Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

icon_smile.gif

 

Baš sam nešto komentarisao posle odgledanog koncerta (onog starijeg, po kom je snimljen over the hils live) kako Toumas jako malo svira uživo, a jako mnogo ide preko matrice (u nekim pesmama) , pa ga je jedna drugarica branila sa:

Al baš ima lepe oči !!!

 

icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se ne smijem ni svojim idolima iz sedme godine..

 

i danas volim madonnu i cher. volim i bryan adamsa.. bon jovija..mustaine mi je idol od prije skoro 10 godina..

 

volim i nightwish, ne sjecem bas vene ali cijenim.

 

ne vjerujem da cu im se ikad smijati. uspjeh u svakom slucaju treba da se cijeni.

 

 

poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi pa vec smo rekli da cika Toma nije tehnicar.Ovako,on je sve to smislio,i ne zeli da pokaze publici zestinu svog sviranja,nego lepotu muzike.Imaju ljudi para za matricu i sto da se muci.Ne zeli da svojom greskom na pocetku come cover me zajebe kvalitet cele pjesmice.

 

@Sinstrel:Mozda si upravu,ali evo ja sad tvrdim da mu se ne bih smejao nikad,sad neznam na sta si ti mislio,ali ja kod njega gledam njegove motive za inspiraciju kod pravljenja pesme i pisanja tekstova.A sad dali je on brzi ili sporiji od Janneta (COB),to me bas briga.Lepo rece Lordring nema tu trkanja.aj poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako lepo od njega što ne želi da nam pokvari užitak, ali ne možeš da porekneš da nema iste hemije između publike i benda ako im on zaista ne svira. Uostalom oni sebi ne mogu da priušte luksuz da imalo improvizuju ako se tako osete .. kao da su mi cd pustili, šta ih onda gledam icon_mrgreen.gif

 

Ovo se ne odnosi samo na NW, ovo koriste mnogi bendovi i to u mnogo većoj meri, naročito bendovi koji ni nemaju klavijature, al zato u produkciji ne čuješ gitare od njih ... šveđani to često rade ..

 

 

Inače, niko osporava njegove sposobnosti komponovanja, ni pisanja.

 

 

inače za matricu ne trebaju ne znam kakve pare, samo snimak i bubnjaru sluške za sinhronizaciju ritma i udri icon_mrgreen.gif

 

 

živeli

Share this post


Link to post
Share on other sites

@blondie

Nije sustina u tome. Citaj dalje... biggrin.gif

 

@Ilija_CarrionBand

Poenta je sto se svi prvo naloze na Tomu i vrlo svesno zaborave na druge klavijaturiste. Vremenom kako im se menje muzicki ukus i kako sazrevaju spoznaju da postoje i drugi stilovi sviranja klavijature a ne samo "Ala Thomas". Znam par njih koji su prosli kroz tu pricu pa na kontu toga i govorim. Thomas je korektan klavijaturista ali meni licno je krajnje ne zanimljiv (da bio je pre 5 godina sada nije).

 

@SoulForged

Vazi isto sto i za Iliju.

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako lepo od njega što ne želi da nam pokvari užitak, ali ne možeš da porekneš da nema iste hemije između publike i benda ako im on zaista ne svira. Uostalom oni sebi ne mogu da priušte luksuz da imalo improvizuju ako se tako osete .. kao da su mi cd pustili, šta ih onda gledam icon_mrgreen.gif

 

Ovo se ne odnosi samo na NW, ovo koriste mnogi bendovi i to u mnogo većoj meri, naročito bendovi koji ni nemaju klavijature, al zato u produkciji ne čuješ gitare od njih ... šveđani to često rade ..

 

 

Inače, niko osporava njegove sposobnosti komponovanja, ni pisanja.

 

 

inače za matricu ne trebaju ne znam kakve pare, samo snimak i bubnjaru sluške za sinhronizaciju ritma i udri icon_mrgreen.gif

 

 

živeli

Kako se ti varas!!!Kazes,samo bubnjar i snimak???Jest,ako nadjes bubnjara koji uspijava da na koncertu svira uz metronom.A ,oni i nisu bas cesta pojava...A,ako moze da radi tako,Nightwish i treba ,jer ne smijem ni da zamislim kakvo bi sranje ispalo kada bi pokusali da iznesu zadnji album sa dvije ruke na klavijaturama... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinstrel, Toma se zove tUomas, ne tHomas.

No, i meni smeta to foliranje na koncertima, ali jebiga, valjda ce chovek nauchiti da odsvira sve deonice jednog dana.

No, dok god Tarja ne peva na plejbek, meni je sve opushteno! icon_redface.gif

 

 

E da, ako ste kojim sluchajem nachuli da je Tarja nedavno izbodena do smrti u americhkom kazinu, to je notorna laz i uzasna shala 1 idiota sa zvanichnog foruma!

Edited by Svarog Baki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...