Jump to content

Najtužnija filmska scena


gruban

Recommended Posts

Azza se rastuzio sad.gif

dajte ljudi nek neko ucutka tu bebu icon_smile.gifbiggrin.gif

 

user posted image

 

 

 

 

btw, niko ne pomenu Sjaj U Travi.

 

u picku materinu, kod mene se pola familije rasplace kad ide ono na kraju

 

iako nista ne moze vratiti sjaj u travi, slavu u cvatu, necemo tugovati, trazicemo snagu u onome sto ostaje iza..

 

i kad natali vice vorenu -- ooooh, bad.....

 

 

 

jebem ti.

 

user posted image

 

user posted image

 

obozavam stare filmove...

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

u ta scena je mnogo dobra!Upravo ona pokazuje besmislenost tih ratova i ono za sta su se hipici zalagali...

Ipak mislim da sam najvise plakala za kraj Hrabrog srca(scena gde ga muce,on vice sloboda i na kraju umire...mislim da sam bar 6x cmizdrila u ovom delu), i naravno za Zivot je lep-feeenomenalan film i scena koja me je odusevila,tj. u kojoj me je glavni lik odusevio je ona kad Benini sakriva sina u govornicu i odlazi da potrazi zenu,pa ga Nemci navatavaju...Deo na koji sam otkinula je scena kad oni njega vode da ga ubiju negde u nekom zabacenom delu,a on uspeva da i tad postedi sina folirajuci kako je sve to igra,i uspeva da sa osmehom na licu i blesaveci se ode u smrt...dakle takva pozrtvovanost...scena je vrh vrhova!

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da, to mi je seka pricala posto ja nisam JOS gledala film - kad oca vode u smrt.. sad.gif rastuzih se vec.

 

 

 

znam da nema veze s filmom, ali ja upravo slusam jedan odlican album new kids on the block - i placem za 80-tim, tacno mogu da osjetim miris tog vremena. icon_cry.gif ocu opet da sam mala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada sam happy kada ga vidim jer su hipici tuzni i zale mrtvog hipika! Jeeee...  biggrin.gif  icon_redface.gif

Cartman: Hippies.They're everywhere. They wanna save the earth, but all they do is smoke pot and smell bad.

 

Cartman: Only three more hours, sea people. Only three more hours and you can take me away from this crappy goddamn planet full of hippies.

 

Cartman: I hate hippies! I mean, the way they always talk about "protectin' the earth" and then drive around in cars that get poor gas mileage and wear those stupid bracelets - I hate 'em! I wanna kick 'em in the nuts!

 

Stan: I don't want to shoot the bunny.

Uncle Jimbo: No nephew of mine is going to be a tree hugger.

Cartman: Yeah, hippie. Go back to Woodstock if you don't wnat to shoot anything.

 

Cartman: Drugs are bad because if you do drugs you're a hippie and hippies suck.

 

Cartman: Naw dude, Independent films are those black and white hippy movies. They're always about gay cowboys eating pudding

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sada si nevidjeno pao u mojim ochima.....heh.

Kad porastes icon_mrgreen.gif neces tako razmisljati. Jel te je padanje bomba 1999-te manje "pogodilo" nego to sta ja ne voim iste te hipike koji su nas bombardovali?!

 

---------------

 

Zelena Milja... kraj... trahedija... icon_cry.gif

Nisam gledao (franscusko-ruski) film East - West ali znam da je moja mama plakala k'o kisha skoro celu drugu polovinu filma. ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cartman: Hippies.They're everywhere. They wanna save the earth, but all they do is smoke pot and smell bad.

 

Cartman: Only three more hours, sea people. Only three more hours and you can take me away from this crappy goddamn planet full of hippies.

 

Cartman: I hate hippies! I mean, the way they always talk about "protectin' the earth" and then drive around in cars that get poor gas mileage and wear those stupid bracelets - I hate 'em! I wanna kick 'em in the nuts!

 

Stan: I don't want to shoot the bunny.

Uncle Jimbo: No nephew of mine is going to be a tree hugger.

Cartman: Yeah, hippie. Go back to Woodstock if you don't wnat to shoot anything.

 

Cartman: Drugs are bad because if you do drugs you're a hippie and hippies suck.

 

Cartman: Naw dude, Independent films are those black and white hippy movies. They're always about gay cowboys eating pudding

Ooodlicna epizoda... Cartman vs Hippies, plus Slayer na kraju... odlicno! icon_smile.gificon_rockdevil.gificon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravili ste film Sanjari, kada na kraju svi poginu u demonstracijama icon_cry.gif a samo 5 minuta pre te scene sam htela da zakoljem glupacu kad je odvrnula gas wallbash.gif

 

UVEK me rasplace Armageddon- kada Bruce gine umesto Bena... ceo taj smisao.. kao nije ga gotivio i zeleo je cerku za sebe a onda na kraju zrtvuje sebe i ostavlja joj ga... icon_cry.gif gledala sam 100 x i BORIM se da ne placem, ali nema sanse no.gif Placem i kad se Liv i Ben konacno ponovo sretnu na kraju. Ali to je vec lepo icon_da.gif

 

Za titanic mi je bilo krivo kad sam bila mala... od tada se smejem kad se on udrveni icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif BUC! ode mali gay icon_smile.gif Ali zato placem kada brod konacno tone i vide se oni baka i deka zagrljeni u krevetu kako se poljube i zapljusne ih voda icon_cry.gif to je najgore..

 

Terminator isto... Ukradeno lice...Sibirski berberin... Istok-Zapad je CEO tuzan i grozan icon_cry.gif ali su mi to dva omiljena shatro ruska filma. Tuzno mi je u berberinu kad mu ona izjavljuje ljubav kroz ljucaonicu verujuci da je slusa, a pizda je odavno pobegla kroz prozor i u picku materinu je glup jer je tako vaspitan no.gif

 

Vrana mi nije uopste tuzan film... suvise mi pzanje odvlaci balavljenje na njega icon_uhoh.gif ali je sad ono vece kad su se verili i upadnu kreteni icon_cry.gif jos je izvredjaju kao najgoru kurvu..

 

Dzejn Ejr kada im seku kosu... to niko nije spomenuo, cini mi se.

 

Zatim Zaljubljeni Shekspir (ne secam se sta tacno, ali bilo je nesto tuzno icon_smile.gif )

 

Peti Element... ma ne. To nije tuzno. Niko ne umire icon_smile.gif

 

Ubistvo s predumisljajem (kad vidi carape ispod kamenja), tamna je noc, otac na sluzbenom putu...

 

Kosu sam prvi put gledala pre par meseci i plakala sam kao kisha na kraju.. nisam mogla da verujem koja glupost se desila!

 

U rekvijemu za snove mi je jedino zao crnca i babe.. ona jadna napustena a on ni kriv ni duzan! Ono dvoje su masno zasluzili sudbinu.

 

ma ima ih tona... cim je neka nepravda meni tuzno biggrin.gif

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gladiator...deo kad on umire...S.Berberin-kad peva u vozu...

Armagedon-patetisanje Vilisa preko snimka... icon_cry.gif

A tek crtani filmovi uh-krecemo:Lion King-deo kad mu rikne cale,pa ga on prvo budi i doziva,onda onako mali i bespomocan zove upomoc i na kraju se zavuche pod caletovu shapu...smrt... icon_cry.gif

Pas i lisica,Lepotica i zver,Svi psi idu u raj...jbm ti patetiku,uvek me rasplace...a oni kao da moraju te teske scene da prooooduze....dobro ne dehidriram svaki put kad gledam neku tragediju. icon_smile.gif

Titanik...kao klinka sam plakala kad Leonardo tone(onda je poceo malo da me nervira,pa mi bilo svejedno...onda je poceo MNOGO da me nervira,pa mi bilo drago icon_twisted.gif ),zatim da,kad baka i deka tonu zagrljeni u krevetu i naravno kad ona zena chita molitvu deci,pokusavajuci da ih uspava pre nadolaska vode...

Sad mi mozak stao...oooooooo,daaaaaaaa,UVEK sam plakala za Snupijem...eh to je bila scena:onaj dugometrazni Snupi gde on odlazi od kuce kod devojcice iz bolnice,pa svi placu za njim..;bila sam klinka kad sam gledala i rasplakala sam se kao kisa,nisam mogla da se zaustavim i tad mi je keva izvukla iz ormana veliku igracku Snupija(donela ga iz Amerike)i ja sam ga zagrlila i smirila se...eh uspomene... icon_da.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

film "Patike" ili tako nesto...ceo film je jebeno tuzan, a na kraju kad se decak smori sto je osvojio prvo mesto a ne trece (nagrada za trece su bile nove patike, a njegove su se raspale, jedine koje imaju i on i sestra) ....e tu sam se rasplakala icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam plakao tokom cele Treće epizode jer je sa tom epizodom umrlo zadnji deo mog interesovanja za Star Wars. NOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!1!!!11jedan!!

 

wallbash.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

U potpunosti te razumem

icon_mrgreen.gif I saosecam sa tvojim bolom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...