Jump to content

Najtužnija filmska scena


gruban

Recommended Posts

Šta je toliko tužno u Bambiju kada je lik prestao da crta košutu? icon_twisted.gif

 

 

Bez naročitog redosleda:

 

Boromirova smrt u Fellowship of the ring

Kraj filma "Seven" odnosno scena kada Mills saznaje šta je u kutiji

Kraj filma "Message in a bottle" odnosno kada ona čita pismo

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj jedan jaran je gledao ravno 50 puta titanik, i svaki put pripremi sebi maramica kilo.. cim film krene - taj se izbezumi od cmizdrenja icon_smile.gif

 

 

tuzna mi je scena kad mali anakin odlazi od majke sad.gif (star wars)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Dambu, kad mu je mama u "zatvoru"

 

U crtanom A Fox and the hound kad se na kraju crtanog, kad se rastanu cuju njihovi glasovi iz detinjstva gde obecavaju jedno drugom da ce biti prijatelji za ceo zivot (ta me ubija)

 

Orkanski visovi, kad Hitklif dolazi na Ketrininu samrtnu postelju i kad mu ujutro na vresistu Neli govori da je umrla.

 

Engleski Pacijent- brojne scene, a narocito ona gde se napije pa pravi budalu od sebe

 

Tombstone - Kad Doc Holiday lezi pred smrt u bolnici i pre toga, pre obracun Doca i Ringa kad pricaju Wyatt i Doc a ovaj je u krevetu.

 

Good Will Hunting- Kada Ben Aflek objasnjava Met Dejmonu da treba da napusti takav zivot.

 

 

Za sada toliko... Inace me je nevidjeno lako ganuti filmom u koji se uzivim... U TV serijama (kada treba prvi put da ubiju Cyrilla O'Rileya ubila sma se placuci) i crtacima da ne pricam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Man without a face sa Mel Gibsonom kada onaj klinac prima diplomu i vidi Gibsona u daljini i konachno ga prepoznaje

 

T2 kad se Shvarci spushta u ono rastopljeno gvozhdje icon_cry.gificon_cry.gif

 

 

Perfect Storm

 

I'll be a sleep and all the sudden there he is, that big smile. You know that smile, and I say hey Bobby where you been, but he won't tell me, he just smiles and says remember Christina I'll always love you, I loved you the moment I saw you, I love you now, and I love you forever. There's no goodbyes, there's only love Christina only love. Then he's gone. But he's always happy when he goes so I know he's got to be ok absolutely ok.

 

Braveheart na kraju kada Gibson viche FREEEEEEDOOOM

 

Black Hawk Down-scena na kraju film kada se Hartnet u onom hangaru okruzhen mrtvachkim sanducima oprashta pd onog poginulog ortaka

 

Saving Private Ryan-

Share this post


Link to post
Share on other sites

film noc na zemlji. druga (new york, taksista istocni nemac bivsi cirkuski klovn i gangsta camuga) treca (paris, crnja taksista i slepa devojka) i peta prica (helsinki, tri pijanca i tuzni smoreni taksista). narocito poslednja prica. odsekao sam se kad sam je prvi put gledao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Forest Gump, kada on stoji na ženiniom grobu sa sinom.

takodje

 

 

 

 

 

Zatim bilo koje scene sa kucicima gde ih ubijaju ili ih operisu i tako to..raspadnem se svaki put...

 

Black Hawk Down,Saving Private Ryan....

 

Band Of Brothers zaboravih koja scena al znam da sam se jedva uzdrzala da ne cvilim pred drustvom icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Placem na mnogo filmova i crtaca.Placem i kada su tuzni,ali i kada nisu....

 

Najvise sam plakala tokom poslednjih scena iz filma ''Kraljica Margo''.Bregina muzikica i tuzna scena su me rasplakali.

 

Plakala sam kada sam gledala ''Razum i osecajnost'' kada Edvard i Eleonor pricaju,pred kraj,kada ona misli da je on ozenio Lusi....

 

Od crtaca sam ubedljivo najvise plakala na ''Malu sirenu'',sam kraj.... Plakala sam jer ona ostavlja svog tatu. icon_smile.gificon_smile.gif

 

Ah,da......Umalo da zaboravim.....Placem i na ''The Crow'',ali sada sve manje.... icon_uhoh.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad Tom Henks u Spasavanju Redova Rajana na kraju gine i kaze rajanu "Earn this!!!". Znaci svaki put placem kad gledam film

I scena u Kumu 3 kada Al Pacino na kraju filma umire

icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

veoma tuzne scene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...