Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

@Shamandalie:Ne prećerujes ti malo...ti ne prestajes da pricas o njemu.

 

 

Ah, narode, pa vi ste navikli da budem ozbiljna i ozbiljno me zato shvatate i onda kada pokusavam da budem neozbiljna. Marco je super, ali sta ce on meni kad ga nema kada treba oprati sudove...I kad mi je hladno zimi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, narode, pa vi ste navikli da budem ozbiljna i ozbiljno me zato shvatate i onda kada pokusavam da budem neozbiljna. Marco je super, ali sta ce on meni kad ga nema kada treba oprati sudove...I kad mi je hladno zimi.

Posalji mu svoje fotke,mozda ti ne odoli pa dodje. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok, kazem, jer bi ja bila zapostavljena dok oni pricaju o zvuku i instrumentima, hvala lepo! Bolje je gledati ga izdaleka!

Ne smem vise na ovu temu, mozda citaju moji ucenici, pa onda ce svasta da pomisle.

Edited by Shamandalie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne uklapaju mu se plave oči u gorštačku figuru.

Znaci svi Skandinavci su neskladni? :uhoh:

Zna li ko da li postoji neki snimak(dokumentarac)-kako se pravio Dark Passion Play?Zivo me zanima kako su sve to snimali.

:bend:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Nemaju svi Skandinavci gorštačku figuru, niti plave oči. Pola stanovnika tih zemalja je doseljeno iz drugih krajeva Evrope i sveta.

2. Marco nije Skandinavac, već Finac.

 

1.To su im genetske dispozicije:depigmentisana koza,kosa i oci i 'gorstacki' stas.Znaci,govorimo o rodjenim Skandinavcima,a ne ko se doselio i ko nije porijeklom s tih prostora.

2.A da znam,coce,da je Marco Finac ne Skandinavac! :) Ali izgleda kao takav zbog gore pomenutih karakteristika.

Uostalom,mislim da svi ljudi sa sjevera imaju otprilike takve odlike.I Rusi i Kanadjani i ostali.Sve je to do klime.

 

Nego,nije ta tema,pa da ne spamujemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Nemaju svi Skandinavci gorštačku figuru, niti plave oči. Pola stanovnika tih zemalja je doseljeno iz drugih krajeva Evrope i sveta.

2. Marco nije Skandinavac, već Finac.

 

 

1. Nemoj uzimati za primer Roy-a Khana, jer on je vise nego netipican. Vise sam nego ubedjena da mu je deda bio neki bogati Arapin ili turski vojskovodja koji je nekim cudom zavrsio u Norveskoj. Inace, pravi Normani jesu plavi i visoki. Zivi dokaz za to su neka izolovana sela na Siciliji, gde i dan danas zive potomci Normana, koji se razlikuju od svih ostalih po svetloj puti i visini.

 

2. Finci su pripadnici ugrofinske grupe naroda (http://en.wikipedia.org/wiki/Finno-Ugric_languages)....Evo malo linka za one sto se bave lingvistikom, ako ima takvih.

 

 

 

 

 

 

1.To su im genetske dispozicije:depigmentisana koza,kosa i oci i 'gorstacki' stas.Znaci,govorimo o rodjenim Skandinavcima,a ne ko se doselio i ko nije porijeklom s tih prostora.

2.A da znam,coce,da je Marco Finac ne Skandinavac! :) Ali izgleda kao takav zbog gore pomenutih karakteristika.

Uostalom,mislim da svi ljudi sa sjevera imaju otprilike takve odlike.I Rusi i Kanadjani i ostali.Sve je to do klime.

 

Nego,nije ta tema,pa da ne spamujemo.

 

Nije to spam, vec je kulturno-istorijska diskusija.

Da nam je on ziv i zdrav, evo jedne fotkice:

 

marco_ds.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Nemoj uzimati za primer Roy-a Khana, jer on je vise nego netipican. Vise sam nego ubedjena da mu je deda bio neki bogati Arapin ili turski vojskovodja koji je nekim cudom zavrsio u Norveskoj.

 

X, ali x puta sam stvarno kontao istu pricu, taj covek je 100% Norvezanin koliko sam i ja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...