NS-u trazi Saleta i njega pitaj. Moze ti nabaviti po narudzbini, ako trenutno nema, a ako nece reci mu da sam mu ja rekao da se nosi u kurac.

 

Upravo naleteh na ovaj sajt www.drumnetics.com

Edited by Grof Drobikus

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako nece reci mu da sam mu ja rekao da se nosi u kurac.

 

Gotivite se?

 

Izgleda da znam tvoju sestru,idemo zajedno u skolu.

 

Ja sam nesto pri parama,pa sam razmisljala da uzmem duplu.

 

 

Mislila sam Pearl P-122TWL.

Najeftinija Iron Cobra je $349. icon_sad.gif

 

Sugestije,predlozi?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gotivite se?

 

Izgleda da znam tvoju sestru,idemo zajedno u skolu.

 

Ja sam nesto pri parama,pa sam razmisljala da uzmem duplu.

 

 

Mislila sam Pearl P-122TWL.

Najeftinija Iron Cobra je  $349.  icon_sad.gif

 

Sugestije,predlozi?

Sale i ja smo jako dobri, samo ga nekad treba postaviti na svoje mesto.

 

Inace, moja sestra je zavrsila skolu.

 

Ja bih ti preporucio za pocetak nesto losije (citaj pocetnicko). Problem kod dobrih pedala je sto imaju puno podesavanja kojim pocetnici nisu vicni, pa se desava da je ili pogresno podese, odnosno podese je onako kako im ne odgovara, a misle da im odgovara ili je podese kako im odgovara, ali je problem u njima, pa misle da im pedala ne odgovara i tako... Malo sam zakukuljio, ali znas sta hocu da kazem.

 

Zasto P122twl? Jesi levoruka?

 

 

P. S. evo vam jos jedan link www.metalmedia.tk

Edited by Grof Drobikus

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...