Jump to content

Watain


Grobodan

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ides na ovo?Lucky bastard. icon_rockdevil.gif

 

Ej,pitao sam i njega da mi proda i nece,tako da cisto sumnjam da ce tebi.

 

Znaci,ne mogu a da se ne divim ponovo skladnosti bukleta sa muzikom...Ovako nesto nikad ne videh!Ilustracija za svaku pesmu,sivo crni buklet na 20 strana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Swedish black metallers WATAIN have inked a deal with Season of Mist to issue their third full-length album in Europe. The tentative release date is set for March 2007. A European tour will follow.

 

The recording of the album will take place at the infamous Necromorbus Studio (FUNERAL MIST, MALIGN, OFERMOD, etc).

 

According to a press release, "Those who experienced WATAIN on stage can witness of a blood-soaked, rusty metallic machinery embodying every aspect of the traditional Satanic black metal cult, re-living and taking further the sinister legacy of VENOM, HELLHAMMER and MAYHEM. But believe us when we say 'you have seen nothing yet!'"

 

Argh!Dovedite ih u Beograd!!!!!!!!!!!Da obozavamo S A T A N U !!!!

 

Bez zezanja...kad bi dosli,cudo bi bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko im jebe mater!

Watain je najbolji Black metal bedn danasnjice,uz Deathspell Omega,Secrets of the Moon i jos par elitnih,ko to ne razume,neka kuka nad smrcu norveske scene i dalje.

 

AntaeuS! :no:

 

 

Jedva cekam ovaj novi, mada RDC ce za mene ostati zakletva. Ja sam cocaine addict o Life Dethroned. Mislim da bih pala u potpunu ekstazu ako bih je slusala uzivo. Uz Funeral Mist, APSOLUTNO najbolji bend Svedske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

So come to me all you philosphers

I have a use for all your words

And as for you poets and bards

Syncophants to every scar

And as for you lovers of light

You are prisoners on all sides

And as for you humanists

I give the gift of pestilence

 

This is tyranny

 

 

Svaka cast za avatar (;

 

 

Usput, da ne vodim monolog na Anta temi, samo da vas obavijestim kako mi je gospodin Harve licno rekao da moj omiljeni bend nece vise nastupati uzivo. +ZVN (bubnjar) je napustio bend. A tu ima jos mnogo licnih stvari koje su sveukuno utjecale na ovu odluku. :'(

 

 

(jebe mi se sto je offtopic)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cisto sumnjam. HArve rece kako ne zeli da trazi drugog bubnjara, a i BL oslikava bas potpunog 'njega'. Kao savrsen album za kraj. Ipak, pitat cu ga jos jednom da potvrdim. Rekao je i kako on nikada nije ni volio live nastupe, te jos mnogo stvari vezanih za bend koje nikada nisam ni pomislila. Everything is not as it seems to be. U svakom slucaju, meni je Harve/MkM uvijek bio AntaeuS. I zaista jeste. Jos u BL pjesmi dijelovi covera Diamande Galas koji su naprosto savrseni. I rekao je kako se kroz sva njihova djela prozima ona, mozda na prvo slusanje neocigledna, 'Galas' linija koja ih jos vise izdize (u mojim ocima).

 

Ako se sjecas da je i spominjao Diamandu u 'onom' intervjuu (gdje prica o dijabetisu itd).

Edited by ~Abigail~

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh,nisam znao to za Diamandu,jbt.Eto izgovora za jos jedno slusanje Antaeusa :da: Respect,naravno.

 

I ko bi rekao,meni su se oni bas cinili kao jak bend,nikad ne bih pomislio da ce tako da se zavrsi...Ako nista,idu u istoriju bez i jednog slabog izdanja(bas sam nabavio brdo nekih EPjeva,demo,splitove...sve valja!)

 

Nista,sranje...smorih se.

Mogli smo ovo i na njihovoj temi,ali nema veze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sempl ove pesme mi zvuci obecavajuce, ali me opet strah bubnjara. Pravi ista ona sranja kao i na Casus Luciferi pri sviranju brzih delova, mada je, ruku na srce, izmedju Rabid Death's Curse i Casus Luciferi prilicno napredovao. Ali opet mi ostavlja utisak da je prosao pored neki bitnih, osnovnih stvari kada je umetnost sviranja bubnja u pitanju.

 

Inace WATAIN sam gledao 2004. uzivo u Budimpesti kada su svirali sa DISSECTION-om. Pre te svirke ih nisam cuo, jer me nisu bili nizanimali, ali posle onakvog zla koje su isporucili to vece, ostao sam nem. Zaista bend koji treba doziveti uzivo. Reci su nedovoljne. Ostaje zal sto tada na koncertu nisam kupio Rabid Death's Curse prvo izdanje na originalu. Ko jebe budalu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...