Jump to content

Najtužnija filmska scena


gruban

Recommended Posts

Fox & the hound - (moj omiljeni crtani) kraj

Equilibrium - kad ubijaju pse

kad se Malo stopalo istripuje od svoje senke da je to njegova pokojna keva

A.I., Hair, Bambi, High Heels, Dambo, takodje

Lilo & Stich - kad je Stich prochitao bajku ruzhno pache i otishao u shumu i vikao "Help, I'm lost" nadajuci se da ce mu se pojaviti porodica

8 dan

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nagovorih druga da odemo da pogledamo taj film kada se davao u bioskopima...nakon prvih pola sata,okrenuo se prema meni i preteći rekao "I see dead people...I see a dead guy!a kada se film završio i kada smo izašli napolje nije znao šta da kaže od oduševljenja.

 

Inače,ja sam se (a ko nije?) naježio na kraj filma "Seven" odnosno kada BMF Kevin Spacey kaže "She begged for her life...she begged for her life and the life of her child...oh? He did not know..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

~Vestacka inteligencija...Taj film je uzasan..Plakala sam kao kisa na kraju  Jedva sam dosla k sebi,kao i moja ortakinja koja je gledala sa mnom...Ne volim takve filmove...

 

E, ja uopste nisam shvatio poentu tog filma. icon_smile.gificon_smile.gif

 

Od Spilbergovih me je rasplakao jedino film Spasavanje redova Rajana, ali zato sto sam ga odgledao jedno 3-4 puta zaredom, pa pocele da mi suze oci. Buhu. icon_smile.gif

Edited by Ingwar, JR

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace..koliko ja znam ta glumica je poginula u saobracajnoj nesreci pre 3,4 godine

ne seri da je kasandra poginula, tj. glumica koja je glumila??

 

sad sam se iznenadila.

 

 

strah: nemas ti pojma. u trecoj epizodi sam se rasplakala sto je anakin pobio male dzedaje sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secam se da sam kao mala mnogo plakala uz film "Badi, pas kosarkas", i to uz scenu kada decak ostavlja psa... icon_sad.gif

U poslednje vreme se ne poistovecujem sa scenama iz filmova, mada, deciji me najvise pogadjaju. I dugometrazni crtaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima ona jedna scena u domacem "ubistvo sa predumisljajem" (ili tako nesto) kad branka katic pronalazi grob nebojse glogovca...

ja sam skroz zaboravila na taj film! mislim da ga čak imam na kaseti ili tako nešto. Scena kada ona odkopava grob tj. deo kod nogu i prepozna po čarapama da je on. stvarno je ak film.

 

Sibirski berberin - kada ga odvode sa ostalim zatvorenicima a njegovi ortaci za vozom idu i pevaju mu icon_sad.gif i zadnja scena kada ga ona ne nadje u kući i odlazi.

 

Moulin Rouge - prva kada kreće pesma el tango de Roxande i kraj kada on piše da je ona mrtva i čuje se pesma Nature boy (koja je inače i na početku filma samo druga verzija)

 

Portret jedne dame - skoro sam gledala, scena kada Nicole dolazi kod svog rodjaka koji umire, kada ga ljubi i tako dalje...

 

siguno ima još puno ali ne mogu da se setim sada...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sibirski berberin - kada ga odvode sa ostalim zatvorenicima a njegovi ortaci za vozom idu i pevaju mu icon_sad.gif i zadnja scena kada ga ona ne nadje u kući i odlazi.

BASTARD ne zeli da ga nadje!! no.gif

 

ko jos u jebenom Sibiru bojkotuje zenu...A JA NJEGA....

to vec spada pod SF

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ja uopste nisam shvatio poentu tog filma. icon_smile.gificon_smile.gif

 

~A,pa kako nisi shvatio poentu?

Oni su napravili robota-dete...A pre ih nisu pravili,i naucili su robota da voli,tj programirali.I kada ga je kewa(kuchka) oterala zbog svog sina debila,on nije mogao da zivi bez nje,i ceo film on u stvari nju trazi...I cak posle vise stotina godina,kada nije bilo ljudi na planeti,on je od tih stvorova koji su ziveli na Zemlji trazio da je ozive na barem jedan dan da moze da uziva u toj majcinskoj ljubavi,iako je znao da to u stvari nije ona,nego njena kopija koja ce ziveti samo jedan dan.I na kraju on umire sa njom...

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....Valjda si sad shvatio...On je voleo svoju majku kao ljudsko bice,a mali je u stvari robot...

Kako se ja secam tog filma,a gledala sam ga pre 3 godine... icon_cry.gif ~

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...