Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

Sick,Sick nema sta !

 

Ja sam jednom procitao negde da je tuomasu pozlilo u avionu,i da je doktor zakljucio da je to od prevelike doze droge,a ustvario se otrovao od pice u nekom americkom restoranu.Kazu Tarja popizdela na doktora zato sto zna da Toma to nikad nebi uradio.Pametan je Toma covek bre !

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmm...jako mi je los snimak,samo se jukka cuje.Neverujem da je svirao, prati matricu pravih violina na sintu sa stringsima.Nema sanse da imitira prave violine,nema sanse.Samo prati....samo prati....

 

@Baki:ma covece zna on sve te deonice napamet samo nece covek to da svira,jednostavno.Trebalo to da ga neko pita na nekom intervjuu,zasto nesvira.Ako neko ima slican intervju sa istim pitanjem nek postuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se ti varas!!!Kazes,samo bubnjar i snimak???Jest,ako nadjes bubnjara koji uspijava da na koncertu svira uz metronom.A ,oni i nisu bas cesta pojava...A,ako moze da radi tako,Nightwish i treba ,jer ne smijem ni da zamislim kakvo bi sranje ispalo kada bi pokusali da iznesu zadnji album sa dvije ruke na klavijaturama... icon_da.gif

Može li neko da mi prevede ovu misao, ne razumem šta je ovime bilo rečeno icon_smile.gif

 

Kapiram samo ovo poslednje da misliš da poslednji album ne bi trebalo pokrivati kompletno live klavdžama. Potpuno si upravu, poslednji album je takav da mora imati dosta matrice, ali i to je ok, ima pravog simfonijskog orkestra i to vredi snimiti. Naravno pošto sam ja komentarisao koncert iz doba oceanborna tvoj komentar nema smisla.

 

Ali uvod iz come cover me može moja baba da odsvira bilo koja dva glasa, a Toumas čeka da odsvira stringove (taj čovek baš voli svoje stringove icon_smile.gif ). Dok sve muzički sadržajnije i složenije, ona zvona i frulice idu iz matrice. Tako je na još mnogo mesta, ali ispade da ja sad pljujem Nightwish, al ja u stvari volim Nightwish icon_mrgreen.gif

Ali ja tvrdim da taj čovek može da svira sve ono ili skoro sve uživo, nego je lenština

Edited by SoulForged

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinstrel, Toma se zove tUomas, ne tHomas.

No, i meni smeta to foliranje na koncertima, ali jebiga, valjda ce chovek nauchiti da odsvira sve deonice jednog dana.

No, dok god Tarja ne peva na plejbek, meni je sve opushteno! icon_redface.gif

 

 

E da, ako ste kojim sluchajem nachuli da je Tarja nedavno izbodena do smrti u americhkom kazinu, to je notorna laz i uzasna shala 1 idiota sa zvanichnog foruma!

Ma znas kako me briga kako se zove... do ove rasprave nisam ni znao da je on Tho... pardon TUomas. icon_da.gif Ma on je ljakse! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ne Svi vi koji nemate original FWTE neznate o cemu pricam. Pored koncerta u Tampere-u imas nekoliko klipova sa raznih koncerata, pa zato pitam za tog Kinslayer-a icon_smile.gif

ja imam original DVD icon_biggrin.gif

 

ako peva publika ole,ole,oleeee NW..

onda je to sa dvda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...