Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

ja josh nisam gledao EoI.. icon_cry.gif

 

1) nemam dvd chitach

2) ne znam ko ima u divx formatu... pitao sam Telecontara, ali me je iskulirao... rolleyes.gif

 

ako bi neko zeleo to da podeli sa mnom... neka me pp-uje...

Imam ja i na DVD i na Dvx formatu.. chim budem mogla poslacju ti icon_da.gifbiggrin.gif

 

Jao ide mi se u tu Sloveniju.... icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogledaj sve moje postove,svi su posle 2,he he.

 

Ma obozavam ja nightwish,umro bih za njih (ozbiljno).

 

Daj bre,sad cu da vidim cim se Vanda vrati sa mora da napravimo neko tribute vece u ns-u (jbg. beogradjani).Dosta mi je vise cekanja,ako ih bar nemozemo (pojedinci) da gledamo,e ondak cemo da ih sviramo.Jebem ti....Ako uspem da rezervisem i da se dogovorim uvezi svirke slacemo slike.

Ako neko hoce da dodje,kod mene moze pet osoba da spava. icon_mrgreen.gif Moze i vise ako cete da spavate na podu icon_smile.gif

 

P.S.Sorry ako sam otisao offtopic ! Sorry ONCE again !

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogledaj sve moje postove,svi su posle 2,he he.

 

Ma obozavam ja nightwish,umro bih za njih (ozbiljno).

 

Daj bre,sad cu da vidim cim se Vanda vrati sa mora da napravimo neko tribute vece u ns-u (jbg. beogradjani).Dosta mi je vise cekanja,ako ih bar nemozemo (pojedinci) da gledamo,e ondak cemo da ih sviramo.Jebem ti....Ako uspem da rezervisem i da se dogovorim uvezi svirke slacemo slike.

Ako neko hoce da dodje,kod mene moze pet osoba da spava. icon_mrgreen.gif Moze i vise ako cete da spavate na podu icon_smile.gif

 

P.S.Sorry ako sam otisao offtopic ! Sorry ONCE again !

HEHEHEHEHEHEHE

 

Ako bude bio taj NW tribute dolazim sigurno sad sam skinuo pesme sa vaseg sajta biggrin.gif

 

Evo vec svice sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice sto smo citali u bravo-uni svi silnim magazinima-da ce se Nw raspasti.Mene bi njihov rastanak ubio,jebote znam da ce jednom morati da prestanu sa radom.Al sad trenutno nije vreme za razlaz.A i mislim da bi to bio glup potez da se sad povuku sa scene.Kako HAMMER kaze DECA 21. Veka,he he.Glupi Bravo !!!DA li je neko citao to sto je tad izaslo,meni to svuci jako smesno i namesteno.Dobro sto nisu doveli Vidovitu Zorku ili Kleopatru da im gata,pihhh.Sranje !

Share this post


Link to post
Share on other sites

UUuuuuuu Svi ti tekstovi koji su izlazili o njima su neprocenjivi biggrin.gif Sve ih cuvam... Fotke su fenomenalne biggrin.gif ali ipak najbolje su bile u metal hammer-u. Sto se tice raspada mislim da ce NW potrajati samo jos jedan album i to je to. Koliko se secam citao sam negde da li ovde ili na njihovom zvanicnom sajtu da ce sada da naprave pauzu od 18 meseci i da ce za to vreme snimiti album. Sta ce posle biti videcemo... Svi bi mi voleli da NW potraje ali pitanje je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

18 meseci !!!! Kako to nisam nigde procitao.mada mislim da ce im trebati dosta odmora posle ovog huge tour-a.Ju nemoj tako govoriti jos sto albuma barem icon_smile.gif.Kontam da ce se onda raspasti,i posle nekog vremene opet okupiti !

 

P.S.Inace jel taj tour usao u ginisovu knjizurinu? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIGHTWISH FINISHES WORLD TOUR ON HARTWALL-ARENA, HELSINKI 21.10!

Hartwall-Arena -concert is Nightwish´s last gig on their 1,5 year long Once Upon A Tour 2004-2005 -World Tour. The supporting band on the concert is Sonata Arctica and special guest is John Two-Hawks. Concert will be filmed on DVD that is directed by Antti Jokinen. Tickets will be on sale starting 25.7 trough Lippupalvelu (www.lippupalvelu.fi) and Menolippu (www.menolippu.fi).

 

Inace negde sam procitao da su svih 11000 karata prodate za svega nekoliko sati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj vam je savet da idete u Sloveniju. Barem vizu ne morate da plaćate, koliko se sećam icon_mrgreen.gif

Ma treba garantno pismo....a to je zajebano dobiti...

treba imati nekog u Sloveniji...

 

 

znaci opet ne mogu da se ulogujem na NW forum...

 

ajde ljudi sredite to vise....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice sto smo citali u bravo-uni svi silnim magazinima-da ce se Nw raspasti.Mene bi njihov rastanak ubio,jebote znam da ce jednom morati da prestanu sa radom.Al sad trenutno nije vreme za razlaz.

Raspasce se oni brze nego sto mislis...

mada ce izdati barem jos jedan album...

e sad..da li ce biti toura opet..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...