Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

Još ispada da je Tuomas do jaja tehničar icon_mrgreen.gif

 

Daaaajte ljudi icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Ok je on kao klavijaturista i muzičar i sve to, ali definitivno nije jedan od tehničara icon_mrgreen.gif

 

Ko skine Majestic - Curtain of Fire dobija gajbu piva od mene icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, za tebe važi opklada isto, ali samo u burek+gibanica+1l jogurta icon_mrgreen.gif

 

Znam da si željan icon_smile.gif

Ok sada,meni je Tuomas idol zato sto mi se jako svidjaju njegove pesme i zato sto me dirnu na veoma poseban nacin.O textovima da negovorim.Uglavnom i on sam kaze da ne zeli bude neki master klavijaturista,nego komozitor-netreba uvek nesto biti brzo da bi bilo dobro npr.sve balade nightwisha icon_mrgreen.gif .Sve njihove pesme obozavam,a svaka me balada natera da placem (ovo ozbiljno mislim,pogotovo Two For Tragedy i Ocean Soul icon_cry.gif ),koliko god imao idola on cemi biti na prvom mestu.Ali master pijanista mi je George Shearing.

 

Uzdravlje pivopije.gif

 

P.S.Bre,koliko spominjete tu gibanicu,sad mi se prijela ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem, moja omiljena balada od njih je Dead Boy's Poem

pivopije.gif

 

Ma nebrini se,ne napadam te,znam ja da je on posebno snimao primu a posebno tercu.

 

E da,ajde da vas malo pitam (sve).Sta mislite o Tuomasovom pevanju na AFF-u,meni je dobro(jeste da malo "decije" zvuci,al meni se svidja).Nekako mi je bolje kad on peva svoja osecanja,al moze i cika marko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@fantasmic: Da, svaki muzičar koji uloži trud i vreme može da završi Akademiju. Uostalom ako neko i završi Akademiju to ništa ne mora da znači.

 

Poznajem toliko ljudi koji su završili Akademiju i poznaju samo suvo teorijsko znanje i do jaja interpretaciju klasičnih dela, ali izvan toga ne znaju da se izraze. Škola bez 'stava prema svemu' ništa ne znači.

 

Ali OK, nikad ja nisam ni gledao Tuomasa kao virtuoza. Fino on komponuje, još malo pa kao Andre Anderssen icon_mrgreen.gif

Edited by Lordring

Share this post


Link to post
Share on other sites

k sada,meni je Tuomas idol zato sto mi se jako svidjaju njegove pesme i zato sto me dirnu na veoma poseban nacin.O textovima da negovorim.Uglavnom i on sam kaze da ne zeli bude neki master klavijaturista,nego komozitor-netreba uvek nesto biti brzo da bi bilo dobro npr.sve balade nightwisha

Tako nekako...

 

Joj, sad i ja ocu neki burek i jogurt....

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel slusao neko For My Pain?  Tu je Tuomas svirao,valjda ste culi...uglavnom,simpatichna mjuza,mozda malko komercijalno,but nevermind... biggrin.gif

meni je FMP odlican..taj jedan album koji imam ...Queen Misery-seca...Tr00 gay gotihic

@fantasmic: Da, svaki muzičar koji uloži trud i vreme može da završi Akademiju. Uostalom ako neko i završi Akademiju to ništa ne mora da znači.

 

Ali OK, nikad ja nisam ni gledao Tuomasa kao virtuoza. Fino on komponuje, još malo pa kao Andre Anderssen

pa ne znam..znam da je moj ortak najtalentovaniji kompozitor koga ima Srbija pa ga je Sibelius odbio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U muzici ne postoji "naj"

 

Nisu to konjičke trke pa da se trkaju muzičari medjusobno.

 

Uostalom, te priče "moj ortak" mi malo idu na nerve. Gde su onda svi ti "ortaci" na sceni?

 

Uostalom, ko zna, možda on nije bio ono što Sibelius Akademija traži ili možda štite nacionalnu školu ili se on nije dobro pokazao tada ili šta već.

Edited by Lordring

Share this post


Link to post
Share on other sites

paaaa..ne moze svako da upise (i zavrsi) Sibilius akademiju

Tuomi nikad nije ni privirio na Sibelius! Od muzichkih shkola ima samo jedan zavrsheni koledz, na nivou srednje muzichke, a i svirao je u shkolskom bendu. Tarja je studirala duhovnu muziku na Sibeliusu u periodu 1995-1998 pre nego shto se prebacila u Karlsrue 2001.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...